Aktualności

Trasa lotu Red Arrows dzisiaj: Mapa tras, czasy tranzytu i harmonogram dla wyświetlaczy Goodwood i Headcorn

To był ostatnio pracowity czas dla Czerwonych Strzał, po tym, jak czerwiec rozpoczął się spektakularnym przelotem RAF z okazji Platynowego Jubileuszu.

Zespół pokazowy był częścią wiaduktu ponad 70 samolotów wojskowych po ceremonii Trooping the Color, z królową obserwowaną z balkonu Pałacu Buckingham.

Od tego czasu Czerwone Strzały pojawiały się na wielu imprezach w całym kraju i rozpoczęły wczorajszy napięty harmonogram Dnia Sił Zbrojnych pokazem na Goodwood Festival of Speed.

Wrócą tam dzisiaj, a także wystąpią w Headcorn – oto wszystkie kluczowe momenty i miejsca, w których można je zobaczyć.

Trasa lotu Red Arrows dzisiaj

Czerwone Strzały wyruszą z Farnborough na pokaz Headcorn w porze lunchu i pojawią się ponownie w Goodwood późnym popołudniem.

Będziesz wtedy miał okazję zobaczyć odrzutowce w tranzycie wieczorem, gdy wracają do swojej bazy w RAF Scampton.

Poniżej znajdują się przewidywane terminy, dzięki uprzejmości strony internetowej Military Airshows. Harmonogram może ulec zmianie i może mieć na niego wpływ pogoda

Kiedy pojawią się następne czerwone strzałki?

Ruchliwy koniec miesiąca Red Arrows trwa przez kilka następnych dni, z mnóstwem okazji do złapania pokazów w całym kraju w ramach weekendu Dnia Sił Zbrojnych.

  • 25 czerwca – Dzień Narodowych Sił Zbrojnych Scarborough
  • 25 czerwca – Dzień Narodowych Sił Zbrojnych Cleethorpes
  • 26 czerwca – Goodwood Festival of Speed
  • 26 czerwca – Weston Air Festival

Czym są czerwone strzałki?

Red Arrows to zespół akrobacyjny RAF – oficjalnie znany jako Zespół Akrobacyjny Królewskich Sił Powietrznych.

Utworzone w 1964, ich przeloty stały się obowiązkowymi wydarzeniami, a wystawy często uświetniają ważne narodowe uroczystości.

Składające się z dziewięciu czerwonych odrzutowców zabawiają tłumy ekscytującymi manewrami i doskonałym lotem w szyku, często w towarzystwie czerwonego, białego i niebieskiego dymu ciągnącego się za nimi.

Obecnie mają siedzibę w RAF Scampton w Lincolnshire, ale jeszcze w tym roku zostaną przeniesieni do RAF Waddington w tym samym hrabstwie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button