Aktualności

Ulubiona przez fanów mistrzyni WWE, Liv Morgan, denerwuje się występem Rowdy Crowd Jeers „SummerSlam” w „SmackDown”

WWE, pod nowym, kreatywnym kierownictwem po przejściu Vince’a McMahona na emeryturę, zorganizowało w Nashville jedno z najlepszych wydarzeń na żywo Premium w ostatnich pamięciach SummerSlam 2022. Pokaz trąby powietrznej był świetnym meczem po doskonałym meczu, a jednym z niewielu, którym nie udało się, była Liv Morgan vs. Ronda Rousey o SmackDown Mistrzostwa Kobiet.

Na pierwszym Piątkowa noc SmackDown odkąd SummerSlamwszechświat WWE pozwolił Liv Morgan o tym usłyszeć, a mistrz nie wyglądał na szczęśliwego.

Fani WWE wyśmiewali Liv Morgan w „SmackDown”

Liv Morgan | Theo Wargo/Getty Images na Tribeca Festival

Od pierwszej minuty Bianca Belair zmierzyła się z „Big Time” Becky Lynch do ostatniego momentu, w którym Roman Reigns pochował Brocka Lesnara pod stosem gruzu z epickiego meczu Last Man Standing, SummerSlam 2022 był (w większości) zabójcą i bez wypełniacza.

Prawdopodobnie jedynym wyjątkiem od tego stwierdzenia był fakt, że Liv Morgan zmierzyła się z byłą mistrzynią Rondą Rousey na SmackDown Mistrzostwa Kobiet.

Mecz został ustawiony kilka tygodni wcześniej, kiedy Morgan zgarnął ją Pieniądze w banku teczka (podczas Pieniądze w banku wydarzenie) i wziął SmackDown Mistrzostwa Kobiet z Rousey.

Od tego meczu, okrzykniętego cudownym zwycięstwem ulubieńca słabszych fanów, wszechświat WWE podarował Morgan jej kwiaty.

Na SummerSlamjednak słaby mecz i kontrowersyjne zakończenie sprawiły, że tłum zwrócił się przeciwko rodowitej drużynie New Jersey.

Morgan odklepał, gdy był w opatentowanym naramienniku Rousey, ale sędzia nie zauważył tego, licząc do trzech na szpilce Morgana. Rousey rzucił się po kontrowersyjnym finiszu i zaatakował Morgana i sędziego. Za jej działania WWE ogłosiło, że zawiesiło byłą gwiazdę MMA.

Obrót pięty Rouseya i obrona tytułu Morgana wydawały się mieć odwrotny skutek. Fani zwykle bluźnią Rousey, gdy buzia dziecka wiwatowała, gdy zaatakowała urzędnika. A w piątek fani WWE w Greenville w Południowej Karolinie zwrócili się przeciwko Liv Morgan.

Kiedy Morgan wyszedł, aby wygłosić promo przed Gauntlet Match, aby wyłonić nowego pretendenta nr 1 z zawieszonym Rouseyem, fani zaczęli drwić z posiadacza tytułu programu. Morgan wydawał się być rozproszony przez drwiny tłumu i wyglądał na jeszcze bardziej zirytowanego, gdy fani głośno skandowali: „Wystukałeś!”

Zapaśnik odpowiedział, mówiąc: „W porządku. W porządku. Doceniam, że wołasz mnie na moją dupę. Po tym ostatnim słowie Morgan powiedział kilka innych słów, które sieć Foxa wykrzyknęła.

Kayla Braxton, prowadząca wywiad WWE, również wyglądała na zakłopotaną, gdy tłum nadal buczał gwiazdę babyface. Na szczęście dla wszystkich zaangażowanych, Sonya Deville pojawiła się wkrótce po tym, aby przerwać niezręczną promocję.

Nowy szef kreatywnego Triple H otrzymał wiele rekwizytów dla nowego kierunku, w którym WWE wydaje się zmierzać po odejściu Vince’a McMahona. Wydaje się jednak, że jego największym wczesnym wyzwaniem może być rozplątanie bałaganu w SmackDown Podział kobiet.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

ZWIĄZANE Z: Era Triple H „Monday Night Raw” zaczyna się bójką, a kończy krwią

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button