Rozrywka

Upał może wylądować 27-letniego 52-milionowego strażnika w proponowanym handlu

Getty Duncan Robinson #55 z Miami Heat omija Evana Mobleya # 4 z Cleveland Cavaliers

Miami Heat skupiło się na Kevinie Durantu i Donovanie Mitchellu w tym sezonie poza sezonem, co powstrzymywało ich od wypełniania innych dziur w swoim składzie na następny sezon. Do tej pory dodali do swojego zespołu tylko w wersji roboczej. Miami dokonało kilku kluczowych ponownych kontraktów w tym roku, przywracając Victora Oladipo, Caleba Martina i Dewayne’a Dedmona. Jednak przy obecnym prawdopodobieństwie udanego handlu Durantem lub Mitchellem może nadszedł czas, aby Heat zaczął szukać innych elementów.

Rośnie oczekiwanie, że Durant powróci do Nets po tym, jak doniesiono, że supergwiazda ma spotkanie z gubernatorem Nets Joe Tsai, a także widziano go z Benem Simmonsem w Los Angeles, co może być niczym, ale z uczuciem Kyrie Irvinga ”. wygodne” na Brooklynie, być może Durant też jest. Wygląda na to, że nie ma sposobu, aby Upał dorównał cenie wywoławczej Utah dla Donovana Mitchella. Więc teraz może nadszedł czas, aby Miami poszukało innych graczy do dodania na następny sezon.

Wcześniej w tym tygodniu Pat Riley i The Heat zostali powiązani z byłym rozgrywającym w pierwszej dziesiątce i wolnym agentem Collinem Sextonem z Cleveland Cavaliers. Jednak Sexton nie jest jedynym graczem z Kawalerów, który został dołączony do Heat. Niedawno Caris LeVert został uznany za potencjalny cel handlowy Miami.

Caris LeVert do Miami Heat?

Cleveland ma zapas strażników z LeVertem, Sextonem, Dariusem Garlandem i Rickym Rubio. Zacięcie kłód utrudnia Cavs maksymalne wykorzystanie każdego z nich i dlatego może nadszedł czas, aby przejść od LeVert. Cleveland mógłby skorzystać na dodaniu strzelca, a Miami Heat może być idealnym partnerem handlowym do tego w umowie dla Duncana Robinsona.

Odbiór ciepła: Caris LeVert

Kawalerowie otrzymują: Duncan Robinson

LeVert miał średnio 13,4 punktu, 3,7 zbiórki i 4,3 asysty na mecz dla Cavs w zeszłym sezonie. Te średnie są niższe, gdy patrzy się na jego karierę, gdzie średnio ma ponad 17 punktów na mecz. Być może pozbycie się LeVerta z ciężkiego na straży zespołu w Cleveland może zwiększyć rolę byłego wyboru pierwszej rundy.

Robinson przyniósłby elitarne strzelanie do listy Cavs i doskonały komplement dla ich strażników na skrzydle. Robinson strzelił ponad 44 procent z głębokości w sezonie 2019-20 w Miami, a najbardziej imponujące w tej statystyce jest to, że wykonał ponad 8 trzypunktowych prób na mecz.

Czy LeVert ma sens dla Miami?

Handel LeVertem i jego wygasający kontrakt zwolniłyby miejsce na pensje z kontraktu Robinsona o wartości 90 milionów dolarów. LeVert oferuje również umiejętność rozgrywania, która jest rażącą słabością Żaru. Oprócz Jimmy’ego Butlera, jedynymi graczami z wyraźnymi umiejętnościami rozgrywania w Miami są Tyler Herro i być może Kyle Lowry.

LeVert przyprowadziłby innego gracza, który potrafiłby strzelić gola i stworzyć własny strzał do Heat, ale jest również zdolnym podającym i będzie tworzył strzały dla swoich kolegów z drużyny Heat. Jeśli Heat uważa, że ​​Robinson może się zrehabilitować po zeszłorocznym pogorszeniu, mogą chcieć go zatrzymać. Jeśli jednak tego nie zrobią, LeVert może być bardzo dobrą opcją dla Heat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button