Rozrywka

Ujawniono sekretną transformację nosów, zwycięzcy Love Island, Ekin-Su

Zwycięzca Love Island 2022, Ekin-Su Cülcüloğlu, podbił serca narodu swoją szczerością, humorem i charyzmą – nie wspominając o nieskazitelnym wyglądzie. Operacja gwiazdy przed pokazem została niedawno ujawniona przez znanego doktora medycyny estetycznej Dr Motoxa i zaintrygowała fanów.

WIĘCEJ: Czym zarabia na życie gwiazda Love Island, Davide Sanclimenti?

Dr Motox ujawnił, że przed wejściem do willi Ekin-Sun przeszedł niechirurgiczną korekcję nosa, zastrzyki przeciwzmarszczkowe, lifting brwi i profhilo – wstrzykiwany zabieg przeciwstarzeniowy z kwasu hialuronowego.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Wewnątrz pierwszej randki Ekin-Su i Davide’a od czasu opuszczenia willi na Love Island

Niechirurgiczna plastyka nosa to zabieg kosmetyczny preferowany przez osoby, które nie chcą poddawać się chirurgii plastycznej. Wypełniacze skórne służą do tymczasowej zmiany kształtu nosa, a wyniki zwykle utrzymują się do sześciu miesięcy.

ZOBACZ: Zwycięzcy Love Island, Davide i Ekin-Su, przeżywają emocjonalne spotkanie z rodziną

Dr Motox, którego klientelą jest między innymi, umieścił na Instagramie zdjęcie przed i po operacji nosa gwiazdy, wraz z podpisem: „Ekin-Su serwuje nam cele w nosie @ekinsuofficial niechirurgiczna praca nosa dr Mo w naszej klinice Harley Street w Londynie. Zwycięzca z Love Island 2022 Ekin-Su, przybyła do kliniki Dr Motox przed podróżą na wyspę Love Island na kilka zabiegów, aby przygotować aparat! Co sądzisz o jej przemianie?

Ekin-Su przed wejściem do willi wykonał niechirurgiczną operację nosa

Fani online byli pod wrażeniem transformacji urody Ekin-Su przed pokazem i szybko zapisali swoje myśli na temat jej pracy nosa w Internecie. „Wspaniała praca”, jeden skomentował, a drugi dodał: „Oszałamiająca”.

Gwiazda wygrała Love Island 2022 z Davide Sanclimenti

Trzeci powiedział: „Oczywiście, że przyszedł do ciebie Ekin-Su!!! Jesteś najlepszy”, a czwarty powiedział: „Zdumiewające wyniki, dobra robota”.

Ekin-Su był zdecydowanym ulubieńcem fanów podczas serii

Procedura nie jest jedyną pracą, jaką wykonała gwiazda. 27-letni Ekin-Su miał wypełniacz łez, wypełniacz policzków i wypełniacz szczęki. Przeszła również powiększenie piersi, dzieląc się informacjami ze swoich historii na Instagramie. Opisała całą swoją podróż, wyjaśniając, że uznała ból po operacji na 10/10.

SPÓJRZ: Love Island – Poznaj rodzinę Taszy Ghouri, w tym „dumną” przyrodnią siostrę

„Ekin-Su przybyła do mnie w ramach przygotowań do wejścia do willi” – ujawnił jej chirurg dr Rosh. „Zdecydowaliśmy się wprowadzić subtelne zmiany, ale nadal zachowując bardzo naturalny wygląd.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button