Rozrywka

Tom Bergeron ujawnia swoje ulubione doświadczenie telewizyjne wszech czasów

ABC Toma Bergerona.

Tom Bergeron cieszył się płodną karierą telewizyjną, ale szczególnie tęskni za jednym konkretnym programem.

Według IMDb ten weteran telewizyjny nie tylko sterował „Dancing with the Stars” przez 15 lat i 28 sezonów, ale jego CV obejmuje długie występy w „Hollywood Squares” i „America’s Funniest Home Videos”. Bergeron ma nawet na koncie występy aktorskie w programach telewizyjnych „The Nanny” i „Castle”, a także jest zdobywcą nagrody Emmy, według Emmys.com.

Przy tak długiej karierze za pasem – życiorys Bergerona sięga wczesnych lat 80. – ciężko byłoby grać faworytów. Ale doświadczony gospodarz telewizyjny niedawno powtórzył, jakie jest jego „ulubione doświadczenie telewizyjne” wszechczasów – i nie ma to nic wspólnego z salą balową.

Tom Bergeron wspominał swój czas w „Breakfast Time”

W poście na Instagramie z 21 czerwca 2022 r. Bergeron pochwalił film na YouTube, który oddał hołd jednemu z jego występów przed DWTS: porannemu czatowi FX „Breakfast Time”.

„Mam tsunami wspaniałych wspomnień po obejrzeniu tego pieczołowicie wyprodukowanego hołdu @connor.lh dla programu, który NADAL jest moim ulubionym doświadczeniem w telewizji”, Bergeron napisał zrzut ekranu z wideo. „@fxnetworks „Czas śniadania”.

Bergeron opublikował również komentarz do filmu w hołdzie, zatytułowanego „The Forgotten Morning Show”.

„Nie mogę ci wystarczająco podziękować za zabranie mnie na wspaniały spacer po Memory Lane” – napisał do YouTubera Connora Higginsa. „Wysłałem link do Laurie, żeby ona też mogła się nim cieszyć. Gdybym nie wiedział, co będzie po „Bądź kontynuowany…” Wersja BT dla Foxa to zdecydowanie przestroga: „Bądź ostrożny, czego sobie życzysz”.

W osobnym poście na Instagramie Bergeron udostępnił zrzut ekranu swojego ekranu komputera, na którym pokazano jego zdjęcie profilowe jako znajomą gwiazdę „Czasu śniadania”.

„Zdjęcie profilowe na ekranie powitalnym mojego komputera zdradza nostalgiczne uczucie do mojego byłego, obciążonego brodawkami kolegi z drużyny #Breakfast time @fxnetworks”.

Premiera „Breakfast Time” na FX miała miejsce w czerwcu 1994 roku, a Bergeron współprowadził z Laurie Hibberd Gelman w studio w stylu mieszkania, według IMDb. przez mistrza lalek Al Rosenberga. Niekonwencjonalny poranny program przeniósł się do Foxa w 1996 roku i został przemianowany na „Fox After Breakfast”, ale program został złomowany w 1997 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Bergeron reklamuje „Czas śniadania” jako szczyt kariery. W 2012 roku w wywiadzie dla KSite TV przyznał, że jego występ w DWTS był „zawstydzeniem bogactwa”, ale dodał: „Za całe uznanie, akceptację i uznanie dla „Dancing With The Stars” i wszystkiego innego, co mam. od czasu „Breakfast Time”, „Breakfast Time” nadal jest moim ulubionym doświadczeniem w telewizji”.

Bergeron dodał, że będzie all-in na restart „Breakfast Time”. „Trudno byłoby to zrobić, ponieważ musielibyśmy ponownie odzyskać to środowisko”, powiedział, odnosząc się do wyjątkowego studia. „Musiałaby to być ta przestrzeń… czy chciałbym znowu z nimi pracować? Absolutnie. Absolutnie.”

Tom Bergeron nazwał kiedyś DWTS „nieoczekiwanym prezentem” w swojej karierze

Zdjęcie: ABC – Eric McCandless

Bergeron kiedyś zażartował dla TV Insider, że jego nieoczekiwana ścieżka kariery „wygląda jak notatka zakładnika wycięta i wklejona z kilku różnych czasopism”.

„Uważałem siebie za nadawcę i miałem szczęście, że pojawiły się wspaniałe możliwości” – powiedział. „Byłem w dwóch programach sieciowych przez prawie 15 lat każdy, więc życie było dobre. Obsługiwałem każdy format, jaki można sobie wyobrazić”.

Ale oprócz „Czasu śniadania” umieścił „Dancing With the Stars” wysoko na swojej liście wspaniałych przeżyć.

Kiedy został zwolniony z roli gospodarza DWTS w 2020 roku. Bergeron napisał na Twitterze o konkursie towarzyskim ABC: „To był niesamowity 15-letni bieg i najbardziej nieoczekiwany prezent w mojej karierze”.

CZYTAJ DALEJ: Tom Bergeron reaguje na usunięcie DWTS przez ABC

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button