Rozrywka

Tom Sturridge i Alexa Chung cieszą się latem miłości

Tom Sturridge jest obecnie toastem miasta dzięki swojemu głównemu występowi w Netflixie Piaskun, w którym portretuje Morfeusza/Sen. Seria, która zdobyła entuzjastyczne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków, jest telewizyjną adaptacją przebojowych komiksów DC, które pochodzą z lat 80-tych. Ale podczas gdy fani zapoznają się ze wszystkimi rzeczami związanymi ze snem, prawdopodobnie patrzą również na Sturridge. Co więc wiemy o życiu brytyjskiego aktora z dala od ekranu? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Sturridge niedawno podążał za ukochaną tradycją celebrytów, którzy debiutują w romansach na Wimbledonie. 36-latek założył uwielbiany pokaz z ikoną mody i prezenterką Alexą Chung. Można było zobaczyć, jak śmieją się, gdy bawili się w akcji na korcie centralnym i robili sobie zdjęcia. Co ciekawe, para nie była sama, dołączyła do nich była dziewczyna Sturridge’a, Sienna Miller i jej nowy partner Oli Green. Czwórka wyglądała na szczęśliwą, że spędzała ze sobą dzień, często rozmawiając podczas przerw na tenisa.

W międzyczasie Sturridge i Chung byli również sfotografowani, gdy bawili się razem w Glastonbury 2022, a fani dostrzegali ich, gdy poruszali się po błotnistym polu. Żadna ze stron nie skomentowała ich związku, co nie jest zaskakujące, ponieważ oboje są notorycznie prywatni, jeśli chodzi o otwarcie na temat swojego życia osobistego. Bustle skontaktował się z przedstawicielami obu w celu uzyskania komentarza.

Jeśli chodzi o byłych Sturridge’a i Sienę Miller — którzy mają dziesięcioletnią córkę Marlow — pozostają w dobrych stosunkach. Rozmawiając z Bazar harfara w 2017 roku Miller wyjaśnił, że nadal „kochają się” i spędzają ze sobą dużo czasu. „Wszyscy zostaną u siebie albo wszyscy pojedziemy na wakacje, a to dlatego, że naprawdę chcemy być blisko siebie” — zauważył Miller. „To wspaniale dla naszej córki, że ma dwoje rodziców, którzy się kochają i są przyjaciółmi. Jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem na całym świecie”.

Tymczasem Chung zyskał sławę we wczesnych latach, prezentując niedzielny poranny program Channel 4 T4. Wraz z takimi postaciami jak Nick Grimshaw i Jameela Jamil szybko stała się powszechnie znana. Wynikało to z jej imponującego wyczucia stylu, co doprowadziło nawet do tego, że w 2010 roku nazwano torbę Mulberry jej imieniem. Od tego czasu prezentowała Netflixa Dalej w modzie i nadal jest wpływową postacią w świecie mody.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button