Rozrywka

Tracy McMillan wyjaśnia, dlaczego trzeci sezon „Rodzina lub narzeczony” jest jak dotąd najbardziej wyjątkowy [Exclusive]

Ekspert ds. relacji Tracy McMillan ujawnił, że serial telewizyjny reality Rodzina lub narzeczony Sezon 3 może być najbardziej dramatycznym do tej pory.

Powiedziała, że ​​to, co czyni ten sezon wyjątkowym, to fakt, że pary i rodziny przybyły do ​​docelowego domu po obejrzeniu poprzednich sezonów serialu.

„W sezonie 3 większość ludzi, którzy przychodzą do serialu, widziało go teraz” – powiedział McMillan Showbiz Cheat Sheet. „Więc są tutaj i myślą, że wiedzą, co się wydarzy, i myślą, że kontrolują ten proces”. Ale McMillan drażnił się, że proces dochodzenia do prawdy odbywa się w rzeczywistości na siedzeniu kierowcy.

Dom „Rodzina lub Narzeczony” w sezonie 3 to idealne miejsce

McMillan przyznał, że sceneria serialu pomaga zaręczonym parom oraz ich przyjaciołom i rodzinie w ich podróży.

Tracy McMillan | Robin L Marshall/Getty Images

„Jest coś, co się dzieje, gdy ludzie przekraczają próg tego domu, bez względu na to, jakie doświadczenia przyszli mieć” – powiedziała. „I mam na myśli to, że na wyższym poziomie się rozwija i po prostu zaczyna się rozwijać. A ja jestem kimś w rodzaju kanału, ale to naprawdę ich doświadczenie”.

„Obserwowałem teraz 60 par”, powiedziała McMillan, wchodząc do Rodzina lub narzeczony Sezon 3. „Niektóre z nich mają niesamowity wzrost i leczenie, a niektóre nie. Mówię, że jestem tu po to, co jest w najwyższym dobru. Więc jeśli to oznacza zerwanie, to jestem tu po to. Jestem tu tylko dla najwyższego dobra. I taki jest mój zamiar. To jest przestrzeń, którą posiadam.”

Zwiastun sezonu 3 „Rodzina lub narzeczony” zdradza tajemnicę

Każdy odcinek przedstawia unikalny zestaw wyzwań. Na przykład zwiastun drażnił parę i ich rodziny, które zmagają się z szokującą historią dotyczącą ciąży i narodzin dziecka, które w tajemniczy sposób nigdy się nie zmaterializowało.

McMillan powiedział, że niektórym parom i rodzinom udaje się kopać głęboko i znaleźć przyczynę problemu. Inni mogą potrzebować więcej czasu, aby się tam dostać.

” src=”https://www.youtube.com/embed/_o8ey4y52BY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

„Mówię parom, że możesz mieć dowolne doświadczenie”, powiedziała. „To sprowadzi się do tego, jak bardzo chcesz być szczery. Jak odważnie, ile odwagi, ile odpowiedzialności zadasz sobie wnieść do tego procesu. A potem okaże się, że w zależności od tego, co chcesz zrobić, jest to kwestia sedna sprawy. Niezależnie od tego, czy twoja rodzina, czy ktokolwiek inny jest gotów wykonać tę pracę, czy nie”.

Ile Tracy McMillan wie wcześniej o parach?

McMillan wydaje się mieć natychmiastowy kontakt z większością rodzin i zaręczonych par w serialu. Dokłada jednak wspólnych starań, aby nie przesadzić z zbyt wieloma szczegółami. „Mam siedmiominutowy filmik, który został złożony w całość” – powiedziała o nadchodzących parach i rodzinach. „Więc pierwszego dnia oglądam wideo zwykle we włosach i makijażu. Nie prowadzę wyczerpujących badań. Naprawdę nie muszę. Czuję, że wchodzą, siadają.

” src=”https://www.youtube.com/embed/hH1lKYPQCqg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

„Po 60 parach rozpoznawanie wzorców jest dość silne. Zaczynasz od dużego obrazu” – wyjaśniła. „Czy są bezpieczne? Czy są bezpieczne, działają, czy też nie działają bezpiecznie? W związku są zasadniczo dwa sposoby”.

Podróż zaczyna się w chwili, gdy McMillan spotyka się z parami. „Kiedy wchodzą, siadają. Mogę zobaczyć jedną z dwóch rzeczy i tak naprawdę zaczynamy” – powiedziała. — Teraz, jeśli są bezpieczne. To będzie całkiem prosty proces rozwiązywania problemów. Jeśli są niepewni, cóż, po prostu nie wiesz. Wszystko może się zdarzyć.”

Cokolwiek i wszystko się dzieje Rodzina lub narzeczony Sezon 3, z nowymi odcinkami od 6 sierpnia o 21:00 ET/PT, na WŁASNYM MIEJSCU.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button