Rozrywka

Vicky White: Modelowa strażniczka kupiła SEX ZABAWKI na kilka dni przed ucieczką z Casey White

Kilka dni po zakończeniu dramatu o ucieczce z więzienia z udziałem 56-letniej strażniczki więzienia w Alabamie, Vicky White i więźniarki w jej więzieniu, 38-letniej Casey Cole White, zainteresowanie nie wydaje się słabnąć. Właściciele sklepów w sklepie dla dorosłych we Florencji o nazwie Sugar & Spice Adult Novelties ujawnili, że Vicky kupowała zabawki erotyczne w ich sklepie na kilka dni, zanim zdecydowała się pomóc swojemu więźniowi w ucieczce i ucieczce.

56-letnia rozwódka i zastępczyni dyrektora zakładu korekcyjnego w hrabstwie Lauderdale wpadła do sklepu z zabawkami dla dorosłych, żeby kupić bieliznę i asortyment zabawek erotycznych na chwilę przed ucieczką 29 kwietnia, mówi The Daily Mirror. Jednak właściciel sklepu powiedział, że Vicky dziwnie chodziła. Powiedział: „To było tak, jakby była stara przed swoim czasem. Powoli kołysała się, a nie chodziła”. i dodał: „Bóg wie, jak udało jej się uciec”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy Casey White ZABIŁA Vicky White? Glina mówi, że więzień z Alabamy mógł pociągnąć za spust

Kim jest Casey White? Marszałkowie oferują nagrodę w wysokości 10 000 USD za informacje o zaginionych więźniach i funkcjonariuszach więzienia w Alabamie

Marszałek USA Marty Keely w wywiadzie ujawnił szczegóły dotyczące życia Vicky, gdy ustalono, że mogła pomóc mu wydostać się z więzienia. Keely i jego zespół dowiedzieli się podczas dochodzenia, że ​​Vicky sprzedała swój dom w Lexington za 95 000 dolarów, czyli znacznie mniej niż wartość rynkowa. W przeddzień zaginięcia złożyła również wniosek o emeryturę z hrabstwa Lauderdale. Ponadto dodała do swojej kolekcji broni palnej karabin szturmowy AR-15 i strzelbę. Potem poszła na zakupy do domu towarowego Kohla, gdzie kupiła męską odzież. Interesujące jest również to, że Casey wspomniał funkcjonariuszom, aby pomogli jego „żonie” po jego schwytaniu, co wywołało teorie, które para poślubiła podczas ucieczki. Keely dodał jednak, że „o ile nam wiadomo, nie są małżeństwem”.

Zrzuty ekranu przedstawiające moment zatrzymania Casey White (Facebook/Departament Policji Evansville)

Rankiem, kiedy para zaginęła, Vicky poinformowała swoich współpracowników, że zabiera więźnia Casey na badanie zdrowia psychicznego, które zostało zaplanowane w sądzie okręgowym. Jednak około godziny 15 tego samego dnia współpracownicy zdali sobie sprawę, że coś jest niepokojąco nie tak, gdy osadzony nie wrócił do aresztu i że nie zaplanowano oceny na ten dzień. Aby dodać do tego, kiedy próbowali zadzwonić do Vicky, ich połączenia przechodziły bezpośrednio do poczty głosowej.

Vicky jest znana jako wybitna pracownica, która spędziła prawie dwie dekady w dziale poprawczym. Strażnik więzienny, który prawdopodobnie zastrzelił się i zabił po rzekomej pomocy w ucieczce niebezpiecznego skazańca, miał wkrótce otrzymać nagrodę „pracownika roku”. Vicky wcześniej czterokrotnie zdobyła nagrodę, donosi The New York Times, i została opisana jako „wzorowy pracownik…[with] nieskazitelną płytę” autorstwa szeryfa hrabstwa Lauderdale Ricka Singletona.

Nagranie Vicky White wychodzącej z więzienia z Casey Cole White (Biuro szeryfa hrabstwa Lauderdale, Mikerreports/Twitter)

Władze początkowo myślały, że Vicky została porwana przez Casey i mogła zostać zmuszona do ucieczki. Jednak zdali sobie sprawę, że bieganie z Casey to nic innego jak przykrywka. Szeryf hrabstwa Lauderdale Singleton zwrócił się o pomoc do US Marshals Service i wkrótce Keely i regionalna grupa ds. uciekinierów z Gulf Coast szukali wskazówek. To właśnie w mało znanym miasteczku w Indianie, nad brzegiem rzeki Ohio, 11-dniowe polowanie na zbiegłego skazańca Caseya i jego dziewczynę, szefową więzienia, Vicky, zakończyło się tragicznie. Duet został znaleziony ukryty na widoku w obskurnym, przydrożnym motelu, około 300 mil od więzienia. Gdy gliniarze gonili, uciekli z Motelu 41 w Evansville, a ten pościg zakończył się dopiero wtedy, gdy członkowie US Marshals Service wbili się w najnowszy samochód tej pary, wrzucając go do rowu. Para planowała zakończyć swój czas ucieczki, rozpoczynając strzelaninę z policją – ale zamiast tego Vicky skierowała broń na siebie, gdy tylko policjanci się zbliżyli, podczas gdy Casey się poddała.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button