Rozrywka

Tysiące Amerykanów chce kupić świeże artykuły spożywcze w Dollar General, ponieważ sklep pomaga walczącym rodzinom

TYSIĄCE Amerykanów będzie mogło pakować świeże artykuły spożywcze w Dollar General, ponieważ firma robi wszystko, aby pomóc walczącym rodzinom.

Rosnące koszty życia w Stanach Zjednoczonych sprawiły, że mieszkańcy nie mogą sobie pozwolić na podstawowe artykuły spożywcze w swoich zwykłych sklepach.

1

Ale teraz wkroczyła sieć dyskontów, aby pomóc ludziom uzyskać dostęp do świeżych artykułów spożywczych na obszarach wiejskich i zaniedbanych.

Wśród ich godnej podziwu współpracy operacyjnej z organizacją non-profit Feeding America, przekazali także darowiznę w wysokości 1 miliona dolarów, aby pomóc rodzinom w utrzymaniu potomstwa za mniej.

Według doniesień Dollar General chce zwiększyć opcje zdrowej żywności w dziesięciu swoich sklepach w Little Rock w stanie Arkansas.

Obecnie oferują świeże produkty w ponad 2300 punktach sprzedaży, powiedział wcześniej rzecznik Wall Street Journal.

Jestem mamą oszczędzającą pieniądze - mam 10 niezbędnych rzeczy za 7,60 USD w Dollar General
Jestem fanem Dollar General - jak zdobyć dziewięć przedmiotów o wartości 20 USD za 5,20 USD TYLKO DZIŚ?

Częścią ich niedawnej misji jest umieszczanie owoców i warzyw w nawet 10 000 miejsc w ciągu najbliższych kilku lat.

Ten budżetowy detalista chce pomóc mieszkańcom Arkansas w regionach o niskich dochodach, którzy nie mają łatwego dostępu do supermarketów.

Obecnie w każdym hrabstwie znajduje się co najmniej jedna pustynia żywnościowa zdefiniowana przez USDA, według Centrum Poprawy Zdrowia w Arkansas.

Dlatego Dollar General wprowadza teraz swoją zdrową inicjatywę w różnych sklepach w Little Rock.

Obejmuje to supermarkety zlokalizowane przy 4748 Springer Boulevard, 3124 West Roosevelt Road, 7501 Mablevale Cutoff Road i 15616 Alexander Road.

Inne miejsca, które odniosą korzyści, to 14600 Arch Street Pike, 3500 John Barrow Road, 12626 Lawson Road, 5023 Baseline Road, 4701 West 65 Street i 9125 Stagecoach Road.

Jak donosi Talk Business & Politics, Amerykanie będą mogli wybrać 20 najczęściej sprzedawanych artykułów spożywczych w sklepach spożywczych.

Rodziny mogą również pakować 80 procent popularnych produktów, w tym pomidorów, cebuli, jabłek, truskawek, ziemniaków, słodkich ziemniaków, cytryn, limonek i mieszanek sałat.

Produkty mleczne, mrożone i konserwowe warzywa, pieczywo i zboża będą również dostępne do kupienia w przystępnej cenie.

Dyrektor operacyjny Dollar General, Jeff Owen, powiedział o programie: „W Dollar General jesteśmy zaangażowani w inwestowanie w dobrobyt społeczności, które nazywamy domem.

„Rozumiemy, że wielu mieszkańców Little Rock polega na DG, aby zapewnić dostęp do wygodnej, niedrogiej i pożywnej żywności.

„Cieszymy się, że możemy zainwestować i zwiększyć dostępność świeżych produktów w mieście w ramach naszego stałego zaangażowania w zwiększenie dostępu do zdrowszej żywności w miastach w całej Ameryce”.

Fani Kardashian mówią to samo o rozstaniu Kima i powitaniu dziecka przez Khloe
Jestem ekspertem od ekonomii - szczegóły etykiety, których należy szukać, aby pokonać skurczenie

Rosnąca inflacja zmusiła kupujących do szukania tańszych opcji podczas robienia cotygodniowych zakupów.

Wielu Amerykanów zaczęło teraz kupować przedmioty w dyskontach i kupować hurtowo, aby zaoszczędzić pieniądze.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button