Rozrywka

„Virgin River”: Romantyczna przeszłość Jacka może wrócić, by go prześladować w sezonie 5

Dziewicza rzeka to ulubieniec fanów w serwisie Netflix. Serial oparty jest na romantycznych książkach autorki Robyn Carr. Spektakl skupia się na relacji między Mel Monroe (Alexandra Breckenridge) a Jackiem Sheridanem (Martin Henderson), pielęgniarzem i emerytowanym marine, który został właścicielem baru. Fani obserwowali, jak Mel i Jack konfrontują swoją przeszłość przez ostatnie cztery sezony starając się wspólnie budować przyszłość.

Jednak teraz, gdy są wreszcie na tej samej stronie, sezon 5 z Dziewicza rzeka może przywrócić kogoś z romantycznej przeszłości Jacka.

Martin Henderson jako Jack Sheridan, Alexandra Breckenridge jako Mel Monroe w „Virgin River” | Netflix

POWIĄZANE: „Virgin River”: Dlaczego tak wiele postaci z książek Robyn Carr zaginęło w serialu?

Sezon 5 „Virgin River” doczeka się kilku poważnych zmian

Jak Dziewicza rzeka wchodzi w piąty sezon, będzie kilka zmian. Chociaż główna obsada pozostaje nienaruszona, Sue Tenney, która służyła jako showrunnerka przez pierwsze cztery sezony, przeniosła się do innych projektów. grecki twórca Patrick Sean Smith wchodzi na pokład, aby zająć jej miejsce.

„Sue przeniosła się do innych projektów, a ja pracowałem z Netflixem przy Dolly Parton Serca więc mieliśmy wcześniejszy związek” – powiedział Smith dla TV Line. „Byłem już fanem i byłem bardzo podekscytowany, kiedy przyszli do mnie z taką możliwością. Obsada bardzo troszczy się o program i fanów, a oni chcą zagrać w najlepszy możliwy program. Myślę, że robili to przez ostatnie cztery sezony, więc po prostu ułatwia mi to łapanie piłki i bieganie do sezonu 5 i później. Dużo się dzieje i chwilę zajęło mi zrozumienie tego, co [the characters have] wszyscy przeszli, dokąd zmierzają i dokąd chciałbym, żeby poszli. Chciałem, żeby było tak płynne, jak to tylko możliwe”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/jMp14gzmWxU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Romantyczna przeszłość Jacka może wrócić i prześladować go w sezonie 5

Mel i Jack w końcu wydają się być w naprawdę dobrym miejscu. Są zaręczeni i oczekują małej dziewczynki. Jednak przeszłość Jacka może wstrząsnąć parą w sezonie 5 – szczególnie jego była żona, Mandy. „Zostało wiele wspaniałych jajek wielkanocnych i bułki tartej, a my je wszystkie uważnie śledzimy” – powiedział Smith. „Powiedziałbym, sprawdź sezon piąty i zobacz, czy pojawi się Mandy”.

Ponieważ Jack nie mówił otwarcie o swoim poprzednim małżeństwie, mogą istnieć pewne nierozwiązane problemy. To nie wróży dobrze ani jemu, ani Melowi, zwłaszcza że ma do czynienia również z bombowym objawieniem Charmaine.

„src=”https://www.youtube.com/embed/DKp6hS3SUIU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Dowiemy się, kto spłodził nienarodzone bliźnięta Charmaine w sezonie 5 „Virgin River”

Mówiąc o Charmaine, fani byli absolutnie zszokowani w finale 4 sezonu, kiedy ujawniła zszokowanej Mel i Jackowi, że nienarodzone bliźniaki, które nosiła, nie są w rzeczywistości Jackiem. Fani już dawno spekulowali, że stylista włosów przeszedł rundę zapłodnienia in vitro, aby począć dzieci. Okazuje się jednak, że ojcem dzieci jest ktoś, kogo poznaliśmy.

„Powiedziano mi, kto to miał być w myślach pisarza, ale nie widziałem tego napisane. Wiem, że nie można policzyć kurczaków, dopóki się nie wyklują, jeśli chodzi o wątki fabularne – powiedział Henderson Glamour. „Ponieważ istnieje poczucie, że może to być ten, o którym myślisz, ale jaki jest bardziej szokujący wybór? Nie wiem, gdzie na tym wylądowali, ale ten, który usłyszałem, jest naprawdę dobry. Jest soczysty”.

ZWIĄZANE Z: „Virgin River”: wyjaśnienie szokującego zakończenia sezonu 4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button