Rozrywka

Tyler Barriss teraz: Gdzie jest dziś Swatter w 2022 roku?

Netflix Obraz promocyjny Netflix.

Tyler Barriss był znanym swatterem, który udzielił obszernych wywiadów w pierwszym odcinku nowej serii Netflix, „Web of Make Believe: Death, Lies and the Internet”. Barriss, który ma teraz 29 lat, siedzi dzisiaj w więzieniu z powodu śmierci Austina Fincha.

Barriss został skazany na 20 lat więzienia w 2019 r., oskarżony o serię incydentów z pobiciem, w tym wezwanie, które doprowadziło do śmierci Fincha. Sędzia okręgowy USA Eric Melgren skazał Barriss po ugodzie.

Pierwszy sezon serialu Netflix został wydany w lipcu.

Oto, co musisz wiedzieć:

Barriss stanął w obliczu 51 zarzutów związanych z incydentami i zagrożeniami związanymi z łapaniem piłki w całym kraju

Tyler Barriss, który odsiaduje 20 lat w federalnym więzieniu za bycie głównym sprawcą zbrodni, uważa się za pierwsze śmiertelne zdarzenie w historii. To zabiera kogoś z ogromnym nieładem w tym, co jest dobre/niesłuszne, dobre/złe. Zachęcony przez innego gracza, postanawia pic.twitter.com/k3UrZ0C2R7

— Ido Naor (@IdoNaor1) 17 czerwca 2022 r.

Barriss został oskarżony o 51 zarzutów w sądzie federalnym związanych z jego wezwaniami do walki i groźbami bombowymi. Przyznał się do winy w sprawie, podpisując ugodę z wyrokiem co najmniej 20 lat. Według Associated Press zalecany wyrok, zgodnie z wytycznymi, wynosił 10 lat. AP poinformowała, że ​​prokuratorzy uważają, że był to najdłuższy wyrok za pobicie.

Swatting został uznany za pojawiające się zagrożenie w 2008 roku przez FBI. Prokuratorzy federalni powiedzieli w momencie orzekania, że ​​mają nadzieję, że sprawa posłuży jako środek odstraszający, aby zapobiec przyszłym zgonom.

„Mamy nadzieję, że wyśle ​​to mocny sygnał na temat pacnięcia, które jest młodocianą i bezsensowną praktyką”, powiedział dziennikarzom amerykański prokurator Stephen McAllister po nałożeniu wyroku, według AP. „Chcielibyśmy położyć temu kres w społeczności graczy iw każdym innym kontakcie. Swap, jak już powiedziałem, nie jest żartem.

Nie wniesiono żadnych zarzutów przeciwko Justinowi Rappowi, ale został on postawiony w sprawie na obowiązki administracyjne

Właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcinek tego serialu wyprodukowany i wyreżyserowany przez Briana Knappenberga wraz z Eve Marson, Brianem Grazerem, Ronem Howardem, Justinem Wilkesem i Sarą Bernstein. #JustinRapp jest mordercą, a policja w Kansas jest niewyjaśniona „Web of Make Believe: Death, Lies & ..” https://t.co/hc7nvjmdkz

— Duch dr Carla Jensena (@Cecalli_Helper) 15 czerwca 2022 r.

Według KAKE sędzia z Kansas orzekł, że Rapp nie zostanie oskarżony o oddanie strzału, który zabił Fincha, mówiąc, że działał rozsądnie na podstawie informacji, które miał w momencie incydentu. Lokalny serwis informacyjny opisał jego wystąpienie w sądzie w 2018 roku.

„Od czasu incydentu z pobiciem Fincha, Rapp został zdjęty z ulic i objęty obowiązkiem administracyjnym, mimo że prokurator okręgowy orzekł na podstawie prawa stanu Kansas, żadne oskarżenia nie zostaną wniesione przeciwko Rappowi, który, jak twierdzi prokurator okręgowy, działał rozsądnie w oparciu o to, co wiedział funkcjonariusz w czasie strzelaniny” – podał serwis informacyjny.

Rodzina Fincha złożyła pozew, domagając się 25 milionów dolarów za jego śmierć. Sprawa jest przedmiotem odwołania, według MacArthur Justice Center, które współpracuje z Accident Injury Law Group, kancelarią prawniczą Bartlit Beck i prawnikiem ds. praw obywatelskich z siedzibą w Kansas Rickiem Baileyem.

Chociaż sąd okręgowy orzekł, że Rappowi nie przysługuje immunitet kwalifikowany, przed wniesieniem apelacji odrzucił również pozew przeciwko miastu Wichita.

„Andrzej był nieuzbrojony. Policja była w jego domu z powodu telefonu pod numer 911, który okazał się żartem. Oficer Justin Rapp strzelił i zabił Andrewa mniej niż 10 sekund po tym, jak wyszedł z frontowych drzwi. A zabójstwo Andrew było jedną z 23 strzelanin policyjnych w mieście Wichita w ciągu ostatnich pięciu lat – żadna z nich nie została w sposób znaczący zbadana i żadna nie doprowadziła do znaczącej dyscypliny dla zaangażowanych funkcjonariuszy” – napisało MacArthur Justice Center.

CZYTAJ DALEJ: Justin Rapp Now: Gdzie jest glina dzisiaj w 2022 roku?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button