Rozrywka

Twitter Mrocznego urzeczywistnienia zabrał z pogrzebu królowej

Książę William powiedział, że idąc za swoją babcią trumna królowej Elżbiety podczas jej procesji 14 września przypominała mu aż za dobrze jego własną matkę, procesję księżnej Diany w 1997 roku, dokumenty Czasy niedzielne. Przemawiając do żałobnika w Sandringham w Anglii, książę Walii wspomniał, że musi pożegnać się z matką, przekomarzając się emocjonalnie z miejscowym: „Nie płacz teraz, zaczniesz mnie”.

Kate Middleton, księżna Walii, pojawiła się wyraźnie podekscytowana procesją królowej, a ludzie donosili, że księżniczka wyglądała „na krawędzi łez”. Jedna osoba skomentował że księżniczka wyglądała tak, jakby „cicho rozpaczała”, nie mogąc skupić wzroku na trumnie królowej podczas jej procesji przez więcej niż kilka chwil na raz.

Niektórzy w Internecie twierdzą, że może to świadczyć o poziomie żalu Kate, ponieważ była znana ze szczególnego związku z królową – jej teściową. Źródło powiedziało Us Weekly w sierpniu 2020 r., że królowa zaufała ówczesnej księżnej: „Bardziej niż cokolwiek innego, wiedząc, że może polegać na Kate i [William] załatwianie spraw pod jej nieobecność jest największą pociechą, o jaką mogła prosić”.

Gdy rodzina królewska jest w pełnym trybie żałoby, ale kontynuuje swoje obowiązki wobec monarchy, komentujący na Twitterze szczerze mówią o ciemnej stronie, która wiąże się z byciem w kolejce do objęcia tronu. W szczególności dla nowego następcy monarchy, króla Karola, oraz przyszłych następców, księcia Williama i księcia Jerzego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button