Rozrywka

Użytkownicy Instagrama doświadczają błędu filtra i nie są z tego powodu zadowoleni

Dla dziesiątek milionów ludzi, którzy codziennie korzystają z Instagrama, błędy techniczne mogą być bardzo frustrujące. Ostatnio użytkownicy Instagrama gromadzili się na Twitterze i innych platformach, aby zgłosić, że aplikacja działa nieprawidłowo. Ta usterka wydaje się mieć wpływ zarówno na użytkowników iOS, jak i Androida, a obie grupy użytkowników twierdzą, że otrzymują komunikat o błędzie, gdy próbują użyć filtra.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąDlaczego Instagram mówi „nie można użyć efektu”?

Użytkownicy zgłaszają, że gdy próbują użyć filtra na Instagramie, otrzymują komunikat o błędzie „nie można użyć efektu”. Wiadomość powstrzymuje ludzi przed używaniem efektów na Instagramie do udostępniania rzeczy w swoich historiach, a wiele osób uważa, że ​​​​aplikacja jest trudna w użyciu bez tej funkcji. Wydaje się, że problem zaczął się wcześnie 26 maja i trwał przez cały dzień.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Czy efekty na Instagramie przestały działać na iPhonie? Za każdym razem, gdy próbuję nowego filtra, pojawia się komunikat, że nie mogę użyć tego efektu na twoim urządzeniu” – zapytała jedna osoba na Twitterze.

„Dlaczego „nie mogę użyć tego efektu”? @instagram napraw to!!!” dodał inny.

Wydaje się, że problem jest powszechny i ​​wielu użytkowników, co zrozumiałe, zastanawia się, co się dzieje z aplikacją.

Dlaczego pojawia się ten błąd?

Instagram musi jeszcze wyraźnie zająć się awarią, ale wydaje się dość oczywiste, że ten komunikat o błędzie jest wynikiem błędu w aplikacji. Aplikacja nie podjęła żadnych świadomych wysiłków, aby wyłączyć filtry, a Twój telefon i Wi-Fi prawdopodobnie również są w porządku.

Wygląda na to, że serwery Instagrama mogą być wyłączone, co powoduje błędy, na które obecnie narzeka wielu użytkowników.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Tego rodzaju błędy i błędy są niestety dość powszechne na ogromnych platformach, takich jak Instagram, i zwykle niewiele można z tym zrobić, poza poczekaniem, aż Instagram sam rozwiąże problem. Instagram prawdopodobnie od jakiegoś czasu pracuje nad tym problemem, a ich naprawa jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na odzyskanie dostępu do filtra efektów w Twojej aplikacji.

@instagram, czy wyłączyliście teraz filtry? Otrzymuję teraz powiadomienie „nie mogę użyć tego efektu na twoim urządzeniu”

— Katie Wilson (@shopdaddyt45) 26 maja 2022 r. Źródło: TwitterArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamyMożesz spróbować samodzielnie naprawić błąd.

Chociaż te metody nie są niezawodne, możesz spróbować samodzielnie rozwiązać problem, nawet jeśli to nie zadziała. Możesz spróbować zamknąć aplikację i otworzyć ją z powrotem lub wylogować się, a następnie ponownie zalogować. Możesz również całkowicie usunąć aplikację, jeśli żadna z tych wersji nie zmieni, a następnie sprawdź, czy używasz najnowszej dostępnej wersji aplikacji.

Możesz też spróbować wyłączyć telefon lub przełączyć się z Wi-Fi na transmisję danych. Jeśli żadna z tych sztuczek nie działa, najlepszą opcją jest zamknięcie aplikacji i ponowne zameldowanie za kilka godzin. Instagram prawdopodobnie rozwiąże problem w stosunkowo krótkim czasie, więc wszystko, co musisz zrobić, to trochę cierpliwości. Efekty filtrów powrócą w mgnieniu oka, mimo że teraz nie działają.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button