Rozrywka

Tom Cruise i reżyser „Dune” Denis Villeneuve mają jedną wspólną cechę

Tom Cruise jest uznaną gwiazdą kina akcji, która ustanowiła kilka rekordów kasowych z Top Gun: Maverick. Denis Villeneuve zbudował swoją reputację, reżyserując wybitne filmy science fiction, takie jak Blade Runner 2049, Przyjazdoraz Wydma. Urodzony w Nowym Jorku Cruise i francusko-kanadyjski Villeneuve odnoszą sukcesy filmowe na różne sposoby, ale łączy je jedno.

(lr) gwiazda „Top Gun: Maverick” Tom Cruise; Reżyser „Dune” Denis Villeneuve | Ken Ishii/Getty Images dla Paramount Pictures; Emma McIntyre/Getty Images

Tom Cruise odsunął wczesne wydanie strumieniowe i osiągnął nowe wyżyny dzięki „Top Gun: Maverick”

Paramount chciał od razu kontynuację, ale fani czekali 35 lat na kontynuację Top Gun. Warto było czekać.

Uderzył w teatry, aby uzyskać entuzjastyczne recenzje zarówno krytyków, jak i fanów, a właściciele teatrów mają za co podziękować Cruise Politycznie niezależny bycie wyłącznym na dużym ekranie. Nigdy nie było perspektywy… Politycznie niezależny uderzając w Paramount + w dniu premiery, częściowo dlatego, że Cruise wykorzystał swoją siłę, by odrzucić ten pomysł. Politycznie niezależny w pewnym momencie przejdzie do streamingu, ale kilka miesięcy po wydaniu, nawet dyrektorzy Paramount nie wiedzą, kiedy to nastąpi.

W międzyczasie, Top Gun: Maverick będzie nadal zwiększać swoją wartość brutto, umacniać się jako najbardziej dochodowy film Cruise’a i awansować w rankingach wszechczasów kasowych.

Co łączy Cruise i reżysera „Dune” Denisa Villeneuve? Chcą, aby widzowie oglądali filmy w kinach

” src=”https://www.youtube.com/embed/n9xhJrPXop4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Rejs nie chciał? Top Gun: Maverick w dowolnym miejscu podczas przesyłania strumieniowego, gdy był w kinach i postawił na swoim. Villeneuve czuł to samo Wydmaale Warner Bros. posunął się naprzód z wydaniem streamingowym.

Reżyser rozumiał presję, jaką pandemia koronawirusa (COVID-19) wywarła na przemysł filmowy, ale miał zjadliwą reakcję na jednoczesne wydanie strumieniowe / kinowe dla Wydma (za opakowanie):

„Tak jak to się stało, nadal nie jestem szczęśliwy. Szczerze mówiąc, żeby oglądać „Dune” w telewizji, najlepszym sposobem, w jaki mogę to porównać, jest jazda motorówką w wannie. Dla mnie to śmieszne. To film, który powstał jako hołd dla doświadczenia na dużym ekranie”.

Reżyser Denis Villeneuve o tym, dlaczego nienawidził widzieć Wydma na platformach streamingowych

Villeneuve nienawidził widzenia Wydma na małym ekranie, ale podwójne wydanie nie zaszkodziło wynikom. Wydma ścigał się na szczycie listy najbardziej dochodowych filmów Villeneuve i wzbudził podekscytowanie fanów na lata 2023 Wydma: część druga. Cruise i Villeneuve mają wspólną cechę — chcą, aby ich filmy były tylko w kinach — ale tylko Cruise postawił na swoim w swoim najnowszym hicie kinowym.

Czy „Dune” będzie trylogią z reżyserią Villeneuve?

ZWIĄZANE Z: Obsada „Dune: Part Two”: Fani reagują na Christophera Walkena jako cesarza Shaddama IV

Pomimo podjęcia przez Warner Bros. drastycznej decyzji o anulowaniu Dziewczyna nietoperz — co stworzyło długotrwały problem — Wydma: część druga stanie się. Villeneuve rozpoczął zdjęcia pod koniec lipca 2022 r., aby przygotować się do premiery w listopadzie 2023 r. (za IMDb).

Warner’s nie zapalił kontynuacji w tym samym czasie, kiedy powiedział „tak” Wydmaale Villeneuve wyszedł z założenia, że ​​będzie to film dwuczęściowy.

Wydaje się mało prawdopodobne, że Villeneuve Wydma stanie się trylogią, ale jest mnóstwo materiałów źródłowych, które podtrzymują serię. Frank Herbert napisał sześć Wydma powieści, a rozszerzony wszechświat rozszerzył się jeszcze bardziej. Prawdopodobnie dowiemy się więcej o przyszłości Wydma filmy po Część druga trafia do teatrów.

Czy zobaczymy Cruise’a w „Top Gun: 3”?

Mimo Politycznie niezależnynaddźwiękowego sukcesu, nigdy nie zobaczymy Top Gun 3.

Napięty grafik Cruise’a utrudnia wprowadzenie trzeciego filmu do jego harmonogramu. Jeśli Top Gun 3 nie dzieje się to szybko, Cruise byłby po sześćdziesiątce i mniej zdolny do roli lotnika marynarki wojennej, nie mówiąc już o intensywnym filmowaniu.

Pozew przeciwko Paramount może również spowolnić hollywoodzką maszynerię. Plus, Politycznie niezależny uderz we wszystkie właściwe nuty. Rotten Tomatoes ocenia je w 96% jako świeże. Odtworzenie magii, która sprawiła, że ​​film stał się przebojem, byłoby prawie niemożliwe. Rozczarowujący trzyquel by splamił Politycznie niezależnyznakomitą reputację.

Tak czy owak Wydma: część 3 lub Top Gun 3 kiedykolwiek się zdarzyło, Cruise i Villeneuve wydają się mieć wspólną płaszczyznę co do znaczenia filmów wyświetlanych w kinach.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się naKanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Oskary 2022: Reżyser „Dune” Denis Villeneuve jest ogromnym oporem w kategorii najlepszego reżysera

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button