Aktualności

Twórcy „Sandmana” drażnią sezon 2, mówią, że fani „nie są przygotowani” na to, co dalej

Fani Piaskun adaptacja ekranowa „nie jest przygotowana” na to, co jej twórcy planują dalej, powiedzieli showrunner Allan Heinberg i oryginalny twórca Neil Gaiman Newsweek.

Spektakl, który wylądował na Netflix 5 sierpnia, śledzi Dream of the Endless (Tom Sturridge), który jest więziony przez człowieka Rodericka Burgessa (Charles Dance) przez 100 lat, a następnie musi odbudować swoje królestwo, znaleźć narzędzia i naprawić szkody zrobić, gdy był w niewoli.

Spektakl oparty jest na 10-tomowej serii komiksów Gaimana o tym samym tytule. Sezon 1 przedstawia wydarzenia z dwóch pierwszych tomów: „Preludia i nokturny” oraz „Dom lalki”.

Twórcy „The Sandman” drażnią sezon 2, mówią, że fani „nie są przygotowani” na to, co dalej

Piaskun
Tom Sturridge jako Sen w „Piaskun”. Aktor powiedział Newsweekowi, który tom komiksu Neila Gaimana jest jego ulubionym.
Netflix

Zapytany o drugi sezon, Heinberg powiedział Newsweek że on i zespół kreatywny byli już na etapie planowania potencjalnego zwrotu.

„Tak, odbyliśmy wiele wstępnych rozmów w nadziei, że dojdziemy do drugiego sezonu i jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co zrobimy w takiej sytuacji” – powiedział Heinberg.

Gaiman żartował: „Dream otworzy restaurację i zostanie meksykańskim zapaśnikiem”. Heinberg zażartował, że z pewnością byłoby to coś, czego „ludzie się nie spodziewają”, a Gaiman dodał: „To zaskoczy wszystkich”.

Odpowiadając poważniej, twórca komiksu powiedział: „Właściwie nie, po prostu kontynuujemy tę historię. To trochę cudowne, że każdy, kto widział sezon 1… kiedy mówimy im, że sezon 2 [is] zaczynając od wielkiego rewanżu Lucyfer-Morfeusz, są bardzo podekscytowani.

„Nie wiedzą, co się wydarzy i że po prostu nie są przygotowani na to, dokąd to zmierza”.

Sezon 1 jest ściśle związany z oryginalnymi fabułami Gaimana, więc fani komiksów powinni być w stanie odgadnąć, co ma na myśli – ale z pewnością nie jest to rozwój, który prawdopodobnie przewidzą widzowie nowi w tej historii.

„The Sandman” obsadzi ich nadzieje w drugim sezonie

Obsada nowego programu fantasy Netflix również wpłynęła na ich nadzieje na drugi sezon, o czym powiedział Sturridge Newsweek że z pewnością jest chętny.

„Chcę tylko opowiedzieć historię taką, jaka jest w powieściach” – powiedział 36-latek. „Naprawdę nie mamy pojęcia o drugim sezonie, więc irytująco, nasza ignorancja jest prawdziwa. Ale chcę po prostu dalej opowiadać tę niezwykłą historię, ponieważ trafia ona do tak niewiarygodnych miejsc”.

Którą historię z komiksów Gaimana najbardziej interesuje zobaczenie na ekranie? Tom ósmy „Koniec świata”. „Kiedy para wchodzi do pubu i wydaje im się, że jest to zaplecze śmiertelności i słyszą te wszystkie niesamowite historie. To moja ulubiona, chcę to obejrzeć” – powiedział.

Jenna Coleman, która gra w serialu Johannę Constantine i jej przodkiczkę o tym samym imieniu, również była entuzjastycznie nastawiona do drugiego sezonu: „Chciałabym. Każdego dnia tygodnia chciałabym wkroczyć w szaloną psychodeliczną wyobraźnię Umysł Neila Gaimana — w 100 procentach”.

Kirby Howell-Baptiste, która pojawia się jako rodzeństwo Dream, Death, dodała, że ​​„absolutnie” chciałaby się zaangażować. Vanesu Samunyai powiedziała również, że „chciałaby wrócić” jako Rose Walker, jeśli historia na to pozwoli.

Boyd Holbrook, który gra Corinthian, dodał, że z radością zobaczy powrót swojej postaci, nawet jeśli główna rola złoczyńcy jest w pierwszym sezonie.

„Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Myślę, że to było wspaniałe doświadczenie dla wszystkich” – powiedział Holbrook. „Mamy świetny zespół ludzi i jest tak wiele rzeczy, które można wymyślić na tym świecie, więc nie sądzę, aby ktokolwiek nie mógł wrócić. Myślę, że Corinthian odrodził się w dobrego faceta, , tak, kto wie.”

The Sandman jest już dostępny na Netflix

Gwendoline Christie, Tom Sturridge, Mason Alexander Park, Vanesu Samunyai i Razane Jammal w „The Sandman”, który jest już dostępny na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button