Aktualności

Tony Stewart właśnie upuścił wskazówkę i może to być wypełnienie zobowiązania do przyszłego wyścigu NASCAR, który został zniszczony przez pandemię

Tony Stewart jest znany wszystkim jako kierowca wyścigowy, ale po wyścigach udowodnił, że jest całkiem udanym biznesmenem. Jego zespół Stewart-Haas Racing, pomimo zmagań z ostatnich dwóch sezonów, nadal jest uważany za jeden z najlepszych zespołów w garażu Cup Series. W zeszłym roku wypuścił serię SRX, a w 2022 roku dwusamochodowy zespół NHRA.

W tym tygodniu trzykrotny mistrz Pucharu opublikował tweeta, sugerując, że planuje „zrobić coś specjalnego dla fanów”. Nic dziwnego, że fani natychmiast zaczęli spekulować, co miał na myśli, w tym możliwy powrót za kierownicę. To może być wypełnienie zobowiązania do wyścigu, które złożył kilka lat temu, a które zostało anulowane przez pandemię.

Tony Stewart pisze na Twitterze o „robieniu czegoś specjalnego dla fanów”

W zeszły weekend Tony Stewart był w mieście, aby obejrzeć swój zespół SHR Cup Series rywalizujący o drugi sezon na Indianapolis Road Course. Nie mógł być zbyt zadowolony z wyników, ponieważ tylko jeden kierowca znalazł się w pierwszej dwudziestce, a Cole Custer zajął dziewiąte miejsce.

W tym tygodniu Stewart zainteresował się Twitterem, opublikował zdjęcie z Indy, na którym w zamyśleniu przyglądał się wyścigom, i dodał prowokującą do myślenia uwagę.

„Spędziłem dużo czasu w garażu Indy, oglądając samochody wyścigowe” – napisał Stewart. „Skłoniło mnie to do myślenia o zrobieniu czegoś specjalnego dla fanów… #IndyCar #NASCAR #ThankYouFans”

Fani spekulują na temat komentarza Stewarta

Tony Stewart staje na starcie przed wydarzeniem Camping World Superstar Racing Experience na torze South Boston Speedway 25 czerwca 2022 r. | Zdjęcie: Jared Tilton/SRX/Getty Images

Wielu fanów Stewarta odpowiedziało tak dokuczliwym tweetem, przedstawiając swoją interpretację jego komentarzy, które były bardzo zróżnicowane.

„Pan. Oferta Penske jest nadal aktualna? jeden fan odpowiedział, w tym artykuł z 2012 roku, w którym Roger Penske zaoferował Stewartowi szansę jazdy w Indianapolis 500 w następnym roku.

„To tylko kwestia czasu, zanim otworzysz zespół IndyCar, prawda? Wydaje się, że to naturalny postęp Stewarta-Haasa” – napisał inny, sugerując, że może dodać kolejny zespół wyścigowy do swojego portfolio.

„Wyobraź sobie, że Tony robi dublet”, napisała jedna osoba, co Stewart zrobił w 1999 i 2001 roku, kiedy ścigał się w Indianapolis 500 i Coca-Cola 600 tego samego dnia.

Co jest najbardziej prawdopodobne?

W tweecie Stewarta umieścił hashtagi „IndyCar” i „NASCAR”. Czy towarzyszące mu zdjęcie zrobione w miniony weekend, kiedy IndyCar i NASCAR ścigały się w Indianapolis, może oznaczać, że kierowca może rozważać powrót i start w jednym z wyścigów w przyszłym roku?

Nie jest to zbyt daleko idące, biorąc pod uwagę, że zaledwie dwa lata temu Stewart planował poprowadzić debiut Xfinity Series 2020 na torze Indianapolis Road Course. W marcu 2020 r. potwierdził, że będzie ścigał się 4 lipca w Indianapolis, aby kilka miesięcy później zamieścić na Twitterze zmianę planów, gdy świat zatrzymał się z powodu pandemii.

„Myślałem, że w sobotę zrobię to ponownie w @IMS, ale COVID i logistyka stanęły na przeszkodzie” – napisał na Twitterze. „Może innym razem…”

Czy to może być ten czas?

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zasubskrybuj nasz kanał YouTube.

POWIĄZANE: Zirytowany Tony Stewart przechodzi balistycznie, konfrontuje się z kierowcą, przeklina w telewizji na żywo i zostaje nazwany „brudnym” za swoje działania

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button