Rozrywka

Utwórz kartkę, aby pomóc chorym dzieciom na Boże Narodzenie, a Tesco wydrukuje je dla dzieci z rakiem w Wielkiej Brytanii

MAŁA Lily-May Betts była tylko jedną z nich, kiedy zdiagnozowano u niej rzadkiego guza mózgu – a po CZTERECH latach wyczerpującego leczenia w lutym ostatecznie uzyskała całkowitą pewność.

Lily-May jest tylko jedną z tysięcy dzieci i młodych ludzi, u których co roku w Wielkiej Brytanii diagnozuje się raka, którzy spędzają tygodnie, miesiące, a nawet lata w szpitalu.

2

Children With Cancer UK zajmuje się nimi i ich rodzinami, a także zbiera pieniądze na badania.

Dlatego prosimy CIEBIE o pomoc.

Dzisiaj wraz z naszym partnerem Tesco rozpoczynamy niedzielną akcję „Słońce w niedzielę” Kartki świąteczne dla dzieci, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne i kupić prezenty dla dzieci chorych na raka w te Święta Bożego Narodzenia.

Chcemy, aby TWOJE DZIECKO narysowało lub namalowało specjalny obrazek ze swoim ulubionym świątecznym obrazkiem.

Trzy zwycięskie rysunki zostaną zamienione w 18 000 kartek świątecznych, które będą sprzedawane w sklepach Tesco.

Tata Lily-May, Stephen, 28-letni inżynier oprogramowania ze Stevenage w Herts, mówi: „Ta kampania jest bardzo ważna — aby podnieść świadomość, pomóc w finansowaniu ważnych badań nad nowotworami u dzieci i pomóc w kupowaniu prezentów dla dzieci w szpitalu z chorobą nowotworową W tym roku. To piekło być w szpitalu w Boże Narodzenie, ponieważ jesteś tak świadomy, że nie tak powinno być.

„Proszę o rysowanie i zachęcanie dzieci do wejścia – nie wiesz, jak wiele możesz zmienić w rodzinie takiej jak nasza”.

28-letnia mama Lianna powiedziała w niedzielę The Sun, jak Lily-May, u której zdiagnozowano glejaka drogi wzrokowej, zaczęła tracić na wadze przed pierwszymi urodzinami.

Lianna powiedziała: „Miała 18 miesięcy chemioterapii na Great Ormond Street, ale potem potrzebowała więcej leczenia, ponieważ guz się rozrósł.

„W końcu otrzymaliśmy niesamowitą wiadomość, że guz się kurczy, a ona była w stanie zadzwonić dzwonkiem do zakończenia leczenia. Nie potrafię opisać, jak cudownie się to czuło”.

Lily-May, obecnie pięcioletnia, planuje narysować na nasz konkurs jednorożca i szczeniaka o tematyce świątecznej.

Wszystkie zgłoszenia muszą być nadesłane do 27 sierpnia. Nasz panel jurorów — w tym baronowa Karren Brady, specjalistka od kartek z Tesco Stephanie Burrows i autorka książek dla dzieci Liz Pichon, która napisała serię Tom Gates — pomoże wybrać zwycięzców

Oonagh Turnbull, szef kampanii zdrowotnych Tesco, powiedział: „Cieszymy się, że w niedzielę możemy połączyć siły z Children With Cancer UK i The Sun, aby zebrać niezbędne fundusze, które uratują życie”.

Lily-May, obecnie pięcioletnia, planuje narysować na nasz konkurs jednorożca i szczeniaka o tematyce świątecznej

2

Jak wejść

PO PROSTU napisz w niedzielę na adres [email protected] ze zdjęciem rysunku Twojego dziecka.

Upewnij się, że jest dobrze oświetlony i podaj swoje imię lub nazwisko dziecka, jego wiek, adres i numer telefonu, a także kilka słów o tym, dlaczego zgłosiło się.

Oryginalny projekt musi być na papierze A4, A5 lub A6.

Przechowuj go w bezpiecznym miejscu na wypadek, gdyby był jednym ze zwycięzców i musi zostać zeskanowany w celu użycia.

  • Tylko osoby poniżej 18 roku życia. Akceptacja regulaminu i warunków.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button