Rozrywka

Transmisja na żywo Charlo vs Castano 2: Jak oglądać za darmo

Getty Brian Castano i Jermell Charlo są gotowi na rewanż.

Jermell Charlo ma kolejną szansę, aby odeprzeć wyzwanie Briana Castano, gdy para spotyka się w rewanżu o niekwestionowaną koronę juniorów w wadze średniej, po kontrowersyjnym losowaniu w lipcu ubiegłego roku.

Druga odsłona tej rywalizacji rozgrywa się w sobotę w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii. Charlo myślał, że wszystko ułożyło się po jego myśli za pierwszym razem, ale Castano wylądował wystarczająco dużo mądrych ciosów, by sędziowie nie byli w stanie rozdzielić pary.

Karta walki (godz. 21:00 czasu ET) będzie transmitowana w telewizji w programie Showtime. Ale jeśli nie masz kabla lub nie masz programu Showtime, oto kilka różnych sposobów na oglądanie transmisji na żywo Charlo vs Castano 2 online za darmo:

Heavy może otrzymać prowizję partnerską, jeśli zarejestrujesz się za pomocą linku na tej stronie

Subskrybenci Amazon Prime (Prime ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny) mogą oglądać wszystkie treści Showtime na żywo i na żądanie za pośrednictwem kanałów Prime. Możesz wypróbować zarówno Amazon Prime, jak i kanał Showtime bez żadnych kosztów dzięki bezpłatnej wersji próbnej tutaj:

Oglądaj Showtime na Amazon Prime

Po zarejestrowaniu się w Prime Showtime Channel, możesz oglądać Charlo vs Castano 2 na żywo w aplikacji Amazon Video, która jest dostępna na Twoim Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (np. Sony TV lub Nvidia Shield), Xbox One lub Series X/S, PlayStation 4 lub 5, różne smart TV, Xiaomi, Echo Show lub Echo Spot, iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem.

Możesz także oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem witryny Amazon.

Showtime jest dostępny jako dodatek do głównego pakietu ponad 100 kanałów FuboTV. Zarówno główny pakiet kanałów, jak i dodatek Showtime można dołączyć do bezpłatnej siedmiodniowej wersji próbnej:

Bezpłatna wersja próbna FuboTV

Po zarejestrowaniu się w FuboTV możesz oglądać Charlo vs Castano 2 na żywo w aplikacji FuboTV, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/S, Samsung Telewizor, telewizor LG, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem.

Możesz także oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej FuboTV.

DirecTV Stream ma cztery różne pakiety kanałów: „Rozrywka”, „Wybór”, „Ultimate” i „Premier”. Showtime jest dostępny tylko w pakiecie „Premier” lub jako osobny dodatek do innego pakietu, ale możesz wybrać dowolny pakiet i dowolny dodatek w ramach bezpłatnego pięciodniowego okresu próbnego:

Bezpłatna wersja próbna DirectTV Stream

Po zarejestrowaniu się w DirecTV Stream możesz oglądać Charlo vs Castano 2 na żywo w aplikacji AT&T TV, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, dowolnym urządzeniu z Androidem Telewizor (taki jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem.

Możesz także oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej DirecTV Stream.

Eksperci faworyzują Charlo

Charlo, mistrz juniorów wagi średniej IBF, WBA i WBC, jest często przechylany, aby przynajmniej tym razem ułatwić sędziom decyzję. Jest lubiany przez wielu, w tym Ansona Wainwrighta z Ring Magazine i byłego mistrza wagi piórkowej juniorów WBO, Duke’a McKenzie.

Wainwright jest przekonany, że Charlo wiele się nauczył od pierwszej walki, wystarczająco więc, aby „prześcignąć sprawy dzięki decyzji podzielonej na cienką jak brzytwa”. McKenzie nie sądzi, że znów będzie tak blisko i wybiera Charlo, aby rozstrzygnął rewanż swoją „prawą ręką” i wymusił TKO „w około dziewięciu lub dziesięciu rundach”.

Przestój to mądra prognoza dla zawodnika, który ma 18 nokautów w swoim rekordzie 34-1-1. Historia jest również po stronie Charlo, ponieważ 31-latek zatrzymał Tony’ego Harrisona w 2019 roku, rok po tym, jak ten ostatni wygrał decyzją.

To jedyna strata w karierze Charlo, a John N. Hansen z Bad Left Hook w SB Nation wierzy, że tym razem władza zrobi różnicę, tak jak zrobiła to przeciwko Harrisonowi: „Ostatnim razem Castano zranił Charlo na początku, ale siła Charlo uczyniła różnicę większy ślad w walce i ograniczone prace Castano w rundach zamykających. A w jedynym innym rewanżu w karierze Charlo walczył znacznie bardziej agresywnie i trzykrotnie upuścił Tony’ego Harrisona.

Charlo ma swoich zwolenników, ale oto ci, którzy wierzą w siłę i strategię Castano. Wśród nich Brian Campbell z CBS Sports uważa, że ​​Casatno „udało się wykorzystać swoją kombinację agresji połączonej z odpowiedzialną obroną, by odebrać cios Charlo (według CompuBoxa trafił tylko 53 z 287 punktów za 18,5%) i rutynowo wszedł do środka”.

CompuBox Punch Stats z pierwszej walki pokazuje, że właściciel tytułu WBO Castano częściej łączył się z ciałem, a także strzelał cięższymi strzałami w środku:

Istnieje duża szansa, że ​​Castano podąża za tym samym planem gry. 32-latek wie, jak radzić sobie pod ciosem.

Castano również wchodzi do walki jako nieco cięższy z dwóch myśliwców, według ESPN Ringside:

Jeśli Castano, który ma na swoim koncie 12 nokautów, może sprawić, że ten dodatkowy funt będzie się liczył, przetestuje wolę Charlo i zmusi mieszkańca Luizjany w pułapki na linach i na rogach.

Wojna na wyczerpanie będzie faworyzować Castano, który może zmęczyć Charlo. Ten ostatni uniknie pokonywania dystansu po raz drugi, jeśli uda mu się odpowiednio wcześnie ustawić cios i systematycznie podważy solidną obronę Castano.

Wtedy Charlo może stworzyć miejsce na nokautujący strzał, którego będzie musiał przejąć na własność każdego pasa za 154 funty.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button