Rozrywka

Vicky Pattison dzieli się bezczelnym przezwiskiem na swoje cycki, gdy otwiera się na temat niepewności

Była gwiazda Geordie Shore, Vicky Pattison, nazwała swoje wzmocnione piersi po kolegach z prezentacji Ant i Dec, ale przyznaje, że jedno jest nadal większe od drugiego.

34-letnia zawodniczka Ex On The Beach powiedziała, że ​​jej piersi były jak „puste worki” przed operacją osiem lat temu.

Teraz Vicky, która wygrała, jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! w 2015 roku szczerze mówi o swoich atutach, przyznając, że lubi je „przez większość czasu”.

Wyjawiła: „Byłam nieugięta, że ​​kiedy miałam pracę z cyckami, nie miałam zamiaru zmieniać ich kształtu, po prostu dodałam trochę utraconej wagi.

„Wszyscy zakładają, że ponieważ miałam pracę z cyckami, będę miała cały czas te śmieszne, sterczące piersi. Ale moje cycki nie różnią się od innych.

Vicky Pattison nazwała swoje wzmocnione piersi na cześć duetu telewizyjnego reality show Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Grawitacja wzięła górę, nie są tak sterczące, jak bym chciała, to normalne kobiece piersi. Przypuszczam, że można je nazwać uszami spaniela. Ale przez większość czasu jestem z nich naprawdę zadowolony. A pseudonim? Mrówka i grudzień!”

Praca cycków Vicky sprawiła, że ​​przeszła z 32B do 32D.

Powiedziała: „Sama operacja była w porządku, ale nie wyzdrowiałem dobrze. Szczerze mówiąc, narzekałem na ból przez około sześć tygodni.

„W rezultacie nie spieszy mi się, aby je przerobić. Nie mogę powiedzieć nigdy więcej, ale w tej chwili jestem bardzo zadowolony.

Vicky Pattison pojawiła się w serii reality show – i jest zadowolona ze swojego wyglądu

„Rozumiem, że kobiety wywierają dużą presję, aby wyglądały w określony sposób i nigdy nie będę w 110 procentach szczęśliwa, ale teraz jestem całkiem zadowolona z tego, co widzę w lustrze”.

Vicky, której telewizyjne osiągnięcia obejmują także Loose Women i Celebrity SAS: Who Dares Wins, powiedziała: „Byłam młoda i uwięziona w świecie, w którym myślałam, że będę szczęśliwsza, szczuplejsza.

Vicky Pattison z Geordie Shore jest jedną z gwiazd serialu MTV Ex on the Beach (Zdjęcie: niedzielne słońce)

„Myślałem, że aby zostać uznanym za atrakcyjnego – aby zostać zatwierdzonym – muszę mieć określony wzrost. Ale bycie tak szczupłym nie dawało mi spokoju.

„Teraz cudownie jest być w miejscu, w którym nie jest to już koniec mojego życia. W życiu jest o wiele więcej niż tylko dieta”.

Otrzymuj najnowsze plotki o celebrytach i wiadomości telewizyjne prosto na swoją skrzynkę odbiorczą. Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu Showbiz tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button