Rozrywka

Travis Kelce przywraca popularną przedsezonową modę w Chiefs Camp [LOOK]

Getty Zawsze stylowy Travis Kelce zaprezentował swój styl na 2022 rok na okres przedsezonowy Kansas City Chiefs.

Niektóre przedsezonowe tradycje Kansas City Chiefs przeważają nad wszystkimi innymi, a żadna nie jest ważniejsza niż „powrót stache”.

Żartowanie — oczywiście — ale stało się to popularnym trendem dla Travisa Kelce, którym fani i analitycy cieszyli się w ostatnich latach. Sam zobacz:

Nate Taylor z The Athletic skomentował ruch wąsów Kelce: „Po raz kolejny Travis Kelce kołysze tylko wąsy w połowie obozu treningowego”. CBS Sports zwróciło również uwagę na przedsezonowy look na Twitterze, na który modna gwiazda Chiefs odpowiedziała wąsatym emoji.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Chiefs prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

Dołącz do Heavy na Chiefs!

Kelce nazywa czapki strażnika „głupie”

Mówiąc o Kelce i „głupich” rzeczach, supergwiazda KC miała podobne odczucia, gdy zapytano ją o nakazane przez NFL czapki strażników, które niektóre pozycje musiały nosić podczas obozu treningowego tego lata.

„Myślę, że czapki strażnicze są głupie” – powiedział Kelce reporterom. „Jesteśmy tutaj, nosząc grzybkowe hełmy, które nie robią nic poza dociążaniem naszych głów. Mamy nadzieję, że możemy się ich pozbyć, więc nie będziemy musieli ich ponownie nosić”.

Ofensywni i defensywni liniowi, obrońcy i ciasne końce to pozycje, które zostały zmuszone do umieszczenia dodatkowej wyściółki na hełmach, aby zmniejszyć liczbę kontuzji podczas przedsezonu. Czapka Strażnika zapewnia „co najmniej 10% zmniejszenie siły uderzenia, jeśli nosi ją jeden gracz”, według NFL, „i co najmniej 20% zmniejszenie siły uderzenia, jeśli nosi ją dwóch graczy w kolizji”.

Kelce prawdopodobnie nie jest jedynym graczem, który nie lubi dodatku munduru 2022, ale na razie bezpieczeństwo jest najważniejsze w społeczności NFL.

Charles Goldman z The Chiefs Wire zauważył, że „częścią rozumowania NFL stojącego za wprowadzeniem tych limitów jest pomoc graczom w kształtowaniu lepszych nawyków, co może wpłynąć na bezpieczniejszą grę w sezonie zasadniczym”.

Jeśli dane ostatecznie potwierdzają ich pozytywny wpływ z mniejszą liczbą kontuzji głowy w lidze, gdy nadejdzie tydzień 1, te głupie czapki najprawdopodobniej pozostaną. Przepraszam, Trav.

Śledź stronę Heavy on Chiefs na Facebooku, gdzie możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z KC!

Weekendowa aktualizacja dotycząca kontuzji PlayAndy Reid: „To genialny dzieciak, bardzo, bardzo mądry i ciężko się bawi”. | Konferencja prasowa 8/6 Główny trener Andy Reid rozmawia z mediami na Obozie Treningowym Chiefs Subskrybuj więcej filmów! bit.ly/2OuOUnB Więcej akcji Chiefs NFL! bit.ly/2Moa1VR #ChiefsKingdom #Chiefs #KansasCityChiefs #NFL Śledź nasze media społecznościowe! Strona internetowa: Chiefs.com/ Facebook: facebook.com/KansasCityChiefs Twitter: twitter.com/Chiefs Instagram: instagram.com/chiefs Pobierz aplikację mobilną Chiefs: iOS: itunes.apple.com/app/id390783578?mt=8 Android: play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.chiefs2022-08-06T18:16:19Z

Główny trener Andy Reid zwrócił się do mediów po treningu 6 sierpnia, dostarczając raport o kontuzji dla fanów i członków mediów:

[Gary] Jennings ma wstrząs mózgu, jest objęty protokołem wstrząsu mózgu. [Taylor] Stallworth ma kontuzję kolana. [Rashad] Fentona, [Daurice] Fontanna i [Lucas] Niang są takie same. Fontanna rzeczywiście zraniła się dzisiaj w palec [in addition to the groin injury]idą to prześwietlić [and] MRI to, aby upewnić się, że dowiedzą się, co to jest.

Przypominamy, że Fenton (CB) wciąż pracuje nad powrotem po kontuzji barku, a Niang (RT) wraca do zdrowia po poważnej kontuzji kolana, której doznał pod koniec sezonu 2021. Stallworth (DT) był nowym nabytkiem, a dwaj wielcy odbiorniki odebrali w tym tygodniu swoje kontuzje w praktyce.

Daurice Fountain, która opuściła czwartkowy trening z drobną kontuzją pachwiny, weźmie udział w dzisiejszym treningu.

Jody Fortson (napięty quad) opuści dzisiejszy trening.

— Nate Taylor (@ByNateTaylor) 6 sierpnia 2022

Jeden z graczy, o którym Reid zapomniał wspomnieć, był początkowo ciasnym Jody Fortson. Taylor poinformował, że główny zapasowy Kelce ponownie opuścił trening 6 sierpnia.

Po doznaniu kontuzji 30 lipca, dokuczliwa dolegliwość czworokątna nie pozwoliła mu na trening przez cały tydzień. Fani i trenerzy nie mogą się doczekać powrotu dynamicznego łapacza karnetów na boisko w przyszłym tygodniu.

CZYTAJ DALEJ: Więcej ciężkich wiadomości o szefach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button