Rozrywka

Ulubiony przez fanów Jets „Powrót do piłki nożnej” z nową rolą zespołową

Getty Były szerokopasmowy New York Jets Quincy Enunwa napinający się po ogromnej grze podczas meczu.

Wieloletni ulubieniec New York Jets powraca w wyjątkowym futbolu.

30 lipca reporterzy zespołu Ethan Greenberg i Eric Allen ogłosili na Training Camp Live, że były szerokopasmowy Quincy Enunwa dołączy do „zespołu ds. treści odrzutowców” przed 2022 r.:

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Ciepłe przyjęcie PlayVideoVideo związane z ulubionym fanem odrzutowców, który powraca do piłki nożnej z nową rolą zespołową2022-08-06T06:00:42-04:00

30-latek oficjalnie opuścił grę w piłkę nożną w sierpniu 2020 roku. Jednak jego ostatnie zdjęcia jako członka Jets miały miejsce w 2019 roku.

Enunwa doznał kontuzji szyi podczas otwarcia sezonu 2019 przeciwko Buffalo Bills. Przegapił całą kampanię i miał wrócić w 2020 roku. Niestety w maju został umieszczony na liście PUP i ogłoszono, że Enunwa będzie zmuszony przegapić również cały sezon.

Ostatecznie został zmuszony do przejścia na wcześniejszą emeryturę z powodu komplikacji po kontuzji szyi.

Teraz, po kilku latach nieobecności w grze, Enunwa powraca po drugiej stronie płotu, robiąc media.

Jego wkład w zespół ds. treści Jets będzie służył jako analityk programów przed meczem i po meczu na wszystkich oficjalnych platformach NYJ przez cały sezon 2022. Enunwa będzie współpracował ze starszym reporterem Ericiem Allenem przy tych programach studyjnych.

Były produkt Nebraski wszedł do NFL w 2014 roku jako nr 209 w klasyfikacji generalnej szóstej rundy.

Był członkiem niesławnej klasy poboru mężczyzn „Idzik-12”. Pomimo pewnych argumentów ze strony Rexa Ryana, że ​​powinni spakować te typy i poruszać się po drafcie, były GM John Idzik zdecydował się nie ruszać i wybrał 12 graczy w jednej klasie.

10 z tych graczy od razu odpadło z draftu i ostatecznie zostało wyrzuconych z ligi. Enunwa i ofensywny liniowy Dakota Dozier (który zrobił solidną karierę jako rezerwowy i okazjonalny starter) to jedyne historie sukcesu.

Znalezienie następnego faceta od kleju

Kariera Enunwy mogła być krótka, ale jego ogień świecił jasno podczas jego pobytu w lidze.

Były Cornhusker spędził pięć lat w NFL, wszystkie z Jets i stworzył niezaprzeczalną spuściznę. Enunwa był twardy jak gwoździe, nigdy nie padał przy pierwszym kontakcie i zawsze wydawał się mieć trudny chwyt.

Był ulubieńcem fanów, ponieważ zawsze walczył o każdy metr i pochodził ze skromnych początków. Enunwa był graczem, który był niesamowicie powiązany ze zwykłym fanem i łatwym facetem do kibicowania.

Będzie fajnie zobaczyć go po drugiej stronie stołu emisyjnego analizującego dzisiejsze odrzutowce. Enunwa powinien być w stanie wnieść do stołu bardzo wyjątkową perspektywę, która będzie mile widziana dla fanów.

Teraz Jets muszą spróbować znaleźć własną wersję Enunwy w 2022 roku. Niezdarny facet od kleju, który może ożywić szatnię i stworzyć zaraźliwą postawę, którą ich zespół może przyjąć na świat.

Śledź @BoyGreen25 i @obermuller_nyj na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i wiele więcej!

CZYTAJ DALEJ: 18 milionów dolarów Draft Pick Przewiduje się, że będzie największym popiersiem odrzutowców w 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button