Rozrywka

„Virgin River”: Mel i Jack będą bliżej niż kiedykolwiek w sezonie 5

Netflix Dziewicza rzeka to jeden z najbardziej urzekających pokazów serwisów streamingowych. Serial opowiada o romansie między Melem Monroe (Alexandra Breckenridge) a Jackiem Sheridanem (Martin Henderson). Odkąd Mel przeprowadziła się do małego miasteczka z Los Angeles, para przeżyła wiele wzlotów i upadków. W końcu Mel opłakiwała śmierć męża, a Jack był w związku, kiedy się poznali.

Teraz, gdy ich romans utrwalił się, Mel i Jack są w dobrym miejscu. I wygląda na to, że tak pozostanie przez cały sezon 5.

Martin Henderson jako Jack Sheridan i Alexandra Breckenridge jako Mel Monroe „Virgin River” | Netflix

POWIĄZANE: „Virgin River”: Jack mógł wypłacić kaucję Melowi i ich nienarodzonemu dziecku

Sezon 5 „Virgin River” będzie „ciężki” i „intensywny”

Nastąpiła poważna zmiana Dziewicza rzeka. Sue Tenney, która opracowała serię i służyła jako showrunnerka przez pierwsze cztery sezony, przeniosła się do różnych projektów. Ale już, grecki twórca Patrick Sean Smith wszedł na jej miejsce.

Chociaż serial będzie miał takie samo formatowanie i kości, jak zawsze, w tym sezonie coś będzie nieco inne. „Myślę, że ten sezon zaczął się dobrze i wkrótce przejdziemy do kilku odcinków, które są dość ciężkie” – powiedział Breckenridge New Beauty. „Są naprawdę intensywne i myślę, że to jedne z najlepszych odcinków, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Myślę, że w tym sezonie pojawia się duże poczucie dramatu, który sprawi, że ludzie staną na krawędzi swoich miejsc. Przynajmniej mam nadzieję. Jestem podekscytowany, że mogę się w to zagłębić”.

Jednak pomimo dramatu, Mel i Jack będą bliżej niż kiedykolwiek.

Mel i Jack będą bliżej niż kiedykolwiek w sezonie 5

Po rozstaniu, jakimś dramacie dotyczącym ojcostwa i objawieniu Charmaine (Lauren Hammersley), Mel i Jack wiele przeszli. Jednak według Hendersona para będzie bliżej niż kiedykolwiek.

„Z tego, co rozumiem w tym sezonie, zobaczysz także Mel i Jacka, którzy są naprawdę blisko” – powiedział Expressowi. „Niektóre z rzeczy, przez które będą przechodzić, naprawdę umocnią ich więź. Wiele sezonu czwartego odpychało ich, jak picie Jacka. Nie sądzę, by istniały prawdziwe wątpliwości co do związku, ale na pewno były pewne pytania i wpadki, które sprawiły, że ich związek był trochę niepewny. Mam nadzieję, że ta wielka propozycja położy temu kres”.

Jednak Henderson sugeruje, że nadal będą pewne wstrząsy.

„src=”https://www.youtube.com/embed/14XPbFSWUTU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Była żona Jacka prawdopodobnie pojawi się w 5 sezonie „Virgin River”

W związku z ciążą Mel i jej więzią z Jackiem, cieszymy się, że para będzie w dobrym miejscu, ponieważ prawdopodobnie przeszłość Jacka powróci, by go prześladować. Jako fani Dziewicza rzeka Wiesz, były żołnierz piechoty morskiej był w przeszłości żonaty z kobietą o imieniu Mandy.

Teraz pojawiły się wskazówki, że Mandy pojawi się w sezonie 5. „Zostało wiele wspaniałych jajek wielkanocnych i bułki tartej, a my je wszystkie uważnie śledzimy” – powiedział Smith. „Powiedziałbym, sprawdź sezon piąty i zobacz, czy pojawi się Mandy”.

POWIĄZANE: „Ransom Canyon”: ten nowy program Netflix to skrzyżowanie „Virgin River” i „Yellowstone”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button