Nauki ścisłe

Venus Williams pojechała autobusem na Grand Prix Formuły 1 w Miami

Więcej na: Formuła 1 Carter Reum ratuje set Paris Hilton wśród trudności technicznych w Miami LeBron James imprezuje ciężko podczas weekendu Grand Prix Miami LeBron James, Jamie Foxx, Meek Mill po wypadku Afterparty W Series Max Verstappen imprezuje noc po Grand Prix Formuły 1 zwycięstwo

Venus Williams zrezygnowała z traktowania VIP na Grand Prix Formuły 1 w Miami na weekend.

Strona Six dowiedziała się, że tenisista – którego widziano w niedzielę, jak ocierał się o takie gwiazdy jak Lewis Hamilton i Tom Brady – przyjechał autobusem na Miami International Autodrome.

Źródło na pokładzie pojazdu wyczarterowanego przez Red Bulla powiedziało nam, że byli zaskoczeni, widząc A-lister wskakujący do autobusu rano przed wyścigiem.

„Była z trzema dziewczynami”, powiedział wtajemniczony, dodając, że 41-letni Williams „był naprawdę przyjazny” i powiedział „cześć” innym pasażerom.

W weekend zauważono, że Williams imprezuje w Red Bull Guest House, ekskluzywnym wieczorze tylko dla zaproszonych, który odbył się w Faena w Miami Beach.

Powiedziano nam, że autor piosenek Frank Ocean, rzadko widywany publicznie, spędził czas w luksusowym hotelu przez cały weekend Grand Prix. Siostra Williamsa, Serena Williams, również tam imprezowała, obok takich gwiazd jak Christian Horner, Diplo, Lele Pons i Bad Bunny.

Tenisista dołączył do grupy A-listów na imprezie tylko dla zaproszonych.

Kierowcy AlphaTauri, Pierre Gasly i Yuki Tsunoda, również pojawili się w Guest House w noc przed inauguracyjnym wyścigiem F1 w Miami, gdzie rozrywkę zapewniły Channel Tres, Soul Clap i Horse Meat Disco.

Venus, która w dniu wyścigu miała na sobie niebieską sukienkę z kołnierzem Piotruś Pan, również trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak długoletni ekspert F1, Martin Brundle, niezręcznie pomylił ją ze swoją młodszą siostrą.

Kierowcy Formuły 1 Yuki Tsunoda i Pierre Gasly, widziani tutaj z Jamesem Kirkhamem, zatrzymali się w sobotę. Jeremy Deputat

„Serena, powiedz nam, co myślisz o tym wydarzeniu w Miami”, zapytał ją brytyjski reporter Sky Sports, gdy był na starcie, przed zwycięstwem Maxa Verstappena.

„Uwielbiamy mieć Lewis [Hamilton] i wszystkich innych kierowców tutaj, w Miami, po raz pierwszy — odpowiedziała, po czym zapadła nieznośnie długa cisza.

Max Verstappen z Red Bulla zwyciężył w inauguracyjnym Grand Prix Miami.Icon Sportswire przez Getty Images

Venus, zdezorientowana, dlaczego angielski komentator wciąż trzymał swój mikrofon w jej kierunku, powiedziała: „Och, przepraszam, jakie było pytanie?”

Brundle odpowiedział: „Och, nie wiem. To naprawdę nie ma znaczenia”.

Nie było to jednak jego jedyne niezręczne spotkanie na siatce. Brundle pomylił także nadziei NBA Paolo Banchero z rozgrywającym Kansas City Chiefs Patrickiem Mahomesem.

„To nie Patrick, dlatego mnie zignorował” – powiedział Brundle, stojąc obok gwiazdy koszykówki z college’u.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button