Rozrywka

Trolle zapytały, czy jestem w ciąży, kiedy przytyłam po Love Island – oddałam, ale to naprawdę bolało, mówi Millie Court

KIEDY aplikowałem do Love Island na początku 2021 roku, czułem się najbardziej pewny siebie, jakim kiedykolwiek byłem.

Byłem singlem, żyłem życiem tylko dla siebie i wierzyłem, że serial będzie przeżyciem na całe życie.

4

Millie powiedziała: „To bardzo ważne, aby nie dać się wciągnąć w perfekcyjne standardy piękna”

4

Wiedząc, że miliony będą się dostrajać, chciałem wyglądać i czuć się jak najlepiej, więc w poprzednich miesiącach byłem tak sprawny i zdrowy, jak to tylko możliwe.

Przez trzy i pół tygodnia kwarantanny na Majorce codziennie ćwiczyłam, odżywiałam się zdrowo i unikałam smakołyków, co było zmianą od normy.

Uwielbiam słodycze i zazwyczaj jem to, co lubię!

Kiedy weszłam do willi, miałam rozmiar 8 – prawdopodobnie rozmiar sukienki mniejszy niż zwykle – i czułam się dobrze.

W domu w Essex jestem najbardziej pewna siebie w mojej grupie przyjaciół, ale na Love Island, nagle otoczona przez tych wszystkich pięknych i emanujących pewnością siebie ludzi, zaczęłam zadawać sobie pytania.

Dołączyłem do programu późno, więc kiedy czułem się niepewnie, wydawało mi się, że wszyscy dobrze się bawią, co sprawiło, że poczułem się przygnębiony.

Bycie na uboczu już nawiązanych przyjaźni też nie zawsze było łatwe.

Przypomniało mi się, jak zacząłem studiować na londyńskim Uniwersytecie Ravensbourne i zmagałem się z uczuciem rozpoczynania od nowa.

Przyzwyczajenie się do życia w programie telewizyjnym, w którym kłótnie były na porządku dziennym, ustawiono pory snu, a produkcja kontrolowała nasz plan dnia, zajęło trochę czasu.

Jedzenie w willi nie należało do moich ulubionych, a w upale je się mniej, więc opuszczając Love Island miałam rozmiar 6 – najmniejsza, w jakiej kiedykolwiek byłam.

Po pokazie stopniowo przybierałam na wadze, a odkrywanie na nowo moich krągłości sprawiło, że poczułam się seksowna.

Ale ostatnio otrzymałem nieprzyjemne komentarze w mediach społecznościowych na temat mojej figurki w rozmiarze 10, a niektórzy nawet pytają, czy jestem w ciąży.

Czy możesz sobie wyobrazić, że nie mogłabym mieć dzieci lub starałam się o dziecko i nie udało mi się?

W Międzynarodowy Dzień Kobiet w marcu odwzajemniłam trolle na Instagramie, mówiąc, że nieczułe jest komentowanie tego, jak wyglądam, i że byłam rozdarta przez to, co mówili ludzie.

To bardzo ważne, aby nie dać się wciągnąć w standardy piękna.

Mimo że jestem teraz zadowolony z tego, jaki jestem, wewnątrz i na zewnątrz, te komentarze bolą. Jestem człowiekiem – nikt nie lubi czuć się osądzany.

Nie zawsze czułem się tak pewny siebie. Walczyłem w liceum, ponieważ miałem IBS (zespół jelita drażliwego), który lekarze przypisują lękowi.

Nikt nie wiedział, że go mam i bałem się, co mogą powiedzieć inne dzieci.

Otrzymałem nieprzyjemne komentarze w mediach społecznościowych na temat mojej figurki w rozmiarze 10, a niektórzy nawet pytają, czy jestem w ciąży.

Millie Court

Jako dziecko trochę się martwiłam, ale jak tylko wyszłam ze szkoły, mój niepokój ustąpił, więc biegunka i skurcze też minęły.

Dwa lata temu przeszłam kolejny test pewności siebie, kiedy po sześciu miesiącach od założenia implantu antykoncepcyjnego na policzkach i szczęce pojawił się hormonalny trądzik.

Czułem się tak samoświadomy i wstydziłem się poznawać nowych ludzi i chociaż nikt nigdy nie komentował, byłem paranoikiem, że wszyscy myśleli: „Boże, skóra tej dziewczyny jest naprawdę zła”, więc nie chciałem opuszczać dom.

Gdy implant został usunięty po półtora roku, rozpocząłem nowy program pielęgnacji skóry.

Chociaż trądzik nie zniknął całkowicie, nie rządzi już moim życiem.

Jeśli ktoś na mnie spojrzy i pomyśli: „Ona ma plamkę”, przekroczyłem granicę troski.

Akceptacja jest potężna, a kluczem do przetrwania kryzysów pewności siebie jest zachowanie dobrego poczucia humoru i perspektywy.

Więc gdzie w tym wszystkim mieści się miłość? Nie wierzę, że bycie w związku ma wpływ na pewność siebie.

Tak, otrzymuję komplementy od Liama [Reardon, 22, Millie’s boyfriend, who she won Love Island with] sprawia, że ​​czuję się świetnie, ale nikt nie powinien polegać na aprobacie drugiej osoby, aby czuć się dobrze.

Aby być najlepszą wersją siebie w życiu, musisz być naprawdę szczęśliwy we własnej skórze.

  • Kolekcja ASOS Design X Millie jest teraz dostępna wyłącznie na stronie Asos.com.
Millie mówi: „Akceptacja jest potężna, a kluczem do przetrwania kryzysów zaufania jest zachowanie dobrego poczucia humoru i perspektywy”.

4

Kolekcja ASOS Design X Millie jest teraz dostępna wyłącznie na Asos.com

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button