Rozrywka

„Virgin River”: Jack prawie miał zostać ojcem bliźniaków Charmaine

Dziewicza rzeka Sezon 4 był szokujący. Dowiedzieliśmy się, że Jack (Martin Henderson) nie jest biologicznym ojcem nienarodzonych bliźniaków Charmaine (Lauren Hammersley). Jest jednak ojcem nienarodzonej dziewczynki Mel (Alexandra Breckenridge).

Jednak sprawy nie miały zawsze tak się układać. Przez pewien czas Dziewicza rzeka pisarze rozważali coś przeciwnego.

Martin Henderson jako Jack Sheridan w „Virgin River” | Netflix

Ojciec bliźniaków Charmaine zostanie ujawniony w sezonie 5 „Virgin River”

Dziewicza rzeka fani byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że Jack nie jest ojcem bliźniaków Charmaine. Dowiemy się jednak, kto jest w sezonie 5.

„Powiedziano mi, kto to miał być w myślach pisarza, ale nie widziałem tego napisane. Jedna rzecz, którą tutaj wiem, to to, że nie możesz policzyć swoich kurczaków, dopóki się nie wyklują, jeśli chodzi o wątki fabularne – powiedział Henderson Glamour. „Ponieważ istnieje poczucie, że może to być ten, o którym myślisz, ale jaki jest bardziej szokujący wybór? Nie wiem, gdzie na tym wylądowali, ale ten, który usłyszałem, jest naprawdę dobry. Jest soczysty”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/DKp6hS3SUIU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Virgin River”: Dlaczego tak wiele postaci z książek Robyn Carr zaginęło w serialu?

Jack prawie miał zostać ojcem bliźniaków Charmaine

Choć fani byli zszokowani, jeśli chodzi o objawienie Charmane Jackowi pod koniec sezonu 4, Jack początkowo miał być ojcem jej bliźniaków. Jednak to Breckenridge opowiedział się przeciwko temu.

„Pomyślałem też:„ Myślę, że Charmaine ma [Jack’s] dzieci też są absolutnie bananami ”- powiedziała Glamour. „Życzenia otrzymałem pod koniec sezonu, ponieważ to nie był plan na minutę. Myślę, że planowali skierować ich w innym kierunku. Pomyślałem: „Wszyscy jesteście szaleni!”

Okazuje się, że scenarzyści i producenci poważnie potraktowali obawy Breckenridge’a dotyczące perspektywicznej fabuły. „Nie wiem, czy to się stało, ale zdecydowanie byłem tym piskliwym kołem” — mówi Breckenridge. „Za każdym razem, gdy miałem okazję, myślałem:„ Czy na pewno chcemy to zrobić? Nie wiem, czy to właściwy kierunek”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/q-7psoZaUxc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Dziecko Mel początkowo miało zostać ojcem jej zmarłego męża na „Virgin River”

Oprócz zmian między Jackiem i Charmaine. Nieżyjący już mąż Mel, Mark (Daniel Gillies), początkowo miał zostać ojcem dziecka Mel. Breckenridge również nie był obecny w tej historii. Wyjaśniła Glamourowi,

Myślę, że założyłem, że będzie to Jack’s. I kiedy szliśmy dalej, złapaliśmy wiatr, który właściwie, nie, oni zamierzali zrobić tego małego Marka. Osobiście też nie podobał mi się ten pomysł. Ale spójrz, myślę, że jako pisarz musisz iść po linie między dawaniem fanom tego, czego chcą, ponieważ po to są. Są tam dla miłości i są tam dla romansu i pięknej scenerii. Masz pewne rzeczy, które musisz dostarczyć, aby spełnić ich oczekiwania, ale dobre pisanie to także pokrzyżowanie tych oczekiwań. Chodzi o siłę szoku, niespodziankę, haki, wieszaki na klif i tak dalej.

W końcu Breckenridge cieszy się, że związek między Melem i Jackiem może potoczyć się tak, jak sobie wyobrażała.

ZWIĄZANE Z: „Virgin River”: wyjaśnienie szokującego zakończenia sezonu 4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button