Rozrywka

W lecie George’a i Amala Clooneya z bliźniaczkami Ellą i Alexandrem: „To było wspaniałe doświadczenie” dla wszystkich

Idealne rodzinne wakacje. George Clooney mieszał pracę z zabawą, spędzając lato w Europie z żoną, Amal Clooneyoraz ich bliźniaki Ella i Alexander.

„Amal i George spędzili cudowne lato w Europie, są teraz tacy szczęśliwi i są teraz w bardzo dobrym miejscu”, źródło ujawnione wyłącznie w najnowszym numerze Nas tygodniowo. „Zaplanował to wokół projektu, który musiał być sfilmowany w Wielkiej Brytanii, ale nawet w tym czasie on i Amal wykorzystywali większość wolnego czasu i cieszyli się nocami na randkach i przejażdżkami na wsi, kiedy nie pracował”.

George i Amal Clooneyowie. David Fisher/Shutterstock

Po zakończeniu zdjęć 61-letni zdobywca Oscara i 44-letni działacz na rzecz praw człowieka udali się ze swoimi pięcioletnimi dziećmi do Włoch, gdzie rodzina „dogonia starych znajomych, jedząc posiłki w ich ulubionych restauracjach”. , czytając i relaksując się i ogólnie relaksując”, według wtajemniczonych. „Dzieci oczywiście są z nimi i też tam je uwielbiają, to było wspaniałe rodzinne przeżycie. George i Amal zabierali ich na przejażdżki łodzią, ucząc włoskiego i zanurzając ich we włoskiej kulturze, którą po prostu kochają i do której tak bardzo szanują”.

Przeczytaj artykuł

Źródło kontynuowało: „To było cudowne lato wypełnione zabawą, miłością, R&R i mnóstwem kultury”.

George i Amal, którzy wzięli ślub w Wenecji we wrześniu 2014 roku, otwarcie mówili o chęci podzielenia się miłością do Włoch ze swoimi maluchami. „Zrobiliśmy naprawdę głupią rzecz, która polega na tym, że mówią płynnie po włosku” Jedenaście Oceanu gwiazda wyznała podczas występu w grudniu 2020 r. Jimmy Kimmel na żywo! „Mam na myśli biegle włoski w wieku 3. Ale ja nie mówię po włosku, moja żona nie mówi po włosku, więc uzbroiliśmy je w język.”

Dodał, że dzieciaki już zaczęły wykorzystywać swoją nowo zdobytą wiedzę przeciwko niemu. „Powiem: „Wróć i posprzątaj swój pokój”, a oni powiedzą: „Ech, papa stranzo” – powiedział ze śmiechem George. „Jestem z Kentucky, angielski jest dla mnie drugim językiem”.

The Bilet do raju gwiazda i prawnik powitali Ellę i Aleksandra w czerwcu 2017 roku i chociaż George został ojcem w późniejszym życiu, powiedział George Rozrywka dziś wieczorem że stara się być praktycznym rodzicem. „Są chwile, w których [the kids] powiedz: „OK, teraz będziemy skakać jak żaba aż do łóżka””, powiedział w grudniu 2020 r. „A ja mówię:„ Wskoczę na kilka. Nie wiem, czy zdołam przejść całą drogę do sypialni”.

Przeczytaj artykuł

Oprócz spędzania jak największej ilości czasu ze swoimi dziećmi, George stara się również podtrzymywać romans z Amalem za pomocą drobnych gestów. „Nawet w zamknięciu napiszę list i wsunę go na jej biurko, albo ona napisze list i zostawi go pod poduszką” Pomniki mężczyzn aktor powiedział AARP w styczniu 2021 r. „Wielce wierzę w listy. Mam listy od Paula Newmana, Waltera Cronkite’a, Gregory’ego Pecka. Oprawiłem je. Umieściłem je w domu.

Kontynuował: „Gdyby to był tekst, wydawałby się inny. Może to sprawa pokoleniowa, a może nie będzie tak za 20 lat, ale dla mnie ktoś usiadł i to napisał”.

Źródło powiedziało później w tym samym roku Nas że George czuł się „szczęśliwy i błogosławiony” w swojej nowej roli człowieka rodzinnego. „Tak długo wątpił, czy spotka tę bratnią duszę, o której zawsze marzył… ale kiedy pojawił się Amal, wszystko się zmieniło” – powiedział wtajemniczony w kwietniu 2021 r. „Nie jest przesadą stwierdzenie, że porwała go z nóg. ”

Przeczytaj artykuł

Informator ujawnił, że pandemia COVID-19 pozwoliła parze maksymalnie wykorzystać czas spędzony w domu z Ellą i Alexandrem. “[Being in Los Angeles] dało im szansę na naciśnięcie przycisku odświeżania, spędzenie czasu razem jako jednostka rodzinna i granie w rodzinę bez przerwy ”- wyjaśnił źródło. „George i Amal są teraz bardzo solidni”.

Aby dowiedzieć się więcej o życiu rodzinnym George’a i Amala Clooneyów, obejrzyj powyższy film i odbierz najnowszy numer Us Weekly, dostępny już teraz w kioskach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button