Rozrywka

Tom Brady przeprasza za wybuch w związku z rzekomymi problemami małżeńskimi z Gisele Bundchen

Źródło zdjęcia: Eric Canha/CSM/Shutterstock

Tom Brady, 45, powiedział, że „przepraszam” fanów, odnosząc się do niedawnego wybuchu, jaki miał podczas meczu piłki nożnej, w swoim najnowszym filmie na Twitterze. Rozgrywający, który podobno „mieszka oddzielnie” od swojej żony Gisele Bundchenopowiadał o powrocie „do domu” do Tampa Bay na Florydzie, gdy kręcił klip, na którym stoi na zewnątrz w pobliżu samolotu, i przeprosił za frustrujące rzucanie tabletem na ziemię na linii bocznej podczas meczu między jego drużyną, Bukanie z Tampa Bay i Święci Nowego Orleanu w niedzielę. Zażartował też z tej chwili.

„Wspaniała wygrana, aby dostać się do 2-0”, powiedział Tom w filmie, odnosząc się do zwycięskiej passy swojej drużyny od czasu pokonania Kowboje z Dallas wcześniej w tym miesiącu. „Brzydkie też się liczą. Przepraszam za złamanie tego tabletu. Myślę, że to będzie kolejny mem na Twitterze lub coś w tym stylu.

Krótko po tym, jak Tom udostępnił wideo, jego fani przeszli do sekcji komentarzy, aby odpowiedzieć miłymi słowami. „Niezła wygrana, Tom!” wykrzyknął jeden fan, podczas gdy inny zachwycał się dużym „szacunkiem” dla profesjonalnego sportowca. Trzeci fan zażartował, że już wykorzystali wybuch jako mem, a czwarty podziękował mu za wszystko, co zrobił dla zespołu.

Tom Brady
Tom Brady podczas poprzedniej gry. (Eric Canha/CSM/Shutterstock)

Najnowsze nagranie Toma z przeprosinami pojawia się po tym, jak trafił na nagłówki gazet, twierdząc, że miał problemy małżeńskie ze swoją żoną Gisele, z którą dzieli dzieci, Benzoes12 i Vivien, 10. Zaczęły krążyć pogłoski o stabilności ich związku po tym, jak Tom wziął krótką nieobecność, aby zająć się „osobistymi sprawami” podczas tegorocznego obozu treningowego z Buccaneers. Następnie doniesiono, że Gisele miała „obawy”, kiedy Tom postanowił wrócić do NFL po krótkiej emeryturze na wiosnę, a ona również opowiedziała o tym w wywiadzie.

„To bardzo brutalny sport, a mam dzieci i chciałabym, żeby był bardziej obecny” – powiedziała Elle magazyn na początku tego miesiąca. „Zdecydowanie toczyłem z nim te rozmowy w kółko. Ale ostatecznie czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która działa na [them]. On też musi podążać za swoją radością”.

Tom i Gisele pobrali się w 2009 roku i przez lata bardzo publicznie opowiadali o swojej wzajemnej miłości. Modelka i ich dzieci pokazywali się na wielu meczach piłkarskich męża, aby okazać wsparcie. Żaden z nich nie skomentował niedawnych plotek o separacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button