Rozrywka

Tom Bergeron zapytał, czy wróci do DWTS teraz, gdy jest na Disney+

Getty Images Tom Bergeron ma interesującą odpowiedź po tym, jak został zapytany, czy chciałby wrócić do DWTS.

Tom Bergeron został zwolniony jako gospodarz programu ABC „Dancing With the Stars” w 2020 roku po ponad dekadzie w programie.

„Właśnie poinformowany @DancingABC będzie kontynuował beze mnie. To był niesamowity 15-letni bieg i najbardziej nieoczekiwany dar w mojej karierze. Jestem za to wdzięczna i za nawiązane przyjaźnie na całe życie. To powiedziawszy, teraz co mam zrobić z tymi wszystkimi brokatowymi maskami? Bergeron napisał wtedy na Twitterze.

Wielu fanów DWTS było oburzonych, gdy dowiedzieli się, że Bergeron nie zostanie sprowadzony – podobnie jak jego koleżanka Erin Andrews. Sieć zastąpiła ich obu Tyra Banks.

Teraz, gdy serial zmierza do Disney + na następne dwa sezony (przynajmniej), niektórzy ludzie zastanawiają się, czy Bergeron może zostać sprowadzony – a może nawet rozważy powrót. Zapytano go o to podczas ostatniego wywiadu z Entertainment Tonight w czerwcu 2022 roku.

Oto, co musisz wiedzieć:

Bergeron wraca do hostingu, ale najprawdopodobniej nie wróci w DWTS PlayWagmor Pets w Entertainment TonightWagmor Pets w Entertainment Tonight 15.06.2012 Aby wesprzeć Wagmor Pets, przekaż darowiznę na wagmorpets.org/donate/ lub na naszym venmo @ DogsInNeed (konto firmowe). Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, odwiedź wagmorpets.org/adoption/2022-06-16T19:27:07Z

Po stosunkowo krótkiej przerwie od organizowania koncertów Bergeron podpisał umowę na udział w inauguracyjnej Gali Petów Wagmora.

„Jesteś zaproszony!!!!! — Na pierwszą doroczną galę PET! Jesteśmy bardzo podekscytowani zorganizowaniem naszej pierwszej gali zbiórki pieniędzy, aby wesprzeć Wagmor Pets. W tym roku dołączy do nas @tombergeron jako gospodarz i planujemy bardzo fajny wieczór” – ogłosił Bergeron na swoim Instagramie 27 maja 2022 roku.

W wywiadzie dla Entertainment Tonight, który został wyemitowany 15 czerwca 2022 r., Bergeron opowiedział o wydarzeniu — i został zapytany, czy kiedykolwiek rozważyłby powrót do programu, zwłaszcza teraz, gdy zostanie wyemitowany w innej sieci.

— Czy istnieje świat — kiedykolwiek — w którym możemy zabrać cię z powrotem do tego programu, myślisz? Zapytano Bergerona.

Spojrzał w dół na psa, którego trzymał — o imieniu Willie Nelson — i najwyraźniej dał jasno do zrozumienia, że ​​nie wróci.

– W każdym razie, Willie – powiedział, zanim zaczął się śmiać.

Bergeron powiedział wcześniej, że nigdy nie wróci do programu

Pomimo faktu, że fani chcieliby zobaczyć powrót Bergerona do DWTS, był dość nieugięty w swojej decyzji o trzymaniu się z dala od serialu, nawet jeśli kiedykolwiek była szansa, że ​​mógłby wrócić.

Na przykład w kwietniu 2022 r. Monsters and Critics opublikował artykuł, w którym omówiono możliwość powrotu Bergerona do DWTS. Bergeron udostępnił artykuł na Twitterze, dodając podpis: „Zalecana lektura: wybrane powieści Thomasa Wolfe”. Oczywiście Wolfe jest popularnym pisarzem fikcji.

Poza tym Bergeron wcześniej ujawnił, że nie był zbyt szczęśliwy jako gospodarz programu pod koniec swojej kadencji.

„Z całą szczerością program, który opuściłem, nie był programem, który kochałem. Wiedziałem, że koniec sezonu, który okazał się moim ostatnim sezonem. Więc wyjąłem z mojej garderoby wszystko, czego naprawdę chciałem… Było dość oczywiste, że kłócimy się ze sobą” – powiedział 13 września 2022 roku, odcinek podcastu „Bob Saget’s Here for You”.

Dodał, że serial był teraz dla niego „dość daleko w lusterku wstecznym”.

CZYTAJ DALEJ: Były profesjonalista DWTS Tony Dovolani podaje rzadką aktualizację na temat osiągnięć córki

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button