Rozrywka

Urazy celebrytów na przestrzeni lat: Reese Witherspoon, Teddi Mellencamp i nie tylko

W dół, ale nie na zewnątrz. Reese Witherspoon, Teddi Mellencamp i więcej celebrytów odbiło się od drobnych obrażeń na przestrzeni lat.

The Legalna blondynka aktorka skończyła z raną na czole we wrześniu 2011 roku po tym, jak podczas biegu w Los Angeles została uderzona przez samochód.

„Wydaje się, że kierowca jej nie widział z powodu dużego drzewa na skrzyżowaniu”, powiedział wyłącznie naoczny świadek Nas tygodniowo wtedy. “[Reese] miał szczęście, bo mogło być znacznie poważniej”.

Według raportu policyjnego założyciel Hello Sunshine „odniósł drobne obrażenia” i został przewieziony do lokalnego szpitala na leczenie. Witherspoon został później zwolniony ze szpitala i wrócił do domu, aby wyzdrowieć, podczas gdy 84-letni kierowca został powołany za to, że nie ustąpił pieszego na przejściu dla pieszych.

Prawie dekadę później Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills alum Mellencamp udostępniła zdjęcia z własnej kontuzji.

„Dałem rok 2020 butowi – a 2021 odwzajemniłem przysługę!” była osobowość Bravo żartowała w styczniu 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych wraz ze zdjęciem jej o kulach. Mellencamp skręciła kostkę podczas gry w pickleball z rodziną podczas wakacji.

Lekceważyła sytuację, mówiąc swoim zwolennikom: „Prawdziwa podszewka: nazywa się to „złamaniem tancerza”, więc teraz jestem w zasadzie baletnicą. Kulka marynowana: 1. Teddi: 0”.

Mariska Hargitayze swojej strony, doznała dwóch oddzielnych obrażeń w 2021 roku. W maju tego roku ogłosiła, że ​​po wykonaniu MRI odkryła, że ​​ma złamane kolano, złamanie linii włosów w kostce i zerwane więzadło.

„Wspaniałą wiadomością jest to, że nie potrzebuję operacji🙏🏻 💃🏻 #YouShouldSeeTheOtherGuy😜”, żartobliwie napisała zdjęcie na Instagramie po opuszczeniu lekarzy. „Dzięki za wszystkich ludzi miłości! Żebyś wiedział, że tak się nie stało w pracy!”

Dwa miesiące później Prawo i Porządek: Specjalna Jednostka ds. Ofiar gwiazda złamała kostkę podczas udziału w imprezie Czarna Wdowa pokaz w Nowym Jorku. Hargitay pokazała swoje postępy na Instagramie w lipcu 2021 roku, mówiąc, że „leczyła się jak szef”, mając na sobie zabawną koszulkę „To boli, dziękuję za pytanie”.

Przewiń w dół, aby zobaczyć, jakie inne celebrytki pokonały przez lata obawy o zdrowie i drobne urazy:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button