Rozrywka

W 'Ms. Odcinek 3 Marvela — oto nasze 5 najlepszych propozycji

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące odcinka 3 Ms. Marvel na Disney Plus.

Kamala Khan (Iman Vellani) dowiaduje się o pochodzeniu swoich mocy w odcinku 3 Ms. Marvel — a serial upuścił kilka pisanek i odniesień.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nasza tytułowa bohaterka jest nieco zawiedziona, gdy dowiaduje się, że tak naprawdę nie jest tak fajną Asgardyczką jak Thor czy kosmitą. Kamala jest dżinem lub, jak to określa: „Jestem jak materiał z koszmarów z dzieciństwa!” Kamala zastanawia się, co zrobiłaby Carol Danvers, gdyby spotkała innych dżinów, którym przydałaby się jej pomoc.

Oto, co warto wiedzieć o jajkach wielkanocnych i odniesieniach, które pojawiły się w trzecim odcinku.

’SM. Marvel’ Episode 3 Easter egg — The Clandestines. Źródło: Chuck Zlotnick/Marvel Studios

Matka Kamrana opowiada Kamali o swojej przeszłości.

Kamala dowiaduje się od matki Kamrana (Rish Shah), Najmy (Nimra Bucha), że Dżinowie, w tym babka Kamali, Aisha (Mehwish Hayat), zostali wygnani ze swojego rodzinnego wymiaru wieki temu.

Mogą wrócić, ale potrzebują pomocy Kamali i jej bransoletki. Najima wyjaśnia, że ​​życzeniem Aishy było przywrócenie jej ludzi do ich wymiaru. — Teraz musisz dokończyć to, co zaczęła — mówi Najima do Kamali.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy Kamala pyta, jak nazywają się Najma i jej ludzie, wyjaśnia, że ​​w swoim wymiarze są znani jako Tajni. Według Men’s Health, Klan Destines to potężna rodzina w Marvel Comics, która powstała ze sprzężenia między bohaterem o imieniu Adam Destine i Elaythem, dżinem.

Więcej o dżinach później!

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem 'Ms. Marvel’ Episode 3 Easter egg — Wujek Kamali Ben. Źródło: Daniel McFadden/Marvel Studios

Szejk Abdullah obdarza Kamali mądrością.

Kamala ma swój własny moment „Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność” z szejkiem Abuallahem (Laith Nakli). Pośrednio pyta go, jak może przekonać ludzi, że pani Marvel jest naprawdę dobra.

Szejk Abdullah mądrze mówi jej: „Dobro nie jest rzeczą, którą jesteś Kamala – to jest rzecz, którą robisz”. To także linia prosto z oryginalnych komiksów Ms. Marvel.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem 'Ms. Marvel’ Episode 3 Easter egg – Kolejny krzyk Thora! Źródło: Disney Plus

Kamala znowu potrzebuje pomocy Bruna.

Kamala idzie prosto do swojego najlepszego przyjaciela Bruna po pomoc, gdy musi pomóc Djinnowi wrócić do domu. Pochwala Bruno za jego wiedzę matematyczną i pyta, czy przypadkiem nie dowiedziałby się czegoś o podróżach międzywymiarowych, a konkretnie o wymiarze Noor.

Bruno myśli przez chwilę i mówi, że przypomina mu to artykuł, który przeczytał dr Erik Selvig.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dr Selvig był kluczową postacią w pierwszych dwóch filmach Thora, a także w oryginalnym filmie Avengers. Grany przez Stellana Skarsgårda, był utalentowanym astrofizykiem, który studiował Tessaract. Selvig nawiązał bliską więź z Thorem (Chris Hemsworth) i uczył Jane Foster (Natalie Portman) i Darcy Lewis (Kat Dennings).

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem 'Ms. Marvel’ Episode 3 Easter egg — pojawia się Iron Man. Źródło: Disney Plus

Kamala może i ma moce, ale nadal jest fanką superbohatera, tak jak reszta z nas. Została zauważona w koszulce Iron Mana, kiedy rozmawia z Bruno o tym, czego potrzeba do tworzenia portali międzywymiarowych!

Iman Vellani ujawniła w wywiadzie dla Vogue’a, że ​​to jej obsesja na punkcie Iron Mana doprowadziła ją do odkrycia komiksów Ms. Marvel!

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem 'Ms. Marvel’ Episode 3 Easter egg — Niewidzialne. Źródło: Daniel McFadden/Marvel Studios

Czy Najmie naprawdę leży na sercu dobro Kamali?

Kiedy Kamala pyta Najmę (z szacunkiem), kim ona i jej towarzysze są, wyjaśnia, że ​​chociaż w swoich wymiarach są określani jako Tajni, są również znani pod innymi imionami w innych wymiarach, jak Dżinn i Niewidzialni.

Przez BuzzFeed Niewidzialni mają możliwość unikania wszechwiedzącego spojrzenia Obserwatora. Dlatego mogą robić, co chcą, bez jego wiedzy! (Proszę, zrób z tego odcinek Co jeśli…?, Marvel!)

Nowe odcinki serialu „Ms. Marvel Wednesdays” można oglądać w Disney Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button