Rozrywka

„Tylko morderstwa w budynku”: Selena Gomez wciąż „nie otrzymuje wielu wymagających telefonów”

Hit Hulu Tylko morderstwa w budynku był przełomem dla Seleny Gomez. To był jej powrót do występów w serialach telewizyjnych od Czarodzieje z Waverly Place. Chociaż w międzyczasie grała w niezależnych filmach i podkładałach głos, dla wielu było to ich wprowadzenie do Gomez jako dorosła. Jednak nadal niewiele się zmieniło w jej karierze aktorskiej, mówi.

Selena Gomez | Craig Blankenhorn/Hulu

Gomez był gościem w The Hollywood Reporter Nagrody Gadać podcast 12 czerwca. Omawiając swoją karierę, Gomez była dumna z Tylko morderstwa w budynku ale powiedział, że nie zmieniło to sposobu, w jaki postrzega ją branża. Tylko morderstwa w budynku Premiera 2 sezonu 28 czerwca.

Hollywood nie traktuje Seleny Gomez poważnie

Gomez powiedział, że trudno jest wstrząsnąć typem gwiazdy Disneya. Tylko morderstwa w budynku była do tego świetną okazją po tym, jak poprowadziła jej pokaz kulinarny, Selena + Szef Kuchnii produkcji 13 powodów dlaczego.

” src=”https://www.youtube.com/embed/z4d7y7GDhDE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Tylko morderstwa w budynku”: scena całowania Seleny Gomez była „irytująca”

„Czułem, że ludziom bardzo trudno jest traktować mnie poważnie” – powiedział Gomez Nagrody Gadać. „Słuchaj, nie zamierzam być taki, jak biedny ja lub biada mi, ponieważ powoli przepychałem się przez to i jestem naprawdę zadowolony, ale to było bardzo frustrujące. Poczułem się jak żart. Były chwile, w których czułem się, jakbym nie miał tego, czego potrzeba, aby to zrobić. Byłbym tak sfrustrowany sobą ”

„Tylko morderstwa w budynku” niewiele się zmieniło dla Seleny Gomez

Tylko morderstwa w budynku nie tylko dostał drugi sezon w Hulu, ale był nominowany do wielu nagród. Nominacje do Emmy wciąż się zbliżają. Mimo to Gomez powiedział, że Hollywood nie przyjechało.

POWIĄZANE: Spowiedź Selena Gomez: „Nie wiem, czy jestem dobrym aktorem”

„Ale muszę być szczery, po tym, jak to zrobiłem Tylko morderstwa„Nie otrzymuję wielu wymagających telefonów” – powiedział Gomez. „Ale znowu jestem bardzo wdzięczny, ponieważ wszystko, co zrobiłem, zarobiłem i naprawdę ciężko pracowałem. I nigdy nie zamieniłbym tego na świat. Gdyby wszystko zostało mi przekazane, gwarantuję, że byłbym zupełnie inną osobą. Widziałem, jak to się dzieje u ludzi i to jest takie przygnębiające. Więc jeśli już, to jest w porządku, dochodzę do celu.

Jej koleżanka też ją broni

Gomez trzyma Hollywood z właściwej perspektywy i nie pozwala, by sposób, w jaki ją widzą, wpłynął na to, jak ona widzi siebie. Być może jeszcze bardziej znaczące jest to, że ona Tylko morderstwa w budynku współ-gwiazdą, Steve Martin, również skacze w jej obronie.

„Więc mam naprawdę zdrowy stosunek do mojego spojrzenia na to, z czego jestem naprawdę szczęśliwy” – powiedział Gomez. „Steve naprawdę się wściekł. Nie masz pojęcia, kiedy ludzie mówią: „Tak, kiedy grałeś w serialu, byłem jak wow, to będzie dziwne, nie wiem o tym”. Steve będzie mnie bardzo bronił i to jest naprawdę słodkie. Tak, denerwuję się, kiedy ludzie to mówią. Jeśli już, to jest to tylko kolejne wyzwanie, które mam do pokonania”.

POWIĄZANE: „Tylko morderstwa w budynku”: 4 pytania, na które fani muszą odpowiedzieć w sezonie 2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button