Rozrywka

Tom Felton, Josh Gad i inne gwiazdy oglądają pogrzeb królowej Elżbiety i przeżywają emocje

Królowa Elżbieta II
Źródło zdjęcia: Stuart Wallace / Shutterstock

Ludzie ze wszystkich środowisk honorują Królowa Elżbieta II od jej śmierci. Gwiazdy z całego świata były poruszone, gdy obserwowały, jak monarcha zostaje pochowana w poniedziałek, 19 września 2022 r. Gwiazdy z Wielkiej Brytanii i nie tylko podzieliły się swoimi wspomnieniami online podczas jej konduktu pogrzebowego.

Tom Filc
Tom Felton ze sławy „Harry’ego Pottera” powiedział, że jest „dumny” z bycia Brytyjczykiem”. (Instagram)

Harry’ego Pottera Tom Felton oddał hołd królowej na swoim Instagramie. Podzielił się obrazem ostatniego portretu monarchy i napisał: Dziękuję za przykład, obowiązek służby i miłość do zwierząt. Jestem niezmiernie dumny, że nazywam się Brytyjczykiem. Dziękuję pani – odpocznij dobrze.”

Innym Brytyjczykiem, który uhonorował królową był Teda Lasso Hannah Waddingham. Zamieszczając młode zdjęcie brytyjskiej królowej, podzieliła się: „Dziękuję za nieustępliwą służbę, proszę pani. Rola, o którą nigdy nie prosiłeś, honorowana do samego końca, ale na dwa dni przed twoim łagodnym odejściem. Obyś odpoczywał w wiecznym pokoju ze swoją ukochaną”. Kończąc z szacunkiem do suwerena, napisała: „Niech żyje król”.

Josh Gad nie mogłem pomóc, ale stać się emocjonalnym podczas oglądania usługi online. Po zapoznaniu się z osobistym dudziarzem królowej, którego zadaniem było obudzić ją każdego ranka, napisał na Twitterze „Okej, dudy mnie dostały” z trzema łzawiącymi emotikonami.

Robin Roberts wspominał spotkanie królowej Elżbiety II z pierwszą damą Laury Bush pomoc w 2007 roku. Po opowiedzeniu, ile dla własnej babci znaczyło uczestnictwo w koronacji królowej w 1953 roku, Robin powiedziała, że ​​spędziła z monarchą szczególny moment. „Te niebieskie oczy wpatrują się w ciebie i nie ma nic, co by się liczyło na świecie”, wspominała, a później dodała: „Ona sprawia, że ​​czujesz się tak swobodnie”.

Pogrzeb królowej odbył się 11 dni po jej śmierci, 8 września 2022 r. Król Karol III i jego rodzina byli posępni, gdy szli za trumną królowej z Westminster Hall do kaplicy Westminster Abbey. Z nowym monarchą była żona Kamila, Królowa Małżonka, a także synowie książę William oraz Książę Harry, i ich żony Katarzyna, księżna Walii, oraz Meghan Markle. Były też inne dzieci królowej — Księżniczka Anna, książę Andrzej oraz książe Edwardwraz z rodzinami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button