Rozrywka

„Uwierz wszystkim kobietom, z wyjątkiem Amber Heard”: Chris Rock uderza aktorkę za rzekome robienie kupy na łóżku Deppa

Chris Rock podzielił się swoimi przemyśleniami na temat toczącego się procesu Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko jego byłej żonie Amber Heard podczas imprezy komediowej w Londynie w czwartek 12 maja. Komiks krótko wspomniał o skandalu rozdania Oscarów, ale według LADBible faktycznie poszedł za Heardem z niektóre z rewelacji procesu.

Wyraźnie wspomniał o nowym zestawie norm, angażując kobiety podczas próby uprawiania z nimi seksu podczas segmentu dotyczącego kultury anulowania. Podobno zauważył podczas swojego aktu: „Nawet jeśli zaczniemy pieprzyć, chcesz, żeby to gówno było ostre, musisz o to poprosić”. Rock początkowo wydawał się być feministą, ale zrobił jeden wyraźny wyjątek, który spowodował, że cały pokój wybuchnął śmiechem, gdy powiedział: „Uwierz wszystkim kobietom, uwierz wszystkim kobietom… z wyjątkiem Amber Heard… Co do cholery czy ona jest włączona? Siedziała w jego łóżku! Jest w porządku, ale nie jest w porządku.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Johnny Depp może WRESZCIE ujawnić prawdziwą historię Amber Heard POOPING na swoim łóżku

Kto zrobił kupę na łóżko Johnny’ego Deppa? Sędzia orzekł, że to nie Amber Heard, ale jej psiak, który to zrobił

„Siedziała w jego łóżku. Kiedy już usiądziesz w czyimś łóżku, jesteś po prostu winny wszystkiego. Co się tam dzieje, do cholery? Wow. A potem mieli związek. To musi być niesamowite p***y… Byłem z kilkoma szalonymi sukinsynami, ale do cholery „, dodał Rock. Chociaż wcześniej twierdzono, że Amber Heard wypróżniła się w łóżku pary po kłótni, twierdzenie powróciło podczas procesu Deppa o zniesławienie, co wzbudziło spore zainteresowanie. Jednak sędzia w procesie o zniesławienie odrzucił zarzuty przeciwko Amber Heard. W międzyczasie, po uwadze Rocka o Amber Heard, wielu fanów mediów społecznościowych rzuciło się na ich platformę społecznościową, aby ostrzec komika przed otrzymaniem kolejny potencjalny klaps od Amber Heard.

Jedna osoba napisała na Twitterze: „Chris rock lepiej uważaj! Wiemy, że nie wstydzi się bić mężczyzn!!” „On po prostu prosi o powtórkę Oscara 😂” – dodał inny. Ktoś napisał: „Och!!! Powinien być bardzo ostrożny!” „🤣🤣🤣 Dobra robota, Chris Rock – teraz też będzie na dziwnej liście przebojów fanów Heard!! Ten nowy zespół PR ma przed sobą robotę!🤣” – zauważyła kolejna osoba. Jednak wielu poczuło się urażonych uwagą Rocka o Heardzie, tak jak przyjaciółka Amber Heard, Eve Barlow, podzieliła się wiadomością na swoim Twitterze, która pochodzi z LadBible, mówiąc: „Pieprz się, Chris Rock”.

Chris Rock jest obecnie w trasie „Ego Death Tour”, a niedawno wrócił z Europy, gdzie w londyńskim Royal Albert Hall wystąpił ze swoim widowiskiem komediowym. Według LADBible, Rock w pewnym momencie stał się trochę poważny, mówiąc o ataku na komików i wolności słowa, z którym wszyscy mamy do czynienia. Wyraźnie sprzeciwia się każdemu, kto gwałtownie reaguje na tę formę sztuki tylko dlatego, że jej się nie podoba. Powiedział: „Wszyscy się boją, wiesz… cały świat boi się obrazić. Więc ludzie mówią mniej. Więc jest dużo kiwania głową. Ludzie mówią, że musisz być ostrożny, ponieważ słowa bolą, słowa bolą… … wiesz, każdy, kto kiedykolwiek powiedział zranione słowa, nigdy nie został uderzony w twarz. Na świecie są prawdziwe ofiary, które zasługują na wysłuchanie i zasługują na naszą miłość i współczucie. Ale jeśli wszyscy twierdzą, że są ofiarami, to nikt nie słyszy prawdziwych ofiar”.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button