Rozrywka

Tops Friendly Markets Aktywna strzelanka: Raporty o masowych strzelaninach w Buffalo

Facebook Istnieją doniesienia o aktywnej strzelance Buffalo na Tops Friendly Markets.

Istnieją doniesienia o masowej strzelaninie i aktywnym strzelcu otwierającym ogień w Tops Friendly Markets w Buffalo w stanie Nowy Jork.

To rozwijający się incydent, więc wszystkie raporty są wstępne. Nagranie wideo ukazywało podejrzanego, który został aresztowany, oraz coś, co wyglądało jak ciała leżące na ziemi.

„Poinformowano mnie o aktywnej imprezie wielokrotnej strzelaniny w Top Markets na Jefferson Street w Buffalo. Policja jest na miejscu. Proszę trzymać się z dala od tego obszaru”, napisał na Twitterze Mark Poloncarz po południu 14 maja 2022 r. Jest dyrektorem Erie County.

Poinformowano mnie o aktywnej imprezie wielokrotnej strzelaniny w Top Markets na Jefferson Street w Buffalo. Policja jest na miejscu. Proszę trzymać się z dala od tego obszaru.

— Mark Poloncarz (@markpoloncarz) 14 maja 2022

Tops Markets ma sklepy w Nowym Jorku, Pensylwanii i Vermont. Tops reklamuje się jako „Twój sklep w sąsiedztwie z więcej”.

Oto, co musisz wiedzieć:

Istnieją niepotwierdzone doniesienia, że ​​podejrzany transmitował strzelaninę na żywo na Twitchu

Strona Twittera Intel Point Alert napisała na Twitterze: „🇺🇸#PILNE: „Aktywna strzelanka” z kilkoma osobami w Tops Grocery w Buffalo w stanie Nowy Jork”.

Witryna kontynuowała następujące działania: „W toku jest duża akcja ratunkowa po potwierdzonych doniesieniach o zastrzeleniu wielu osób. Ani słowa o podejrzanym w tej chwili.

Strona następnie udostępniła zrzut ekranu ze strony Twitcha, przedstawiający ciało leżące obok kasy. „🇺🇸#DISTURBING: Gunman transmitował na żywo strzelaninę na Twitchu pod nazwą „jimboboiii”” — podała strona. Zrzut ekranu jest bardzo graficzny. Strona Twitcha nie działa, więc to konto nie mogło zostać natychmiast potwierdzone.

Inna strona na Twitterze napisała: „Strzelanka transmitowała to na żywo na Twitchu, ale było tylko 20 widzów, VOD zostało usunięte i nie wiem, czy ktoś je nagrał”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button