Rozrywka

Tyson Fury ogłasza „s ****” w Man Utd i wzywa do usunięcia „primadonny”

Tyson Fury zaatakował Manchester United jako zespół pełen primadonny, zanim wezwał do usunięcia składu tego lata.

Urodzony w Manchesterze mistrz boksu wagi ciężkiej jest odwiecznym fanem i był kilkakrotnie widywany na Old Trafford. Ale podczas gdy akcje Fury’ego nadal rosły w ciągu ostatniej dekady, stając się prawdopodobnie największym bokserem na świecie, United znacznie spadły.

A cygański król, który jako zawodowy wojownik jest niepokonany, ma dość ciągłego przegrywania Czerwonych Diabłów. Po kolejnym sezonie bez trofeów i różnych doniesieniach o walkach, Fury wezwał klub do wdrożenia oczyszczenia, gdy Erik ten Hag przejmuje kontrolę.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Fury powiedział The Mirror: „Teraz jestem na emeryturze trochę więcej na Old Trafford, chociaż, szczerze mówiąc, za każdym razem, gdy tam jeżdżę, aby ich oglądać, przegrywają. I nie zajmuję drugiego miejsca, nie przegrywam, nie robię tego wszystkiego gówno. Wygrana albo nic, więc oglądanie United w tej chwili jest szalone, ponieważ nie rozumiem, dlaczego ci ludzie nie biegają za piłką przez 90 minut.

„Wiele osób obwinia menedżerów, trenerów, ale pod koniec dnia w Manchesterze United jest zbyt wiele primadonny, a najlepszą rzeczą, jaka mogła się wydarzyć, jest oczyszczenie, jak to, co się dzieje. Muszą się ugiąć.

„Potrzebują kogoś surowego, takiego jak Sir Alex Ferguson, który powie im, co mają robić, a jeśli nie słuchają, powiedzą: „To jest ławka dla ciebie, nie obchodzi mnie, jak dobry jesteś ani jaka jesteś sławna, nie grasz, dopóki nie zdecydujesz się na ciężką pracę”.

Cygański król zatrzasnął „primadonny” Man United (Zdjęcie: Offside via Getty Images)

United zajęli szóste miejsce w zeszłym sezonie w Premier League, przegrywając 12 meczów, ponieważ morale drużyny wydawało się pogarszać. Po niezwykle rozczarowującym zaklęciu, Ralf Rangnick zostanie zastąpiony przez byłego menedżera Ajaksu, Ten Haga, chociaż Fury uważa, że ​​mentalność całego klubu musi zmienić się z powrotem na zwycięską.

Dodał: „Słowo „drużyna” oznacza, że ​​każdy sam nabiera ciężaru, nie polegają na kimś innym, kto strzeli gole lub pobiegnie dla nich.

Jak myślisz, co Man United musi zmienić, aby ponownie rywalizować? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Erik ten Hag staje przed ogromnym wyzwaniem w przyszłym sezonie (Zdjęcie: Manchester United przez Getty Imag)

„Każdy ciężko pracuje dla wspólnego interesu, wspólnego celu, a to jest wygrana. Nie wiem nic o zarządzaniu piłką nożną, ale wiem wszystko o wygrywaniu i wiem, że każdy musi się schrzanić, aby uzyskać wyniki. trenować do tytułu mistrza świata, wtedy nie odniosę takiego sukcesu.

„Dlatego mam pełny zespół – moją masażystkę, faceta od sił i kondycji, moich sparingpartnerów, trenerów, tego typu rzeczy – i wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku, aby tam iść i uzyskać wyniki, bo to jest potrzebne. Gdyby niektórzy z tych facetów podążali w różnych kierunkach i robili to dla własnej korzyści, nie mielibyśmy wyników rok po roku”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button