Rozrywka

„Trek” w wiadomościach: LeVar Burton, Adrian Holmes, Kurtwood Smith i… Armus!

„Star Trek” i ludzie związani z serią są zawsze w wiadomościach. Niektóre wiadomości gwarantują pełne historie, a niektóre z nich lepiej uwzględnić w podsumowaniu. To jest to podsumowanie, które jest teraz regularnym elementem Grubego w Star Trek, a w tym tygodniu biorą udział Adrian Holmes, LeVar Burton, Kurtwood Smith i… Armus, głupkowata istota z kosmosu, która zabiła Tash Yar.

Super7 dostaje swoje Armus!

W 2021 roku Super7 wypuściło linię 3,75-calowych figurek re-akcji „Star Trek: Następna generacja”, z Wave 1 z Kapitanem Picardem, Datą, Worfem, Wesleyem Crusherem, Guinanem i dronem Borg. Teraz Super7 powraca z 6-figurowym zestawem Wave 2 „Star Trek: Następna generacja”, który zawiera kilku innych ulubionych członków załogi USS Enterprise i kilku wrogów. Fani mogą przesyłać komandor Riker, doradca Troi, porucznik La Forge, dr Crusher, Q i… Armus. Tak, Armusie! Każdy „TNG” musi pamiętać Armusa, chodzącego kosmicznego wycieku ropy, który zabił Taszę Yar – nagle, szokująco – pod koniec pierwszego sezonu „Star Trek: The Next Generation”. Figurki Riker, Troi i Q ReAction można kupić osobno po 18 USD za sztukę, ale jeśli chcesz Armus, będziesz musiał kupić pełny zestaw sześciu za 108 USD.

Super7The Armus figurka z Super7.

 

Adrian Holmes debiutuje jako kapitan Robert April

Kiedy kapitan Pike potrzebował motywującej przemowy i kopnięcia w tyłek w pierwszym odcinku „Star Trek: Dziwne nowe światy”, otrzymał to dzięki uprzejmości swojego przyjaciela i mentora, admirała Roberta Aprila. April jest prawdziwą postacią ze spuścizny, ponieważ był częścią oferty Gene’a Roddenberry’ego do NBC w 1964, według Memory Alpha, ale zmienił się na kapitana Christophera Pike’a dla oryginalnego pilota „Star Trek”, „The Cage”, a następnie na kapitana Jamesa T. Kirk, kiedy „Star Trek” w końcu trafił do serialu. Kapitan April w końcu trafił na mały ekran jako postać w „Star Trek: The Animated Series”. Teraz powrócił dzięki „Dziwnym nowym światom” z kanadyjskim aktorem Adrianem Holmesem w roli. Internetowa baza danych filmów zawiera ponad 150 filmów i napisów telewizyjnych Holmesa. Należą do nich serie „Highlander”, „The Outer Limits”, „Jeremiah”, „Stargate SG-1”, „Bratz”, „Smallville”, „Continuum”, „Supernatural”, „Arrow”, „The Boys”, ” i „Bel Air”. „Bel Air” to wznowienie „The Fresh Prince of Bel-Air”, w którym Holmes wciela się w Philipa Banksa, rolę odgrywaną przez Jamesa Avery’ego w oryginalnym serialu. Avery, według Memory Alpha, był finalistą za rolę Worfa w „Star Trek: The Next Generation”, a później wystąpił gościnnie jako K’Vagh, generał klingoński, w odcinkach „Star Trek: Enterprise” „Affliction”. i „Rozbieżność”. „Kwiecień był pierwotnym skokiem Gene’a Roddenberry’ego w 1964 roku do CBS w roli kapitana, ale został zmieniony na kapitana Pike’a później, kiedy NBC to zaakceptowało” – powiedział Holmes w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, który ukazał się 12 maja. , 2022. „To było fajne do odkrycia. A potem, w serialu animowanym z 1974 roku, został naprawdę przedstawiony w „Incydencie z licznikiem”. Więc fajnie, jak to wszystko się połączyło. Dużo się uczę. Dorastałem jako wielki fan science fiction. „Mój przyjaciel przyjaźni się z LeVarem Burtonem, a LeVar był taki miły” – dodał. „Wysłał mi wideo powitalne w serii i byłem bardzo poruszony jego hojnością. Zasadniczo powiedział: „Witamy. Jesteśmy rodziną i jesteśmy po prostu dumni, że cię mamy. Powiedział, że kiedy Gene zaczął robić „Star Trek”, wiedział, że jako istoty ludzkie możemy zebrać nasze gówno razem. A gdybyśmy mieli stać się cywilizacją podróżującą w kosmos, musielibyśmy rozwiązać problemy, które tkwią tutaj teraz. To jest sedno etosu „Star Trek”. Chodzi o to, abyśmy wszyscy pracowali razem, aby budować lepszą przyszłość”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adriana Holmesa (@adrianholmes)

