Rozrywka

„Tylko morderstwa w budynku”: Steve Martin mówi, czy przejdzie na emeryturę po zakończeniu serialu

Steve Martin to tytan komediowy. 77-letni Martin ma za sobą długą karierę z kultowymi filmami komediowymi i wieloma niezapomnianymi chwilami Sobotnia noc na żywo. Ostatnio aktor poczynił komentarze nawiązujące do możliwej emerytury. Choć nie byłoby zaskoczeniem, gdyby przeszedł na emeryturę, Steve Martin odzyskał popularność dzięki Hulu Tylko morderstwa w budynkui postanowił wyjaśnić swoje poprzednie oświadczenie.

Steve Martin skomentował przejście na emeryturę po „Tylko morderstwa w budynku”

Steve Martin jako Charles | Craig Blankenhorn/Hulu

Tylko morderstwa w budynku to komedia Hulu z udziałem Steve’a Martina, Martina Shorta i Seleny Gomez. Trzej aktorzy grają niezwykłe trio, które mieszka w nowojorskim apartamentowcu i rozpoczyna prawdziwy podcast kryminalny po tym, jak ktoś został zamordowany w ich budynku. Serial niedawno zakończył swój drugi sezon i otrzymał kilka nominacji do 74. Primetime Emmys.

Martin został nominowany do roli w serialu, co dowodzi, że aktor nie przegapił ani kroku swoimi komediowymi kotletami. Jednakże Ojciec panny młodej gwiazda niedawno udzieliła wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym skomentował, że nie będzie „szukał” innych filmów ani programów telewizyjnych raz Tylko morderstwa się skończyła.

„Nie chcę robić kamei. To jest, o dziwo, to – powiedział Martin. „Prowadzę życie rodzinne, które jest naprawdę zabawne. Żeby teraz nakręcić film, pojechać gdzie indziej, żeby żyć, nie mam już ochoty na to. Nie mogę zniknąć na trzy miesiące.

Martin wyjaśnia swoje ostatnie komentarze dotyczące emerytury

Rozmawiając z E! na czerwonym dywanie Emmy aktor został zapytany o ostatnie komentarze, które wygłosił w związku z przejściem na emeryturę. Steve Martin udzielił nieco niejednoznacznej odpowiedzi, w której twierdzi, że nie szuka poza tym innych projektów Tylko morderstwa, ale wciąż ma inne rzeczy, które robi poza aktorstwem.

„To trochę zawyżone” — dzieli się Martin na People. „Pytali mnie: 'Czy myślisz o emeryturze?’ Powiedziałem: „Cóż, to jest to. Robię program telewizyjny, wychodzi mi książka i jestem w trasie [Short]. Taka jest moja emerytura – tak to będzie wyglądać”.

„Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek przeszedł na emeryturę” — dodaje Short. „Mam nadzieję, że nie, ponieważ wtedy wiesz, co się ze mną dzieje”.

Wygląda na to, że Tylko morderstwa może być ostatnim programem telewizyjnym lub filmem, do którego Martin zobowiązuje się. Jednak po sukcesie serii, kto wie, jak długo będzie trwał serial?

Czy będzie trzeci sezon „Tylko morderstwa w budynku”?

Tylko morderstwa w budynku został odnowiony na sezon 3 przez Hulu. Chociaż do tej pory niewiele wiadomo o historii sezonu 3, sezon 2 zakończył się ogromnym klifem z udziałem aktora Marvela, Paula Rudda

Rudd pojawił się w finale drugiego sezonu jako aktor w nowym serialu wyreżyserowanym przez postać Shorta, w którym wystąpił także postać Martina. Postać Rudda została zabita na scenie, co oznacza, że ​​sezon 3 może sprowadzić trio z Arkonii do Nowego Jorku, aby zbadać większą tajemnicę.

Pierwsze dwa sezony Tylko morderstwa w budynku transmitują na Hulu.

POWIĄZANE: Twórca „Tylko morderstwa w budynku”, Zabójca z drugiego sezonu Star Talk: „Na ogół nie akceptuję morderstwa, ale…”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button