Rozrywka

Uma Thurman postanowiła mieć dzieci po nakręceniu filmu, który „naprawdę nie był dobry”

Aktorka Uma Thurman wypracowała sobie wielkie nazwisko w Hollywood dzięki swojemu bogatemu życiorysowi filmowemu.

Ale po zagraniu w filmie, który wielu uważa za jeden z jej najgorszych filmów, Thurman ponownie oceniła swoje życiowe priorytety.

Uma Thurman zagrała kiedyś w filmie „Avengers” z 1998 roku

Uma Thurman | Luca Carlino/Getty Images

Thurman była znana w latach 90. po zagraniu w kilku hitach, a jej obsada w Pulp Fiction znacznie poprawiła jej profil. Ale pod koniec lat 90. pojawiła się w kilku filmach, które nie zostały tak dobrze przyjęte.

Jak wielu wie, miała główną rolę w Poison Ivy jako Batman i Robin, film, który zdobył uznanie zarówno krytycznie, jak i komercyjnie. Ale zagrała także w innym krytycznie obejrzanym filmie z 1998 roku Mściciele. Początkowo Thurman zdecydował się nakręcić film po prostu dlatego, że wydawało się, że może to być fajny projekt.

„Cóż, pomyślałem, że to będzie kopa do zrobienia. Mam taką kompulsywną potrzebę wypróbowania każdego gatunku i stylu filmu” – powiedziała kiedyś w „The Morning Call”. „I nigdy nie nakręciłem takiego filmu akcji. Może w końcu w pewnym momencie będę mógł powiedzieć: „Próbowałem wszystkiego i teraz wiem, jaką karierę chcę mieć”.

Chociaż przyznała, że ​​​​film jest tylko filmem popcornowym z niewielkim przesłaniem społecznym, wielu nie widziało jego uroku. Mściciele, który był satyrycznym filmem szpiegowskim opartym na brytyjskim serialu telewizyjnym, nie zarobił pieniędzy w kasie. Posiada również krytyczny wynik 5% na Rotten Tomatoes na podstawie 82 recenzji.

„Avengers” przekonało Umę Thurman do założenia rodziny

” src=”https://www.youtube.com/embed/H68NxXliCc8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Wiele lat później Thurman przedstawiła własną opinię na temat parodii z 1998 roku. Jak wielu w branży i poza nią, zgodziła się, że film nie spełnia pewnych standardów. Ale film spełnił swój cel, zmieniając życie Thurmana na lepsze.

„Czasami film, w którym grasz, który naprawdę nie był dobry, gdy się rozgrywał, jest tym, co popycha cię do podjęcia pozytywnego działania, którego nigdy byś nie zrobił, gdybyś miał łatwy dzień”, powiedział kiedyś Thurman w wywiad z Parade z 2009 roku.

Podjęła działanie, aby zacząć mieć dzieci, z których dwa dzieli z byłym mężem Ethanem Hawke.

„To było Mściciele który przyniósł moje pierwsze dziecko na świat. Wróciłam do domu po kręceniu tego filmu i zaczęłam przemyśleć swoje życie” – kontynuowała. „Powiedziałem sobie:„ Będę miał dziecko ”, ponieważ czułem, że dotarłem do miejsca, w którym nie byłem pewien, po co robię”.

Uma Thurman prawie zrezygnowała z aktorstwa z powodu macierzyństwa

” src=”https://www.youtube.com/embed/2tygZMp0P_Y?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Thurman mogła cieszyć się macierzyństwem, ale przyznała, że ​​założenie rodziny początkowo odbiło się na jej karierze. Po jej doświadczeniu, Zabić Bill’a aktor naprawdę nie wierzył, że posiadanie dzieci i równoczesna praca są wykonalne.

„To naprawdę niemożliwe. To naprawdę trudne. Właściwie mój mąż powiedział mi pewnego dnia, mój były mąż powiedział mi, że najwyraźniej jestem kimś, kto chce być matką na pełen etat i nadal chce być aktorką, a ja upierałam się, że mogę to zrobić, ale mogłam „nie”, powiedziała kiedyś według Black Film.

Doszło do punktu, w którym Thurman rozważała odejście na dobre z Hollywood, aby nadążyć za swoją rodziną.

„Myślałam o rzuceniu, ale potem myślę, że nie mogę rzucić, ponieważ tak bardzo kocham to, co robię i jest to zły sygnał, a teraz jestem samotną matką, więc też nie mogę rzucić” – dodała.

Thurman zauważyła, że ​​za bardzo kocha grać, aby zrezygnować z biznesu, więc nadal będzie balansować między rodziną a pracą.

POWIĄZANE: Jak wysoka jest Uma Thurman?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button