Rozrywka

Turyści utknęli na piekielnych wakacjach po tym, jak pracownik szaleje i uderza kierowcę autobusu

Grupa turystów oburzyła się po tym, jak ich organizator wycieczek zbuntował się i uderzył kierowcę autobusu, prosząc o dotknięcie jednej z ich piersi.

Jenny Neilson i Mark Hewitt powiedzieli, że mieli spędzić spokojne wakacje wraz z ośmioma innymi osobami w Queensland w Australii, ale zamiast tego musieli być świadkami bójki podczas koszmarnej podróży.

Zwiedzający nie mogli się doczekać ich ośmiodniowej przygody z firmą turystyczną Reef N Beyond, ale kiedy spotkali 70-letniego właściciela-operatora Charliego Sturgessa, zdali sobie sprawę, że ich wycieczka nie będzie zbyt zabawna i śmiechu.

„Mówił o sobie, swoich wspólnikach i swoim bogactwie, ale w jego rozmowie pojawiały się seksistowskie i rasistowskie komentarze” – powiedziała Neilson w rozmowie z A Current Affair.

Czy miałeś wakacje z piekła rodem? Wyślij e-mail do [email protected]

Jenny Neilson powiedziała, że ​​organizator wycieczek dopuszcza się nadużyć Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Pan Hewitt twierdził, że najmłodsza kobieta w ich grupie była zakłopotana po tym, jak została poddana „najbardziej obraźliwemu komentarzowi”.

Wyjaśnił: „Podróżowała z matką i wsiadła do autobusu z koszulką z Myszką Miki, a Myszka Miki była rozłożona na jej przodzie, a ręka Mickey była uniesiona wokół jej piersi, a on powiedział: „Chcę potrząsnąć Mickey’s ręka’.”

Pan Hewitt powiedział, że operator dręczył kierowcę, który nie był zaznajomiony z trasą.

„Dużo podróżowałem i nigdy nie miałem takiego doświadczenia, które było tak przyniesione przez przewodnika właściciela” – dodał.

Grupa powiedziała, że ​​starają się jak najlepiej podziwiać malownicze widoki, ale trzeciego dnia ich spokój został przerwany po tym, jak rozwścieczony emeryt zaatakował kierowcę.

Grupa koncertowała na odludziu Queensland. Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów

Pani Neilson powiedziała: „Kilku podróżnych, którzy byli tam w tym czasie, powiedziało, że widzieli, jak podchodził do kierowcy, uderzał go w twarz, co sprawiło, że kierowca upadł na ziemię, a jedna z pasażerek musiała zaangażuj się, aby spróbować oderwać właściciela.”

Świadkowie twierdzą, że kierowca w odpowiedzi popchnął pana Sturgessa, a policja została wezwana na incydent.

„Później powiedziano nam, że odwołał wszystko do końca trasy, wszystkie zakwaterowanie, wszystkie zajęcia i że opuścił miasto” – dodała Neilson.

Podróżni, którzy zarezerwowali swoją wycieczkę przez TripADeal, ostrzegli firmę, która następnie zaoferowała zapłatę za ich loty po nagłym odwołaniu podróży.

Rzecznik TripADeal powiedział, że „współpracuje z Reef N Beyond od stycznia 2021 roku, bez żadnego problemu” i potwierdził, że „zwróci wszystkim podróżnym w pełnej wysokości”.

Powiedzieli: „TripADeal jest bardzo dumny z dostarczania wysokiej jakości usług każdemu z naszych podróżnych, więc byliśmy bardzo przerażeni, gdy dowiedzieliśmy się o tym incydencie.

Pan Hewitt powiedział, że nigdy nie miał doświadczenia nadszarpniętego przez organizatora wycieczek

„Odkąd doszło do tego incydentu, TripADeal dowiedział się, że pan Sturgess ma do czynienia z problemami ze zdrowiem psychicznym, mając to na uwadze, okazujemy mu wrażliwość, gdy zarządza tymi problemami.

„Współpracujemy z Reef N Beyond, aby odzyskać odszkodowanie za naszą dotkniętą wycieczkę, jednak jesteśmy w trakcie zwracania kosztów wszystkim podróżnym. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego odszkodowania za dotkniętą wycieczkę.

„Jeśli rezerwacja została dokonana gotówką, zostanie ona zwrócona, a jeśli została dokonana za pomocą kuponu, wartość kuponu zostanie przywrócona. W geście dobrej woli wszyscy podróżni, których to dotyczy, otrzymają kupon TripADeal o wartości 500 USD.

„Mimo że loty nie były uwzględnione w tym pakiecie, zarezerwowaliśmy i opłaciliśmy loty dla wszystkich klientów, aby natychmiast wrócili do domu. Ponadto współpracujemy ze wszystkimi klientami, aby zwrócić im koszty przylotu.

„Wszystkie kwoty z własnej kieszeni będą poszukiwane od Reef N Beyond, jednak TripADeal z przyjemnością wypłaci naszym cennym klientom przed otrzymaniem środków od Reef and Beyond, ponieważ pan Strugess zajmuje się swoimi problemami ze zdrowiem psychicznym”.

Skontaktowano się z TripADeal i Reef and Beyond w celu uzyskania komentarza.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button