Rozrywka

Ujawniono ostatnią odręczną notatkę Kate Middleton do królowej

Królowa została pochowana w poniedziałek podczas emocjonalnego nabożeństwa, które zakończyło się ceremonią poświęcenia.

ODKRYJ: specjalna siostrzana więź księżniczki Małgorzaty z królową

Podczas ceremonii król Karol położył na jej trumnie kolor obozowy kompanii królowej Gwardii Grenadierów. Gdy kamery pokazywały ten emocjonalny moment, widziano wieńce pozostawione przez rodzinę na trumnie, z których wiele zawierało ostatnie odręczne słowa, które zostaną udostępnione Jej Królewskiej Mości.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Kate Middleton słodko całuje królową w odkrytym materiale

Wśród wieńców znalazł się jeden od księcia i księżnej Walii, na którym widniały odręczne notatki od pary z nich.

WIĘCEJ: Pogrzeb królowej, jak to się stało: odwaga księcia Jerzego i księżniczki Charlotte i najbardziej poruszające królewskie chwile

CZYTAJ: Prawdziwy powód, dla którego książę William i księżna Kate przywieźli księcia Jerzego i księżniczkę Charlotte na pogrzeb królowej

Na obu wieńcach widniały ich osobiste monogramy.

Kate i William pozostawili odręczne notatki

Wieniec składał się z niektórych ulubionych kwiatów królowej i leżały blisko miejsca, w którym leżała cesarska korona, zanim została wyjęta z trumny.

ZOBACZ: Książę William i Kate ustępują miejsca Harry’emu i Meghan w rzadkiej interakcji pogrzebowej

OBEJRZYJ: Pogrzeb królowej: najbardziej emocjonalne chwile

Wielu innych arystokratów pozostawiło wzruszające notatki dla Jej Królewskiej Mości, w tym króla Karola, który zostawił wzruszającą notatkę, która brzmiała: „W kochającej i oddanej pamięci. Karol R”.

Kwiaty pogrzebowe królowej w Westminster zawierały mnóstwo liści, w tym mirt, który zgodnie z tradycją królewską został użyty w jej bukiecie ślubnym z 1953 roku.

Jej Wysokość została pochowana w poniedziałek

Dąb szypułkowy, który symbolizuje siłę miłości, oraz brzoza płacząca zostały również włączone do państwowych pokazów pogrzebowych.

ZOBACZ: Księżna Kate i księżna Meghan noszą pasujące kapelusze na pogrzeb królowej Elżbiety II

ZDJĘCIA: rodzice księżnej Kate, Carole i Michael Middleton, przybywają na pogrzeb królowej

Pogrzebowe kwiaty i wieńce królowej zawierały duże biało-zielone kwiaty, które żałobnicy widzieli w ciągu ostatniego tygodnia. Należały do ​​nich lilie azjatyckie, mieczyki, alstroemeria i eustoma.

Na państwowym pogrzebie królowej wystawiano także róże ogrodowe, jesienne hortensje, rozchodniki, dalie i świerzbowce w odcieniach złota, różu i głębokiego burgunda z akcentami bieli, aby odzwierciedlić Royal Standard.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button