 

LeVar Burton realizuje swój następny projekt

LeVar Burton nie znalazł się w roli gospodarza „Jeopardy!” pomimo wsparcia niezliczonych fanów, popularna gwiazda „Star Trek: The Next Generation” i „Reading Rainbow” pracuje nad kilkoma projektami. W listopadzie 2021 r. NPR i inne media ujawniły, że Burton i jego firma produkcyjna, LeVar Burton Entertainment, połączyli siły z Entertainment One (eOne), studiem należącym do firmy Hasbro, aby zmienić ukochaną grę planszową Trivial Pursuit w telewizyjny teleturniej, w którym Burton będzie gospodarzem i współproducentem wykonawczym. Ujawniono również, 5 kwietnia 2022 r., że Burton dołączy do swoich członków obsady „Next Generation”, Mariny Sirtis, Brenta Spinera, Gatesa McFaddena i Michaela Dorna, powracając jako ich bohaterowie w trzecim i ostatnim sezonie „Star Trek”. : Picard”. 14 kwietnia 2022 r. do „Deadline” ogłoszono, że Burton zagra niezidentyfikowaną, powracającą postać w drugim sezonie serialu Starz „Blindspotting”. Witryna handlowa poinformowała, że ​​produkcja na wystawie jest w toku w Los Angeles i Oakland w Kalifornii.

Nadchodzi transmisja z sezonu 3 #StarTrekPicard! ✨ https://t.co/c1Yma43NE3 pic.twitter.com/0onT2GdOW6

— Star Trek (@StarTrek) 5 kwietnia 2022 r. Kurtwood Smith pali rzeczy w „Firestarter”

Aktor charakterystyczny Kurtwood Smith jest prawdopodobnie najbardziej znany z ról Clarence’a Boddickera w RoboCop, Red Formana w That ’70s Show, Mr. Perry’ego w Dead Poets Society i Vernona Mastersa w Agent Carter. Jest także, według Internet Movie Database, trzykrotnym gościem Star Trek. Zagrał prezydenta Federacji w „Star Trek VI: The Undiscovered Country”, Thrax, kardasjańskiego oficera bezpieczeństwa, w odcinku „Deep Space Nine” „Things Past” i Annorax, naukowca z Krenim w odcinkach „Voyager” „Rok piekła, część I i II”. Smith powraca jednocześnie do kin i ekranów telewizyjnych, grając jednocześnie w reboot „Firestarter”, opartego na historii Stephena Kinga o tym samym tytule. Film został wydany 13 maja 2022 roku i jest wyświetlany w kinach i na Hulu. Smith gra doktora Wanlessa, którego eksperyment Lot Six pomaga przekształcić małą dziewczynkę Charlie McGee (Ryan Kiera Armstrong) w niebezpieczną tytułową bohaterkę, której ojciec (Zac Efron) desperacko próbuje ją chronić.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kurtwood Smith (@therealkurtwoodsmith)

Smith ponownie wcieli się w rolę Red Formana z „That ’70s Show” w nadchodzącym spin-offie, którego premiera będzie miała miejsce w niedalekiej przyszłości na Netflix. Według Variety, nowy serial rozgrywa się w 1995 roku i skupi się na Leii Forman (Callie Haverda), córce Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon), która odwiedza swoich dziadków Red (Smith) i Kitty (Debra). Jo Rupp) na lato. W Point Place, jak zauważyła gazeta handlowa, Leia nawiązuje więź z nowym pokoleniem dzieciaków „pod czujnym okiem Kitty i surowym blaskiem Red”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button