Rozrywka

Tom Cruise robi zakupy za 10 milionów dolarów w domu w Londynie

Więcej informacji na temat: tom cruise Mickey Rourke uważa Toma Cruise’a za „nieistotnego”: „Nie mam dla tego szacunku” Tom Cruise dostrzega Kate Middleton w słonecznej żółtej sukience na Wimbledonie Wewnątrz imprezy z okazji 60. urodzin Toma Cruise’a podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii 2022 Tom Cruise pomaga Kate Middleton po schodach na premierze „Top Gun”

Tom Cruise, który wcześniej mieszkał w luksusowym pokoju hotelowym w Londynie, szuka bardziej stałego miejsca zamieszkania.

Powiedziano nam, że aktor „Mission Impossible” szuka miejsca w ekskluzywnej dzielnicy Kensington, w pobliżu królewskiego Pałacu Kensington.

„On robi zakupy za 10 milionów dolarów”, mówi nasze źródło. „Będzie to nowe miejsce i będzie służyć bardziej jako główna rezydencja”.

Potentat dziewiczy Richard Branson, projektantka mody Stella McCartney, Robbie Williams i „Mr. Gwiazda Bean, Rowan Atkinson, podobno mieszkała w tej eleganckiej dzielnicy.

W okolicy znajduje się również wytworna ulica Kensington Palace Gardens, która została nazwana „Miliarderami Row”. Ogrodzona społeczność zapewnia ścisłe bezpieczeństwo i jest domem dla miliarderów Romana Abramowicza i Lena Blavatnika oraz potentata stalowego Lakshmi Mittala.

Jednak wydaje się, że domy tam nie mieszczą się w budżecie na to, czego szuka Cruise, ze średnią wartością 35 milionów dolarów.

Cruise wziął udział w premierze „Top Gun: Maverick” w mieście. FilmMagia

Buzz o tym, że Cruise jest zakochany w Londynie, nie jest raportem mniejszości. Źródło powiedziało wcześniej In Touch Weekly, że gwiazda „Rain Man” zakochała się w mieście.

„Tomek uwielbia deszczową pogodę, ludzi, którzy chodzą na długie spacery po mieście” – powiedział wtajemniczony. „Nigdy wcześniej nie miał miejsca, do którego mógłby zadzwonić, niezupełnie, ale w końcu znalazł to w Londynie”.

Tego lata gwiazda „Top Gun” uczestniczyła w Platynowym Jubileuszu Królowej, Grand Prix Wielkiej Brytanii i Wimbledonie, gdzie wyglądał na zachwyconego widokiem Kate Middleton.

Często widywano go na jedzeniu, ostatnio z Salmą Hayek i jej mężem miliarderem, François-Henri Pinault.

Uczęszczał także do Wimbledonu i przyjaźnił się z rodziną królewską. AFP przez Getty Images

Źródło powiedziało The Daily Mail w tym miesiącu, że Cruise „zakochał się we wszystkim, co dotyczy Wielkiej Brytanii. Mieszka tu jego córka, on lubi dobrą filiżankę i uwielbia to, że może być sobą. Najważniejsze, że zbudował odpowiedni krąg przyjaciół. Jest najszczęśliwszym, jakiego kiedykolwiek widziałem.

Córka Cruise’a i Nicole Kidman, Isabella, mieszka w pobliskim Croydon.

Podczas kręcenia „Mission Impossible” w 2020 r. Cruise podobno mieszkał w penthousie o wartości 455 000 USD miesięcznie w Corinthia Residences, które wcześniej należały do ​​nikogo innego jak The Queen.

Cruise posiadał już wcześniej domy w Wielkiej Brytanii. Obrazy Getty

Mówi się, że podczas blokady przebywał w brytyjskiej siedzibie Scjentologii w pobliżu Sussex.

Podobno ma też miejsce w zamkniętym osiedlu w malutkim Biggin Hill. Wcześniej posiadał dom w East Grinstead, ale sprzedał go w 2016 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button