Rozrywka

Ubogie w gotówkę Muzeum Hołdu z 11 września zostanie zamknięte po tym, jak NYC ODWRACA SIĘ na pomnik ku czci poległych bohaterów

LOWER MANHATTAN, NYC: 9/11 Tribute Museum na Dolnym Manhattanie, o powierzchni prawie 30 tys. ataki terrorystyczne. Muzeum Greenwich Street, które zostało otwarte w pobliżu Liberty Street w 2006 roku, ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji finansowej od czasu wybuchu pandemii Covid-19 w 2020 roku.

REKLAMA

„Trudności finansowe, w tym utracone dochody spowodowane pandemią, uniemożliwiają nam wygenerowanie wystarczających funduszy na dalsze prowadzenie fizycznego muzeum” – powiedziała ABC7 współzałożycielka i dyrektor generalna Jennifer Adams-Web. „Jesteśmy zadłużeni na miliony dolarów z powodu naszej dzierżawy, a próba uzupełnienia naszych rocznych kosztów operacyjnych jest prawie niemożliwa bez gości lub interwencji naszego rządu” – dodał Adams-Webb.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Ayman al-Zawahiri MARTWY: Wódz Al-Kaidy zginął w ataku HELLFIRE, gdy „stał na swoim balkonie”

Inteligencja z 11 września Khalid Shaikh Mohammed, 4 wspólników może być OCHRONNYCH przed karą śmierci

REKLAMA

Urzędnicy powiedzieli, że muzeum na Greenwich Street, które różni się od 9/11 Memorial and Museum at Ground Zero, będzie nadal obecne w Internecie, co pozwoli im na dalsze dostarczanie zasobów edukacyjnych i wsparcia społeczności 9/11. Społeczność ocalałych, ratowników, mieszkańców i członków rodziny Tribute Museum z 11 września zakończy również program Tribute Guided Walking Tour.

REKLAMA

Stowarzyszenie Rodzin 11 września założyło 9/11 Tribute Museum (9/11 Tribute Museum/Facebook)
Stowarzyszenie Rodzin 11 września założyło 9/11 Tribute Museum (9/11 Tribute Museum/Facebook)

„Dwie trzecie naszych rocznych przychodów pochodzi z naszych zarobków z przyjęć” – powiedział Adams-Webb The New York Post. „Byliśmy całkowicie zamknięci przez sześć miesięcy w 2020 roku. Odwiedzaliśmy średnio 300 000 odwiedzających rocznie… a w zeszłym roku mieliśmy łącznie 26 000 odwiedzających, więc całkowicie unicestwiło to nasze zarobione dochody”. „Nie ma mowy, abyśmy byli w stanie wygrzebać się z tego w takim tempie”, powiedział Adams-Webb. „Potrzebujemy, aby stan lub miasto wkroczyło z innymi partnerami, aby móc powiedzieć: „Cenimy cię. Chcemy ocalić tę organizację”, ale w tym momencie nie możemy dalej kopać dziury” – dodała.

REKLAMA

Muzeum zajmowało około 30 000 stóp kwadratowych.  (Dzięki uprzejmości 9/11 Tribute Museum/Facebook)
Muzeum zajmowało około 30 000 stóp kwadratowych. (Dzięki uprzejmości 9/11 Tribute Museum/Facebook)

Stowarzyszenie Rodzin 11 Września, które założyło 9/11 Tribute Museum, ściśle współpracuje z Muzeum Stanu Nowy Jork, aby uwzględnić transfery. Stowarzyszenie współpracuje ze wszystkimi darczyńcami, aby zapewnić ostrożne obchodzenie się z eksponatami i artefaktami. Stowarzyszenie Rodzin 11 Września zostało założone w listopadzie 2001 roku, aby dać głos i wsparcie społeczności z 11 września. Od tego czasu muzeum przyjęło ponad 5 milionów odwiedzających, aby uczyć się z osobistej perspektywy społeczności z 11 września.

REKLAMA

Zamknięcie centrum rozwścieczyło nowojorski establishment polityczny, w tym byłą sekretarkę byłego gubernatora Andrew Cuomo, Melissę DeRosa. W środę, 17 sierpnia napisała na Twitterze: „To nie może znieść. Państwo przekazało miliarderom Buffalo Bills ponad miliard dolarów – muszą to powstrzymać”.


REKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button