Rozrywka

Urocze stroje do ćwiczeń Chip i Joanny Gaines Son Crew mają obsesję na punkcie fanów: „Nie mogę z tym dzieckiem!”

To oficjalne: Chip Gaines ma najsłodszego kolegę do biegania, jakiego znamy. Chociaż trzyletni syn Gainesa, Crew, może nikomu nie pomóc w osiągnięciu rekordowego czasu (jeszcze), można śmiało powiedzieć, że oglądanie go kłusującego po niedawnym maratonie może sprawić, że prawie każdy będzie chciał zasznurować parę tenisówek.

Podczas gdy Chip Gaines jest głównym mistrzem Maratonu Okręgowego Silo, który organizuje w swoim rodzinnym mieście Waco w Teksasie, każdej wiosny jego syn, Crew, z pewnością ukradł program w tym roku, kiedy dołączył do swojego taty w biegu charytatywnym.

Chip i syn Joanny Gaine, Crew Gaines, zaprezentowali swój sprzęt treningowy podczas dorocznego Maratonu Silo District

Chip Gaines zaczął być gospodarzem Maratonu Silo District w 2019 roku. Dziś obejmuje to pełny maraton, który służy jako kwalifikacje do Maratonu Bostońskiego, półmaraton, bieg na 5 km i inne imprezy. Został zainspirowany do rozpoczęcia biegania po spotkaniu profesjonalnego biegacza długodystansowego Gabriele (Gabe) Grunewalda w Central Parku podczas podróży do Nowego Jorku w 2017 roku, opowiedziała jego żona Joanna Gaines w niedawnym poście na Instagramie.

Maraton Okręgu Silo odbył się do tej pory trzy lata i przynosi korzyści Fundacji Brave Like Gabe, którą Grunewald założył w celu wspierania badań nad rzadkimi nowotworami. Grunewald zmarła w 2019 roku w wieku 32 lat po komplikacjach spowodowanych własnym rakiem, podał New York Times.

Przed śmiercią Grunewald stał się mentorem Gainesa, gdy trenował do swojego pierwszego maratonu. Założycielka Magnolia Network zaznaczyła jej nieobecność w poście na Twitterze, aby uczcić tegoroczny wyścig pod koniec kwietnia, nazywając Grunewalda swoim przyjacielem. „Ja i dzieci ciężko dzisiaj dla ciebie biegaliśmy, Gabe!” on napisał. Według wpisu Joanny, wyścigi zebrały 150 000 $ dla Brave Like Gabe i kolejne 50 000 $ dla Community Cancer Association of Waco.

Fani uwielbiają styl najmłodszych Gaines

Chociaż Gaines tęsknił za obecnością Grunewalda na wyścigu, dołączył do niego jego najmłodszy syn, Crew. Załoga ukradła show w jego sportowym stroju, w komplecie z opaską, skarpetkami rurowymi i opaskami na nadgarstki. Błyszczące białe buty Adidas, spodenki gimnastyczne i zwyczajowa koszulka do maratonu uzupełniały jego modny zestaw.

W postach w mediach społecznościowych, w których przedstawiana jest ekipa, fani nie mieli dość jego stroju i udziału w wyścigu.

„Idź Załoga idź!” napisał fan na jednym z postów Gainesa na Instagramie o wyścigu. „Skarpetki rurkowe i opaska! Nie mogę z tym dzieciakiem!” inny fan napisał na Instagramie filmik przedstawiający biegającą ekipę, po czym pojawił się śmiejący się emotikon.

„Uwielbiam to. Tak trzymać!!!” inny komentator napisał z klaszczącym emoji. „Nigdy nie jest się za starym ani za młodym, by coś zmienić — by dać przykład i być zachętą”. Nawet mąż Grunewalda, Justin, skomentował zabawę. „To piękny krok. Idź Załodze! Dzięki za wszystko Chip” – napisał z niebieskim sercem.

Ekipa stała się ulubieńcem fanów

Chip (R) i Joanna Gaines w Studio 1A w czwartek 15 lipca 2021 r. — (Zdjęcie: Nathan Congleton/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images)

Rodzina Gaines, w tym czworo starszych dzieci pary, stała się sławna na długo przed pojawieniem się ekipy. Drake, Ella Rose, Duke i Emmie Kay pojawili się na Poprawka od czasu do czasu, zwłaszcza, aby dołączyć do Joanny na pizzę, gdy dopracowywała niektóre domy prezentowane w programie HGTV. Jednak jasne jest, że Crew oczarował fanów i publiczność od czasu swojego przybycia.

Fani widzieli już wcześniej stylowe wybory Crew i nie mogą się nacieszyć. Chociaż w jego wieku trudno powiedzieć, czy Crew jest z natury stylowy, czy też jego rodzice mają z tym coś wspólnego. Pozyskał także miłośników roślin, mówiąc dobranoc swojej zieleni w najsłodszy sposób.

Można było założyć, że pojawienie się Crew w ostatnim maratonie Silosów będzie hitem wśród fanów. W końcu był najsłodszym uczestnikiem kilka lat temu, kiedy Chip Gaines wepchnął go w pierwszą, którą zorganizowali, gdy miał 10 miesięcy. Ten inauguracyjny wyścig zarobił 300 000 dolarów dla Fundacji Brave Like Gabe, poinformował PopSugar.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button