Rozrywka

Verbose Rams Defender daje mocne recenzje nowego albumu Kendricka Lamara

Getty Kendrick Lamar podczas Lollapalooza Tour 2019 w Buenos Aires w Argentynie.

Ostatnim razem, gdy Kendrick Lamar i Jalen Ramsey byli w tym samym miejscu publicznym, to na Super Bowl 56 — z Lamarem pomagającym rozbujać scenę w przerwie, a Ramsey wygrał Super Bowl 56 dla Los Angeles Rams.

Teraz, prawie trzy miesiące po tym, jak artyści hip-hopu z Rams All-Pro i Compton zabawiali swoją publiczność, obie nazwy ponownie się ze sobą splotły.

Ale tym razem gadatliwy, wieczny Pro Bowler Ramsey przeszedł od walki z szerokimi odbiorcami do opowiedzenia się za najnowszym dziełem Lamara, zdobywcą nagrody Grammy, wydanym wieczorem w czwartek, 12 maja: Jego najnowszy album „Mr. Morale i Big Steppers.

A wokal Ramsey nie dał mu tylko jednej recenzji. Wysłał online wiele różnych reakcji na najnowszy projekt „K. Kropka.”

Recenzje Ramseya na temat „Mr. Morale i wielcy Steppers

Podobnie jak reszta fanów hip-hopu, Ramsey musiał czekać pięć lat, aż Lamar dostarczy album studyjny – ponieważ ostatnim projektem 34-latka był jego „Cholera”, nagrodzony nagrodą Pulitzera.

Czekanie było tego warte dla zagorzałego fana Lamara Ramseya. Nie tylko wysłał jeden tweet w reakcji na album, ale także osiem różnych postów w mediach społecznościowych, w których reagował na najnowsze, ocenione przez krytyków dzieło Lamara.

O 21:00 PT w serwisach streamingowych, takich jak Spotify i Apple Music, album został oficjalnie wydany. Ramsey był gotowy do drogi:

Najwyraźniej muzycznemu geniuszowi Lamarowi nie zajęło dużo czasu, aby przykuć uwagę Ramseya. Następny tweet The Rams Cornerback wskazywał, że był już przywiązany do albumu nawet w połowie. Spowodowało to również odpowiedź w zgodzie ze strony jego przyszłego kolegi z drużyny Rams, Bobby’ego Wagnera.

Następnie Ramsey odpowiedział na post napisany przez Jahaana Sweeta, który ujawnił, że był jednym z producentów dwóch osobistych ulubionych piosenek, które chwyciły Ramseya za uszy.

Wreszcie Ramsey ukończył ponad godzinny album, który zawiera 18 utworów. A jaka była ostateczna recenzja Ramseya po pierwszym przesłuchaniu?

„Skończyłem album, ale jutro też go posłucham” – powiedział Ramsey na swoim koncie na Twitterze. „CZYSTA SZTUKA”.

Ale okazuje się, że Ramsey jeszcze nie skończył zachwycać się „Mr. Morale i Big Steppers. Wśród osobistych faworytów Ramseya wymienił „Silent Hill” z udziałem Kodaka Blacka, „Father Time” z udziałem Sampha, drugi utwór „N95” i „Count me Out”.

Nie mogę już wybrać ulubionego lol… N95, Count Me Out, Rich Spirit wszystko 🔥 więc też tam są 🤷🏾‍♂️ https://t.co/xnwvHLzW8R

— Jalen Ramsey (@jalenramsey) 13 maja 2022 r.

Barany i Lamar odwiedzili się przed Super Bowl 56

Super Bowl 13 lutego nie był jedynym czasem, kiedy Lamar i Barany byli w tym samym sąsiedztwie.

Lamar niespodziewanie pojawił się na obozie treningowym 2016 w Irvine — uchwycony przez kamery HBO.

Lamar i jego wieloletni kolega z wytwórni i kolega z Los Angeles, artysta hip-hopowy Schoolboy Q, mieli okazję odwiedzić Rams w 2016 roku, kiedy zespół pojawił się w bardzo popularnym programie NFL, który był w pierwszym odcinku tego sezonu .

Lamar i Schoolboy Q, których prawdziwe imię to Quincy Manley i jest również znane z reklamy Nike Tiger Woods wydanej 7 kwietnia, również mieli okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami podawania i odbierania przed Baranami.

Inni wybitni sportowcy i celebryci walczą w albumie

Ramsey nie był jedynym, który chwalił najnowsze arcydzieło Lamara.

LeBron James z Los Angeles Lakers podzielił się swoim podekscytowaniem, że Lamar ogłosił swoją trasę koncertową z albumem.

Wolny agent defensywny NFL i pochodzący z Los Angeles Datone Jones był kolejnym, który zachwycał się albumem, mówiąc, że nie ma w nim piosenek, które warto pominąć.

Aktor i komik Kevin Hart nie tylko zareagował na album, ale zacytował tekst Lamara, zanim powiedział mu „rumble, młody człowiek, rumble”.

„Mam trochę żalu… Ale moja przeszłość nie powstrzyma mnie od tego, co najlepsze” @kendriclamar 🔥 Rumble Young Man Rumble 💪🏾👏🏾

— Kevin Hart (@KevinHart4real) 13 maja 2022 r.

A od soboty, 14 maja, album Lamara osiągnął ten kamień milowy dzięki słuchaczom… w tym Ramseyowi.

Kendrick Lamar zostaje szóstym artystą, który przekroczył 100 mln strumieni w ciągu jednego dnia na Spotify 😳‼️

— RapTV (@Rap) 14 maja 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button