Rozrywka

Ujawniono trenerów 22 sezonu „The Voice”, powracają znajome twarze

NBC

Trenerzy na nadchodzący 22 sezon serialu NBC „The Voice” zostali oficjalnie ujawnieni dzięki TikTokowi od samozwańczego „Króla” „The Voice”, Blake’a Sheltona.

Shelton opublikował TikTok w piątek, 13 maja 2022 r., Z podpisem „#duet to, jeśli zamierzasz być trenerem #TheVoice” tej jesieni ..

Do tej pory, w momencie pisania tego tekstu, ujawniono trzech z czterech trenerów.

Shelton osiem razy wygrał „The Voice”, co jest największą liczbą trenerów, którzy byli lub są obecni w serialu.

Gwen Stefani powraca do „The Voice”

Gwen Stefani oficjalnie powróci do „The Voice” jesienią 2022 roku po sezonie z dala od serialu, co potwierdziła w duecie.

W sezonie 21 Ariana Grande wkroczyła na miejsce Stefaniego, podczas gdy Stefani ukończył rezydencję w Las Vegas. Wygląda jednak na to, że Grande weźmie co najmniej jeden sezon przerwy, co Stefani potwierdziła w filmie, że wróci.

To dobra wiadomość dla fanów Sheltona i Stefani razem. Poznali się na planie głosu sześć lat temu i pobrali się w lipcu 2021 roku. Para będzie teraz ponownie rywalizować ze sobą w programie.

Stefani wygrał raz „The Voice” w sezonie 19 z ówczesnym 16-letnim Carterem Rubinem.

John Legend również trenuje

Co prawdopodobnie nie jest niespodzianką dla wielu fanów, John Legend również wykonał duet z teledyskiem, mówiąc, że wraca do „The Voice”.

Legenda potwierdziła swoją obecność w nowym sezonie serialu również w duecie z teledyskiem TikTok.

Legenda wygrała show tylko raz, w swoim inauguracyjnym sezonie. Oznacza to, że jest spóźniony na zwycięstwo w 22. sezonie.

Czwarty trener nie został jeszcze ogłoszony, ale prawdopodobnie Kelly Clarkson powróci do programu. W tym roku była ważnym elementem programu NBC, prowadząc nowy program konkursowy „American Song Contest” i zdobywając osiem nominacji do nagrody Emmy za swój program „The Kelly Clarkson Show”. W zeszłym roku zdobyła dwie nagrody Emmy za pokaz.

Shelton wcześniej nazwał sieć „Nothing But Clarkson”.

Kiedy powraca „Głos”?

„The Voice” prawdopodobnie powróci we wrześniu 2022 roku i potrwa do końca listopada lub początku grudnia 2022 roku.

Prawdopodobnie premiera przyciągnie oszałamiającą liczbę widzów.

Według TVSeriesFinale, „The Voice” przyciągnął 7,222 milionów widzów na premierę sezonu 21 w poniedziałek, 20 września 2021 r. To prawie 12% mniej w porównaniu z premierą sezonu 20 w dniu 1 marca 2021 r., kiedy serial miał 7 890 widzów, zgodnie z do Finału serialu telewizyjnego.

Mimo to program przyciąga najwięcej widzów o godzinie 20:00 w poniedziałkowe wieczory, zwłaszcza w pożądanej grupie wiekowej 18-49 lat. Jednak o godzinie 21:00 „NCIS” ogólnie przyciąga kilkaset tysięcy więcej widzów niż „The Voice”, chociaż program pozostaje na szczycie, gdy jest posortowany według grupy wiekowej 18-49 lat.

Nie jest jeszcze jasne, czy „The Voice” będzie nadawany raz czy dwa razy w tygodniu, chociaż prawdopodobnie będzie emitowany zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek wieczorem. Ponieważ program jest emitowany tylko raz w roku, są nadzieje, że serial przyciągnie więcej widzów, ponieważ „zgłosili” program.

Według The Hollywood Reporter po raz pierwszy od 2012 roku serial będzie miał harmonogram jednosezonowy w roku. Od tego czasu program emitowany jest dwa razy w roku.

CZYTAJ DALEJ: Fani Blake’a Sheltona tracą to na jego najnowszym teledysku tanecznym

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button