Rozrywka

Ujawniono ocenę byków za wybór „twardego” 19-letniego strażnika

Getty Dalen Terry #4 z Arizona Wildcats w drugiej połowie

Chicago Bulls w drafcie NBA w 2022 r. osiągnęły dobre wyniki, pokonując Dalena Terry’ego z Arizony z 18. miejscem w klasyfikacji generalnej. Przez jakiś czas tak naprawdę nie dowiemy się, jak dobrze sobie radzili. Ale Summer League rozpoczyna się 8 lipca dla Bulls.

Najpopularniejszymi nazwiskami związanymi z Bulls w plotkach podczas procesu poprzedzającego projekt były EJ Liddell z Ohio State i Tari Eason z LSU.

KC Johnson z NBC Sports Chicago również poinformował, że może zbadać transakcję.

W końcu Terry jest najlepszym wyborem, a Bulls dostali bardzo zachęcającą ocenę od Kevina O’Connora z The Ringer, który dał im „A-”.

Byki dobrze oceniają

Byli jedną z 16 drużyn, które zdobyły ocenę co najmniej „A”. Dziewięć z tych drużyn wypadło lepiej niż Bulls. Ale tylko dwa z nich były po Bulls w David Roddy do Memphis Grizzlies na 23. w klasyfikacji generalnej i Patrick Baldwin Jr. do Golden State Warriors na 28. miejscu.

Niekoniecznie sama ocena jest najbardziej zachęcająca. Sposób, w jaki O’Connor opisuje Terry’ego, powinien wzbudzać podekscytowanie fanów Bulls.

„Kocham Dalena Terry’ego. Kocham go bardzo. Tak jak robią to fani Arizony. I założę się, że fani Bulls też go pokochają, tak jak kochają Alexa Caruso i Lonzo Balla. Bo Terry jest naciągaczem. Ten koleś miażdży w obronie iw ataku, jest taki bezinteresowny. Nie ma chwili na boisku, w której czujesz, że robi cokolwiek poza próbą wygrania.

Play2022 NBA Draft Reel: Dalen Terry z Arizony, drugi skrzydłowy Dalen Terry, Dalen Terry zgłosił się do draftu NBA 2022, zdobywając średnio 8,0 punktów, 4,8 zbiórek, 3,9 asyst i 1,2 przechwytów na mecz, strzelając 50,2% z parkietu i 36,4% z linii za 3 punkty. Terry był wyróżnieniem All-Pac-12 i członkiem Pac-12 All-Defensive Team.2022-06-22T20:14:33Z

Jego mentalność zgiełku i grindera powinna dobrze grać na następnym poziomie. Terry z pewnością tak myśli, powołując się na oba w swojej pierwszej dostępności w mediach jako Bull.

„Wierzę w moją obronę, moja wszechstronność natychmiast się pojawi. To są rzeczy, które robię na co dzień. Myślę, że moje przywództwo… moje wytrwałość… wszystkie te rzeczy, które uczyniły mnie tym, kim jestem, utrzymają mnie w tej pozycji.

Co wnosi do stołu Dalen Terry

Przyszły 20-latek Terry nie prezentował krzykliwych numerów w swoich dwóch sezonach w Arizonie. Jako student drugiego roku zdobywał średnio 8,0 punktów i 4,8 zbiórki, a swoje umiejętności w podawaniu prezentował z 3,9 asysty na konkurs.

Liczby te wzrosły z 4,6 punktu i 3,2 deski jako student pierwszego roku.

Jeśli chodzi o to, dlaczego nie strzelał dużo na studiach (tylko 6,2 prób na mecz), Terry przytoczył jego zdolność do podań. Jego rozwój jako „człowieka od kleju” pomógł poprowadzić Wildcats na pierwsze miejsce w turnieju NCAA, wyjaśnia Darnell Mayberry z The Athletic.

Dalen Terry o przewidywaniu, że zostanie spóźniony w pierwszej rundzie: „Za 10 lat nastąpi przeredagowanie i będzie inaczej”. pic.twitter.com/g8xlcprm46

— Sean Highkin (@highkin) 15 czerwca 2022 r.

Silnik Terry’ego i rozpiętość skrzydeł wynosząca prawie 7 stóp-1 powinny pomóc mu w uzyskaniu wielu podań po tym, jak w ostatnim sezonie akademickim zdobył średnio 1,2 przechwytu.

Dyrektor generalny Bulls, Marc Eversley, zauważył, że Terry musi popracować nad swoim strzelaniem, co również zauważył Terry. Ale w zeszłym sezonie strzelił ponad 36% ze śródmieścia.

Był również bardzo pewny swojej zdolności do łączenia się z tą grupą podczas naciskania.

„Czuję, że pasuję idealnie. Jestem długim strażnikiem, który zrobi wszystko, aby wygrać. Tyle oglądałem w tym roku DeMar DeRozan, to szaleństwo. On właśnie dociera do swoich miejsc. Zach LaVine, najpłynniejszy odtwarzacz w historii.”

Planowanie na teraz i później

Terry figuruje, aby zaoferować natychmiastowy wkład ze swoim zestawem umiejętności. Ale jego wiek oznacza, że ​​ma dużo czasu, zanim osiągnie swój szczyt. To może umożliwić Bullsowi poruszanie się po osiach czasu z kilkoma młodymi graczami, aby pomóc drużynie, gdy gracze się starzeją.

Zarówno DeMar DeRozan, jak i Nikola Vucevic mają ponad 30 lat.

Johnson przewidział 21 czerwca w odcinku „Bulls Talk Podcast”, że DeRozan otrzyma kolejny kontrakt z Bullsami po wygaśnięciu jego obecnego po sezonie 2024.

Vucevic zmierza jednak do ostatniego sezonu swojej umowy. Wyraził zainteresowanie ponownym podpisaniem umowy z Bulls. Ale Jake Fischer z Bleacher Report poinformował, że badali z nim swoje możliwości.

27-letnia LaVine jest wolnym agentem bez ograniczeń. Jego powrót nadal nie jest gwarancją. Ale korespondent NBA, Marc Stein, poinformował, że potencjalnym zalotnikom powiedziano, że wraca.

Będzie potrzebował biegających kolegów, ponieważ przejmie pełną kontrolę nad drużyną, szczególnie tymi, które oferuje defensywną przewagę Terry’ego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button