Rozrywka

Tony Siragusa właśnie zmarł – kim jest jego żona? Czy miał jakieś dzieci? Oto, co wiemy

Wiadomość o śmierci Tony’ego Siragusa była szokująca dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Zanim zmarł 22 czerwca 2022 r., został zapamiętany jako profesjonalny piłkarz z Indianapolis Colts i Baltimore Ravens. Jego wpływ na świat profesjonalnej piłki nożnej jest uważany przez fanatyków sportu za ogromny.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Teraz, gdy Tony odszedł, jego fani są ciekawi informacji o jego żonie i dzieciach. Ludzie są również ciekawi, czy ujawniono szczegóły dotyczące przyczyny jego śmierci.

Źródło: Instagram/@goose9898Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Kim jest żona Tony’ego Siragusa?

Zanim Tony zmarł, był żonaty z kobietą o imieniu Kathy Siragusa. Według The Focus, Tony i Kathy wzięli ślub 22 kwietnia 1995 roku.

Ich małżeństwo trwało 27 lat, aż do jego śmierci. Przez cały czas trwania ich związku Kathy i Tony lubili razem jeździć na wakacje. Niektóre z tych miejsc to Europa i Jamajka. Na podstawie ich obecności w mediach społecznościowych wydawało się, że para była szczęśliwa i bardzo zakochana.

W kwietniu 2020 r. opublikował słodki hołd dla Kathy na Instagramie, aby uczcić ich 25-lecie. Podpis, który dodał, mówił: „25 lat, a ona wciąż tu jest! Musi być szalona! Szczęśliwej rocznicy kochanie. Kocham Cię!”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Na zdjęciu uśmiecha się do kamery, podczas gdy on żartobliwie patrzy w jej kierunku. Jej ramiona są czule owinięte wokół jego ramion i klatki piersiowej. Jego post w hołdzie jej jest jednym z wielu przemyślanych postów w mediach społecznościowych, jakie ma.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tony’ego Siragusa (@goose9898)

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem. A co z dziećmi Tony’ego Siragusa — i przyczyną jego śmierci?

Podczas małżeństwa Tony’ego z Kathy mieli razem troje dzieci: Samanthę Rose, Anthony’ego i Avę. Kanał na Instagramie Tony’ego jest pełen kochających zdjęć z członkami jego rodziny, w tym z dziećmi.

14 maja 2022 r. opublikował zdjęcie z okazji ukończenia przez syna szkoły biznesu w Villanova. W podpisie napisał, że był to najwspanialszy prezent urodzinowy w historii.

Według Daily Mail dokładna przyczyna śmierci Tony’ego wciąż pozostaje tajemnicą. Wiemy, że podobno zmarł we śnie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@goose9898Oto jak fani Tony’ego Siragusa reagują na wiadomość o jego odejściu.

Sekcje komentarzy na postach Tony’ego na Instagramie są wypełnione wiadomościami z kondolencjami od fanów z całego świata. Jedna osoba napisała: „Ten rani starego przyjaciela. Byłeś aktem klasowym i zostaniesz pominięty. Moje modlitwy są z tobą i twoją rodziną”.

Ktoś inny napisał: „RIP Tony! Przepraszam fanów Kruków. Dzisiaj był bardzo ciężki dzień. Modlitwy za Tony’ego i rodzinę.

Trzecia osoba weszła do rozmowy, mówiąc: „ZAPISZ do legendy. Jesteś jednym z powodów, dla których grałem, trenowałem i kocham piłkę nożną. Niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę.” Czwarty fan dodał przemyślany komentarz, mówiąc: „Spoczywaj w pokoju. Byłem za młody, żeby oglądać, jak grasz, ale naprawdę podobało mi się oglądanie twojego programu, gdy dorastałem z moimi tatusiami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button