Rozrywka

Upał może ponownie połączyć się z ulubionym fanem po umieszczeniu w bloku handlowym

Getty Jae Crowder nr 99 z Miami Heat reaguje z Duncanem Robinsonem nr 55, Jimmym Butlerem nr 22 i Kelly Olynyk nr 9 podczas czwartej kwarty przeciwko Los Angeles Lakers w trzecim meczu finałów NBA 2020

Miami Heat było już kilkakrotnie powiązane z ponownym spotkaniem z ulubieńcem fanów Jae Crowderem. Jednak Crowder pomaga również w podsycaniu plotek o powrocie do South Beach. Były napastnik Heat niedawno przypiął komentarz na swojej stronie na Instagramie, zachęcając Heata do sprowadzenia go z powrotem. Przypinka pojawiła się po wielu tajemniczych postach w mediach społecznościowych, które według niektórych wskazywały na pragnienie Crowdera, by przenieść się z Phoenix Suns i pustyni w Arizonie.

Jae Crowder dostępny dla transakcji

Podczas gdy możliwości Crowdera były szeroko plotkowane przez całe lato, Brian Windhorst potwierdził, że Słońca w rzeczywistości kupują weterana naprzód. W odcinku NBA Today ESPN z 19 września informator potwierdził, że Crowder jest dostępny na rynku handlu NBA.

„Byli bardzo aktywni w ciągu ostatniego tygodnia. Prowadzą interesy. Są teraz w negocjacjach handlowych. Teraz wiele z nich jest skupionych w Jae Crowder. Jae Crowder jest już dostępny na rynku. Czy będzie umowa, która zmaterializuje się przed terminem handlowym teraz i w przyszłym tygodniu? To będzie musiało poczekać i zobaczyć, ale Jae Crowder jest facetem w ostatnim roku swojego kontraktu i wiesz, że jest możliwe, że mogliby zawrzeć umowę, która przyniosłaby więcej pieniędzy i Bobby’ego [Marks] a ludzie, z którymi rozmawiam, nie mają poczucia, że ​​Słońca boją się dalej wydawać” — powiedział Windhorst. „Nie zdziwiłbym się, gdyby Suns zaangażowali się w negocjacje z Bojanem Bogdanoviciem z Utah Jazz, który jest teraz dostępny na rynku. O niego licytuje kilka drużyn. Ponadto negocjują na podstawie tego, co powiedziano mi z Camem Johnsonem, o przedłużeniu długoterminowej umowy. To nie wpłynie na tegoroczną pensję, która będzie dotyczyć linii, ale wskazuje, że chcą zainwestować długoterminowo w innego gracza.

PlayBrian Windhorst ujawnia, że ​​negocjacje handlowe Suns koncentrują się wokół Jae Crowdera | NBA TodayBrian Windhorst dołącza do NBA Today, aby porozmawiać o tym, jak aktywne było biuro Phoenix Suns poza sezonem. #ESPN #NBAonESPN #NBAToday ☑️ Subskrybuj ESPN+: plus.espn.com/ 📱Pobierz aplikację ESPN: espn.com/espn/apps/espn 🏀 Subskrybuj NBA na ESPN na YouTube: bit.ly/2yxs3Og ☑️Subskrybuj ESPN na YouTube: es.pn/SUBSCRIBEtoYOUTUBE ☑️Oglądaj ESPN na YouTube TV: es.pn/YouTubeTV2022-09-19T19:37:42Z

Nawet jeśli Crowder jest dostępny, nie wiadomo, co zajęłoby mu wymianę. Słońca są podobno zainteresowane udziałem w loterii Bojana Bogdanovicia i mogą spróbować włączyć Crowdera do tych transakcji. Jeśli chodzi o graczy, które Heat może zaoferować dla weterana napastnika, nazwisko, które wciąż pojawia się w plotkach, to Duncan Robinson. Czy Słońca byłyby zainteresowane strzelaniem i odstępami, które mógłby zapewnić ich drugiej jednostce? Crowder nie zasługiwałby na większą ofertę. Być może gracz z zaletami, taki jak Omer Yurtseven, ale Heat prawdopodobnie miałby nadzieję, że go zatrzyma. W tym momencie, nawet przy wszystkich linkach, trudno jest znaleźć drogę do zawarcia transakcji.

Potencjalna wymiana PJ Tucker

Powaga, jaką Heat może wywrzeć na dyskusję w Crowderze, może zależeć od tego, jak się czują w związku z rolą PJ Tuckera po jego odejściu poza sezonem. Crowder to kolejny twardy defensywny mężczyzna, który może się wśliznąć i odegrać podobną rolę jak Tucker. Obecnie Caleb Martin ma wślizgnąć się w tę rolę. Mówi się, że The Heat jest pewny siebie Martina i tego, co może zapewnić w zwiększonej roli, ale nie jest jasne, jak skuteczna będzie i czy jest to właściwa rola dla napastnika. Jeśli Miami jest niezdecydowane lub wątpi w Martina, być może będą bardziej agresywnie ścigać Crowdera teraz, gdy oficjalnie znajduje się on w bloku handlowym Słońca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button