Rozrywka

W czym Kristen Bell zagrała na Broadwayu?

W trakcie swojej kariery Kristen Bell stała się jedną z najbardziej ukochanych gwiazd Hollywood. Od roli w serialach telewizyjnych po pisanie książki dla dzieci, sensacyjna gwiazda wydaje się być w stanie zrobić wszystko, na co tylko przyjdzie jej do głowy.

Kristen Bell | Bruce Glikas/Getty Images

Oczywiście, obok jej równie znanego męża, Daxa Sheparda, kariera Bell, jej popularność i grono fanów wciąż rośnie. W związku z tym niektórzy zwolennicy Bella mogą być zaskoczeni, gdy dowiedzą się o przeszłości gwiazdy na Broadwayu.

W czym Kristen Bell zagrała na Broadwayu?

Bell stała się jednym z najbardziej lubianych aktorów tamtych czasów, ale niektórzy z jej fanów mogą być zaskoczeni, gdy dowiedzą się o jej teatralnych korzeniach. Zanim wskoczył do świata telewizji i filmu, Bell był na Broadwayu.

” src=”https://www.youtube.com/embed/P2QosOR4QQ0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jej debiut na Broadwayu miał miejsce w 2001 roku. Bell został obsadzony w roli Becky Thatcher, postaci znanej z uderzająco ładnej urody, w filmie Przygody Toma Sawyera. W następnym roku Bell wszedł na scenę Tygiel, według Playbill. Jak podkreślił Variety, Liam Neeson i Laura Linney byli dwiema gwiazdami, z którymi Bell pracował razem z Tygiel.

Spojrzenie wstecz na czas Kristen Bell na Uniwersytecie Nowojorskim

„src=”https://www.youtube.com/embed/XcycJbRsY20?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Od najmłodszych lat Bell identyfikował się jako ambitny kanciarz. Podczas gdy Bell była jeszcze w liceum, udało jej się nawet pomóc samotnej matce, modelując linię bielizny dla K-mart.

Nigdy nie pozwalając kolegom z klasy czerpać z niej to, co najlepsze, mądrość i etyka pracy Bella skłoniły ją do studiowania w Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim. Angelina Jolie, Anne Hathaway i Sarah Silverman to tylko kilka innych znanych osobistości, które uczęszczały na wybitny uniwersytet.

W odcinku Dzisiejszy program z Jimmy’m FallonemAktor ujawnił nawet, że na studiach produkowała i sprzedawała fałszywe dokumenty tożsamości. Jak zauważył Bell, zawsze w głębi serca była przedsiębiorcą.

Podczas studiów Bell studiowała teatr muzyczny. Jednak w 2001 roku Bell opuściła New York University, kiedy została obsadzona w przełomowej roli na Broadwayu, Becky Thatcher. IMDb opowiedział wiele o niezwykłej drodze gwiazdy do sławy.

Przejście Kristen Bell do Hollywood i na duży ekran

Życiorys aktorski Bella jest imponujący. Kiedy zdecydowała się przeprowadzić do Los Angeles, Bell opowiadała: „Zdecydowanie słyszałam od wielu dorosłych w moim życiu, którzy troszczyli się o mnie: 'Miej plan awaryjny, miej plan awaryjny, miej plan awaryjny’. Ale słyszałem też od kilku innych artystów: „Jeśli masz plan, żeby się wycofać, to się wycofasz”… Po prostu zdecydowałem się na spłukanie – zawsze byłem optymistą”.

Traf chciał, że zaledwie tydzień później Bell znalazła się w gościnnym miejscu na Tarczaa zaledwie rok później Bell otrzymał główną rolę w Weronika Mars. Jej przełomowa rola w roli nastoletniego prywatnego detektywa pomogła jej zdobyć wiele ról do naśladowania.

Film z 2008 roku Zapomnieć o Sarah Marshall to kolejny z najpopularniejszych występów Bella. Od niezapomnianego narratora Plotkara do jej histerycznego charakteru w Dobre miejsce, Bell przez lata wkroczył w niezliczone role i zestawy. Niedawno jej fani i obserwatorzy mogli oglądać Bella jako Annę w miniserialu Netflix Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy od Dziewczyna w oknie.

POWIĄZANE: „Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy od dziewczyny z okna”: twórcy porównują finał Cliffhangera i możliwość drugiego sezonu z „Gone Girl”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button