Rozrywka

„Virgin River”: Tim Matheson mówi, że woli grać w serialu niż reżyserować

Dziewicza rzeka to ulubieniec fanów w serwisie Netflix. Serial skupia się na Mel Monroe (Alexandra Breckenridge), pielęgniarce, która opuszcza swoje życie w Los Angeles, by zacząć od nowa w Virgin River.

W małym miasteczku zostaje porwana przez Jacka Sheridana (Martin Henderson), właściciela miejskiego baru, który jest również byłym żołnierzem piechoty morskiej. Co więcej, Mel zyskała szacunek swojego szefa, Vernona „Doc” Mullinsa (Tim Matheson). Matheson nie tylko występuje w serialu, ale także wyreżyserował kilka odcinków. Jednak woli jeden od drugiego.

Tim Matheson jako Doc Mullins w „Virgin River” | Netflix

POWIĄZANE: „Virgin River”: Czy Brady zastrzelił Jacka?

Sezon 4 „Virgin River” ujawnia wiele informacji o przeszłości Doktora

Fani byli zszokowani pod koniec trzeciego sezonu, kiedy mężczyzna o imieniu Denny Cutler (Kai Bradberry), który twierdzi, że jest wnukiem Doca, pojawił się w mieście. O ile wiemy, Doc nigdy nie miał dzieci. Jednak sezon 4 ma ujawnić znacznie więcej o jego przeszłości.

„Tak naprawdę nie zajmowaliśmy się przeszłością Doktora” Dziewicza rzeka Showrunner Sue Tenney powiedziała TV Line. „Rozmawialiśmy tylko o jego przeszkoleniu medycznym. Wszystkie twoje pytania [about Doc] odpowie w sezonie 4. To naprawdę interesujący dodatek, kolejny outsider w Virgin River. Niesie sekret, który wyjdzie [if the show is renewed for] Sezon 4. Będzie ciekawie zobaczyć. Warto poczekać!”

Mamy tylko nadzieję, że żona Doca Hope (Annette O’Toole) dobrze przyjmie te wiadomości.

Tim Matheson woli grać w serialu Netflix

Chociaż odgrywa ważną rolę w Dziewicza rzeka, Matheson pełnił również rolę reżysera w serialu. Mówi jednak, że woli grać w serialu niż reżyserować. „Uwielbiam być aktorem w serialu, który opowiada ciekawą historię, a bycie reżyserem jest o wiele bardziej wymagające i czasochłonne” – powiedział Rozmowa z B. „Ponieważ wybierasz wszystko, co wchodzi do produkcji, garderobę, lokacje, scenariusz i wszelkie zmiany w scenariuszu, wszystko skupia się na reżyserze. wiem dalej Dziewicza rzeka Wyreżyserowałem cztery różne odcinki i było to wyczerpujące, ponieważ musiałem zarówno grać, jak i przygotowywać, kręcić, a następnie edytować i było to bardzo wymagające”.

Wciąż wyreżyserowanie czterech odcinków serialu oznacza, że ​​Matheson wciąż pasjonuje się tym aspektem ożywiania historii.

Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia Doktora w „Virgin River”

Oprócz tajemniczego wnuka, fani obawiają się, że zdrowie Doktora jest chore. W sezonie 2 zdiagnozowano u niego chorobę prowadzącą do ślepoty. Chociaż wyjawił Melowi swój stan, nowicjusz w klinice budzi alarm.

Typy odważne Mark Ghanimé dołączył do serii jako dr Cameron Hayek. Zgodnie z jego oficjalnym opisem postaci, dr Hayek jest „wspaniałym nowym lekarzem. Uzbrojony w przyciągający wzrok urodę, ostry jak brzytwa intelekt i uśmiech, który może rozświetlić świat, Cameron natychmiast robi furorę w mieście — zwłaszcza wśród dam z Virgin River”.

Wygląda na to, że przybycie doktora Hayeka może sugerować, że emerytura Doktora jest nowa.

POWIĄZANE: „Virgin River”: fani mogą nie dowiedzieć się, kto zastrzelił Jacka przez długi czas

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button